Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Για πείτε εσείς που ξέρετε. Με αυτά τα μηχανάκια μπορείς να πας χαλαρά ή είσαι στη μπρίζα ολδετάιμ ?
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Για πείτε εσείς που ξέρετε. Με αυτά τα μηχανάκια μπορείς να πας χαλαρά ή είσαι στη μπρίζα ολδετάιμ ?
Αν ακούς κ ταυλωνεις κ με τα καρμπ μάλλον τσίτα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι να ξέρει μωρε η κουλομαρία...
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Λοιπόν 1200.εχουμε και λέμε. Απόλυτο relax machine. Βαζεις 6η 1000 στροφές και χαζεύεις το τοπιο. Πολυ καλη θέση οδήγησης, εγώ είχα βάλει μια double bubble ζελατίνα και ήμουν υπερκαλυμμενος.
Στα ανοιχτά κομμάτια το μηχανάκι στρίβει μόνο του. Στα κλειστά θέλει τρόπο και λίγο κόπο αλλά παει πολυ καλα αν το μάθεις. Οπωσδήποτε σωληνακια υψηλής κ ενα καλο τακάκια εγώ είχα βάλει σωληνακια της venhil και είχε γίνει άλλο μηχανάκι. Το δουλευα παντα με λάστιχα σπορ. D211 εμπρός και dunlop sportmax πίσω και πριν το δώσω είχα βάλει τα Dunlop TT μπρος πισω φοβερή προσφυση και σκάρτα 10000χλμ . Το μηχανάκι το πηρα με 27000 το έδωσα με 86000 και πληρωσα επισκευή ένα δυναμο 60ε.κατα τ αλλά ουτε λάμπα. Λέγοντας λάμπα να τονίσω ότι τα φώτα του παιζουν σινεμά. Ουτε ξενον ουτε λεντ ουτε λοιπές βλακίες φωτιζουν το υπερπέραν.
Κατανάλωση από 5.5 μέχρι 7λτ αμα κυνηγας τα 200+ εθνική. Κλασσική βόλτα Επιδαύρου με κυνήγι γυρω στα 6.5 όταν φίλοι με μπουσα ήθελα 2/2.5 λίτρα πανω. Ένα μηχανάκι φοβερό λυπάμαι που το έδιωξα αλλά τότε δεν είχα δυνατότητα να έχω πολλα μαζί.
 

Takisg

Μέλος
Περιοχή
Κόρινθος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Husaberg fe 550 2006
5 χρόνια τώρα χαζεύω αυτό

Όπως επίσης κοιτάζω πάντα για DR 350 R
To 300αρι και το R είναι απωθημένο και δυστυχώς τότε που πήγαιναν σκραπ δεν αξιώθηκα να μαζέψω 2 καλά. Τώρα δυστυχώς μάλλον τα πουλάκια πέταξαν
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
5 χρόνια τώρα χαζεύω αυτό

Όπως επίσης κοιτάζω πάντα για DR 350 R
To 300αρι και το R είναι απωθημένο και δυστυχώς τότε που πήγαιναν σκραπ δεν αξιώθηκα να μαζέψω 2 καλά. Τώρα δυστυχώς μάλλον τα πουλάκια πέταξαν
3300....:wacky::wacky::wacky:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Λοιπόν 1200.εχουμε και λέμε. Απόλυτο relax machine. Βαζεις 6η 1000 στροφές και χαζεύεις το τοπιο. Πολυ καλη θέση οδήγησης, εγώ είχα βάλει μια double bubble ζελατίνα και ήμουν υπερκαλυμμενος.
Στα ανοιχτά κομμάτια το μηχανάκι στρίβει μόνο του. Στα κλειστά θέλει τρόπο και λίγο κόπο αλλά παει πολυ καλα αν το μάθεις. Οπωσδήποτε σωληνακια υψηλής κ ενα καλο τακάκια εγώ είχα βάλει σωληνακια της venhil και είχε γίνει άλλο μηχανάκι. Το δουλευα παντα με λάστιχα σπορ. D211 εμπρός και dunlop sportmax πίσω και πριν το δώσω είχα βάλει τα Dunlop TT μπρος πισω φοβερή προσφυση και σκάρτα 10000χλμ . Το μηχανάκι το πηρα με 27000 το έδωσα με 86000 και πληρωσα επισκευή ένα δυναμο 60ε.κατα τ αλλά ουτε λάμπα. Λέγοντας λάμπα να τονίσω ότι τα φώτα του παιζουν σινεμά. Ουτε ξενον ουτε λεντ ουτε λοιπές βλακίες φωτιζουν το υπερπέραν.
Κατανάλωση από 5.5 μέχρι 7λτ αμα κυνηγας τα 200+ εθνική. Κλασσική βόλτα Επιδαύρου με κυνήγι γυρω στα 6.5 όταν φίλοι με μπουσα ήθελα 2/2.5 λίτρα πανω. Ένα μηχανάκι φοβερό λυπάμαι που το έδιωξα αλλά τότε δεν είχα δυνατότητα να έχω πολλα μαζί.
Στείλε αυτό το μνμ σε άλλα 5 άτομα και ο θεός θα σε προστατεύει και δεν θα πεθάνεις :ha:ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
5 χρόνια τώρα χαζεύω αυτό

Όπως επίσης κοιτάζω πάντα για DR 350 R
To 300αρι και το R είναι απωθημένο και δυστυχώς τότε που πήγαιναν σκραπ δεν αξιώθηκα να μαζέψω 2 καλά. Τώρα δυστυχώς μάλλον τα πουλάκια πέταξαν
Αχ αυτή η αγορά και τα συλλεκτικά μόνο για γνώστες...
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
5 χρόνια τώρα χαζεύω αυτό

Όπως επίσης κοιτάζω πάντα για DR 350 R
To 300αρι και το R είναι απωθημένο και δυστυχώς τότε που πήγαιναν σκραπ δεν αξιώθηκα να μαζέψω 2 καλά. Τώρα δυστυχώς μάλλον τα πουλάκια πέταξαν
Πολύ πριν πάρω το 250αρακι αυτό το 300αρι στο Γαλάτσι το κοιτάω και εγώ χρόνια :roflmao::roflmao: και θα συνεχίζω να το κοιτάω
Όπως επίσης και ένα 650 στη Κομοτηνή
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μπορεί και να μην θέλει να το πουλήσει. Δοκιμασμένη συνταγή αν σε έχει σκοτίσει το έτερον ήμισυ
Μπορεί να ψάχνει τον άντρα τον σωστό που ξέρει να εκτιμάει το αργαλειό το καλό. Γιατί το παλιό είναι καλό, τελεία.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Χτύπησε η καρδιά, αλλά καινούριο είχε 18000€ νομίζω!
Υπερβολικά πολλά χρήματα :eek:
Όνειρο θερινής νυκτός
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ε όχι κιόλας υπερβολικά χρήματα, αφού είναι μόνο για γνώστες τα μηχανάκια και το καινούριο έχει 23+

Τζάμπα τα δίνουν, χάρη κάνουν, αν θέλετε.

Μόνο καμικάζι...
 
Top Bottom