Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μαλλον σκέφτηκες καθαρά!
Οδηγούσα πολύ βρώμικο αυτοκίνητο που είναι επίσης μόνιμα στην φόρτιση...

να θες να φας χιλιόμετρα, βενζίνη, λαστιχάκι
Και δήθεν για ασφάλεια κλεισμένος στο σπιτάκι
Ποια βρώμικα και καθαρά, κουτί και μηχανάκι
Μόνο ένα σύνθημα... (Δικό σας)
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Χαζεύω αυτή και αναρωτιέμαι πόσο δύσκολο να είναι να μετατρέψεις ένα SM σε On-Off

 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
καλημέρα!πιανω τον εαυτό μου μετά από ένα crf 450 motard που είχα να χαζεύω κάτι πιο πολιτικό στυλ 640 duke!πηγα και είδα αυτό KTM 640 Duke '09 - Car.gr το οποίο φάνηκε άριστο…να κάνω την κίνηση η θα πληρώνω αιώνια;
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
καλημέρα!πιανω τον εαυτό μου μετά από ένα crf 450 motard που είχα να χαζεύω κάτι πιο πολιτικό στυλ 640 duke!πηγα και είδα αυτό KTM 640 Duke '09 - Car.gr το οποίο φάνηκε άριστο…να κάνω την κίνηση η θα πληρώνω αιώνια;
Αιώνια σου ή μνήμη

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Τόσο χάλια;έλεγα να το πάω σήμερα Χελιώτη!στα 2000 δεν είναι καλά; να απομακρυνθώ;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Τόσο χάλια;έλεγα να το πάω σήμερα Χελιώτη!στα 2000 δεν είναι καλά; να απομακρυνθώ;
Άστονα μωρε τον ηλία παραπάνω. 640 έχει και γουστάρει! Απλά δε θέλει μάλλον πολλοί να νιώσουν την ηδονή! Γιατί είναι ηδονή το 640! Πάρτο και θα καταλάβεις!

Εφόσον είναι καλοσυντηρημένο, είναι αληθινά τα χλμ και το δει ο Μαστρο Μήτσος και σου πει οκ στα 2 χιλιάρικα όπως φαίνεται είναι εξαιρετικά! Πάρτο και καλή απόλαυση!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αν η ερώτηση είναι αν γενικά τα 640 είναι ΄΄προβληματικά΄΄ μηχανάκια και θα σε ταλαιπωρήσει θα έλεγα πώς έχουμε δει και μηχανές με 100.000+χλμ χωρίς προβλήματα. Λαδάκι θα βάζεις 10W60 για μένα όπως προτείνει ο μαστρο Μήτσος ένα Denicol θα τα πετάς κάθε 3.000χλμ. Εκεί που υπέφεραν αυτά είναι στην κακή χρήση και συντήρηση. Ειδικά στις αλλαγές λαδιών που έχουν μια αλληλουχία συγκεκριμένη.
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Η αλήθεια είναι ότι το θέλω δεύτερο για παιχνίδι!επισης δεν μπορώ να βρω lc4 η prestige με τις διπλές acrapa με τίποτα και να είναι σωστό!πηγα χτες είδα αυτό το duke και έπαθα πλάκα με την κατάσταση!
 

NikolasA

Μέλος
Όνομα
Nikolas
Μοτό
Ducati Desertx
Ktm 950 sm 2007
Ktm exc 450 six days 2013
καλημέρα!πιανω τον εαυτό μου μετά από ένα crf 450 motard που είχα να χαζεύω κάτι πιο πολιτικό στυλ 640 duke!πηγα και είδα αυτό KTM 640 Duke '09 - Car.gr το οποίο φάνηκε άριστο…να κάνω την κίνηση η θα πληρώνω αιώνια;
Μια σημειωση, δεν είμαι 100% σίγουρος αλλα νομίζω δεν υπάρχει 640 του 2009, ή 06 ή 07 βγηκε το last edition και μετά βγηκαν τα 690. Κατα τ'άλλα κουκλι, το σκεφτόμουν κι εγώ για παιχνίδι παλιότερα, αλλα κατέληξα στο 950 sm(παιχνιδάρα)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
καλημέρα!πιανω τον εαυτό μου μετά από ένα crf 450 motard που είχα να χαζεύω κάτι πιο πολιτικό στυλ 640 duke!πηγα και είδα αυτό KTM 640 Duke '09 - Car.gr το οποίο φάνηκε άριστο…να κάνω την κίνηση η θα πληρώνω αιώνια;
Την κατοχή και η χρήση ενός KTM είναι αξία ανεκτίμητη...;)
Άντε καλές βόλτες... :ok:
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Σοβαρά τώρα
2009 ?? Τι εννοεί ? Έκανε rebuild το 09 ? Γιατί τα 640 δεν βγαίναν τότε. Εκτός και αν είναι Ένα 690 σε σώμα 640 ..


Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
καλημέρα!πιανω τον εαυτό μου μετά από ένα crf 450 motard που είχα να χαζεύω κάτι πιο πολιτικό στυλ 640 duke!πηγα και είδα αυτό KTM 640 Duke '09 - Car.gr το οποίο φάνηκε άριστο…να κάνω την κίνηση η θα πληρώνω αιώνια;
Να! Αυτές τις υπερβολές δεν μπορώ...
Γράφει ο πωλητής '' Εχει 29000 χιλιόμετρα πανω του σερβις καθε 1500 χιλιομετρα στην ΚΤΜ.. ''
Κάτσε ρε φίλε πωλητή... Τα 29000 χλμ τα προσπερνώ. Service κάθε 1500km ? Κάθε 1500km ??? Πιο πολύ στα χέρια του μηχανικού ήταν το μηχανάκι, παρά στου ιδιοκτήτη... :hungover::hungover::hungover:
 

ilias.ali

Ready To Race
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Ali
Μοτό
KTM 625 SXC 2004
Αυτό ήθελα να πω ότι από την στιγμή που από την επικεφαλίδα γραφει ψέματα φαντάζομαι τι θα γίνεται παρακάτω.
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Έχει όλα τα ΚΤΕΟ για αποδείξεις και το φτιάχνει Χελιώτη όποτε θα φανεί εάν λέει ψέματα…πάντως σε ότι είδα ήταν το πιο άριστο μήπως πουλήθηκε το 2009 από στοκ;γιατί μοντέλο 2006 μου είπε ότι είναι
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
καλημέρα!πιανω τον εαυτό μου μετά από ένα crf 450 motard που είχα να χαζεύω κάτι πιο πολιτικό στυλ 640 duke!πηγα και είδα αυτό KTM 640 Duke '09 - Car.gr το οποίο φάνηκε άριστο…να κάνω την κίνηση η θα πληρώνω αιώνια;
Για αρχή μην κανονίσεις τίποτα τις Τρίτες.
Θα είσαι απασχολημένος.

Πέρα απ την πλάκα πολλά παιδιά εδώ έχουν 640 και τα ξεζουμιζουν.
Αν εισαι συνεπής στην συντήρηση θα είσαι οκ.
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Χαζεύω αυτή και αναρωτιέμαι πόσο δύσκολο να είναι να μετατρέψεις ένα SM σε On-Off

Ειχα ενα γνωστο καποτε που ειχε κανει ενα 640 Prestige ,που εβγαινε μονο μοταρντ, σε on off. Μαλιστα του ειχε βαλει και ραλλυ φαιρινγκ κλπ.
Δε θυμαμαι λεπτομερειες βεβαια αλλα εκτος απο τους τροχους κατι ειχε πειραξει και στις αναρτησεις αλλα οχι πολλα πραγματα.
 
Top Bottom