Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
'Έδωσες το ΒΕΤΑ και κοιτάς 640; Άβυσσος ...
Αν όμως , τότε SXC που κατά καιρούς σκάνε ( πριν 2 εβδομάδες έπαιζαν για καιρό δυο πολύ καλά μηχανάκια)
Οχι ρωτάω απλά, έχω 990!!!
Φτερουγισμα καρδιάς ;)
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Σπάνε αυτά?
Μην το κοιτάτε αυτό, θα μου το ματιάσετε. Το έχω πάρει ήδη αλλά ο πρωην δεν ασχολήθηκε ακόμα να το κατεβάσει. ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΩ :D:p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σήμερα μετά από ένα daily rider βίντεο του φιλτατου ψηλού Ζακ Κορτς είδα αγγελίες royal Enfield interceptor 650.

Εννοείται ότι στο μυαλό μου ήδη φοράει ανάρτηση από supermoto με usd και ρυθμιζόμενες αναρτήσεις πίσω με ελατήρια που δεν τερματίζουν με τα κιλά μου στατικά (Τρου Στορι).
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σήμερα μετά από ένα daily rider βίντεο του φιλτατου ψηλού Ζακ Κορτς είδα αγγελίες royal Enfield interceptor 650.

Εννοείται ότι στο μυαλό μου ήδη φοράει ανάρτηση από supermoto με usd και ρυθμιζόμενες αναρτήσεις πίσω με ελατήρια που δεν τερματίζουν με τα κιλά μου στατικά (Τρου Στορι).
Ρε όμορφοπαιδο θα μας τρελάνεις! Σε αυτό εγώ κάθομαι στριμωγμενα χάχα. Προτού δεις αγγελίες πάνε κάτσε πάνω!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε όμορφοπαιδο θα μας τρελάνεις! Σε αυτό εγώ κάθομαι στριμωγμενα χάχα. Προτού δεις αγγελίες πάνε κάτσε πάνω!
Έκατσα σε έκθεση και ακούστηκε γκαπ από τα τερματισμενα αμορτισέρ. Τελικά σε "κλασικό" λουκ αυτό που θα με βολεψει είναι το cb1300, τέλος πάντων τι τα θες, τώρα έχουμε άλλα, άλλες γυναίκες θέλουν κρασί και θάλασσα, εδώ έχουμε μάχη θέλει σούπερ σπορ στο οποίο επίσης δεν χωράμε.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Έκατσα σε έκθεση και ακούστηκε γκαπ από τα τερματισμενα αμορτισέρ. Τελικά σε "κλασικό" λουκ αυτό που θα με βολεψει είναι το cb1300, τέλος πάντων τι τα θες, τώρα έχουμε άλλα, άλλες γυναίκες θέλουν κρασί και θάλασσα, εδώ έχουμε μάχη θέλει σούπερ σπορ στο οποίο επίσης δεν χωράμε.
Πάρε cb 1300, έχει φίλος το s και είναι 1.95, καμμιά 120κιλα και χωράει μια χαρά. Εντο με ταξί και η γυναίκα του είναι ανάλογων κυβικών.

Κακόμοιρο 1300 :)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάρε haya ,εκεί χώρας στανταρακι .
Δεν αρέσει σε κανέναν στο σπίτι αυτό το πράγμα.
Μας αρέσουν τα gsxr και τα rsv.
Το να βρεις καθαρό gsxr έχει ανάλογη επιτυχία με αναζήτηση παρθένας στο μέσο λύκειο. Κοιτάζω αγγελίες rsv με επιφύλαξη.

Τέλος πάντων, λάθος συζήτηση για το νήμα, η ατάκα ήταν "πάρε να το χαρούμε καλοκαίρι και αν είναι όντως τόσο άβολο το δίνεις το φθινόπωρο". Έχουμε τραγικά περισσότερα οχήματα από ότι είναι λογικό.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Εννοείται ότι στο μυαλό μου ήδη φοράει ανάρτηση από supermoto με usd και ρυθμιζόμενες αναρτήσεις πίσω με ελατήρια που δεν τερματίζουν με τα κιλά μου στατικά (Τρου Στορι).
Εννοείται ότι κάποια στιγμή οι διαχειριστές αυτού του φόρουμ πρέπει να δημιουργησουν μια νεα κατηγορία με τίτλο "Στο μυαλό του κυρίου amyroukai... "
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Το χρώμα ναι.

Την αλλαγή σε πιο καινούριο, γιατί; Άσε που δεν βγαίνει φτηνό τελικά.
Γιατί το μοτέρ του SMT είναι υπέροχο...:inlove:
Φθηνό οχι αλλά στην χειρότερη περίπτωση να φτάσει τα 8000...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιατί το μοτέρ του super Duke είναι υπέροχο...:inlove:
Φθηνό οχι αλλά στην χειρότερη περίπτωση να φτάσει τα 8000...
Δεν είναι το ίδιο με τα 990 όμως, ούτε καν ίδιο με του SMT δεν είναι.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν είναι το ίδιο με τα 990 όμως, ούτε καν ίδιο με του SMT δεν είναι.
Ναι το ξέρω...
Το R επίσης φοράει του SMT... ;)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι το ξέρω...
Το R επίσης φοράει του SD... ;)
Οδήγησε τα back to back, δεν έχουν σχέση. Τα στριτ μοντέλα έχουν ψυχή χαμηλά, το 990 όχι. Έλεγα πάντα ότι αν έπαιρνα αυτό το μοτέρ μόνο SMT με abs που έχω τις καλύτερες αναμνήσεις.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Οδήγησε τα back to back, δεν έχουν σχέση. Τα στριτ μοντέλα έχουν ψυχή χαμηλά, το 990 όχι. Έλεγα πάντα ότι αν έπαιρνα αυτό το μοτέρ μόνο SMT με abs που έχω τις καλύτερες αναμνήσεις.
Γιάννη του SMT εννοούσα...
Αυτό με τους 115 ps.
Γράψε λάθος...:)
 
Top Bottom