Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000

Πολύ ωραία δουλειά,λίγο τσουχτερή η τιμή αλλά βελτιωμένο σε όλα τα σημεία!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II

Πολύ ωραία δουλειά,λίγο τσουχτερή η τιμή αλλά βελτιωμένο σε όλα τα σημεία!


Sent from my iPhone using Tapatalk
δλδ αν βγαλουμε τιμονόπλακες otr (~700e) ανάρτηση πίσω (~850e) wp μπροστά (~300αρι) και προγραμματισμό εγγεφάλου (300e) πουλάει μηχανάκι 15ετίας με 70k χλμ στα 4 χιλιάρικα. Δεν το λες και ευκαρία...
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
δλδ αν βγαλουμε τιμονόπλακες otr (~700e) ανάρτηση πίσω (~850e) wp μπροστά (~300αρι) και προγραμματισμό εγγεφάλου (300e) πουλάει μηχανάκι 15ετίας με 70k χλμ στα 4 χιλιάρικα. Δεν το λες και ευκαρία...
Έχεις ξεχάσει να αφαιρέσεις κι άλλα πράγματα!
Δικό μου είναι το μηχανάκι!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Για να είμαι ακριβής αγγελία σε βιτρίνα χαζεύω...
Κοίτα να δεις που θα μας γυρίσουν πάλι στα γυμνά...
Είχε και ένα scrambler δίπλα καθώς και κάποια καινούρια VOGE αλλά πέρασαν απαρατήρητα...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Για να είμαι ακριβής αγγελία σε βιτρίνα χαζεύω...
Κοίτα να δεις που θα μας γυρίσουν πάλι στα γυμνά...
Είχε και ένα scrambler δίπλα καθώς και κάποια καινούρια VOGE αλλά πέρασαν απαρατήρητα...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σε καλό δρόμο εισαι...
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Για να είμαι ακριβής αγγελία σε βιτρίνα χαζεύω...
Κοίτα να δεις που θα μας γυρίσουν πάλι στα γυμνά...
Είχε και ένα scrambler δίπλα καθώς και κάποια καινούρια VOGE αλλά πέρασαν απαρατήρητα...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Υπέροχη μοτοσυκλέτα...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Έριξα μια ματιά χαζεύοντας στο car.
Η καλύτερη εποχή για να αγοράσεις 1150 adventure .
Ούτε 8000€:D
Πούλα , θα πάρεις 1200 και ρέστα με τις σημερινές τιμές
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Είδα ένα 1250gs σε τιμή too good to be true.

Έκλεισα γρήγορα το ψαρ.γρν πριν πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω λεπτομέρειες. Αυτές οι παρορμήσεις καταλήγουν σε ένα μηχανάκι ακόμα στο σπίτι, πόσα πια.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Είδα ένα 1250gs σε τιμή too good to be true.

Έκλεισα γρήγορα το ψαρ.γρν πριν πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω λεπτομέρειες. Αυτές οι παρορμήσεις καταλήγουν σε ένα μηχανάκι ακόμα στο σπίτι, πόσα πια.
Μήν χάνεις τίς ευκαιρίες...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μήν χάνεις τίς ευκαιρίες...
Δεν ξέρω αν είναι. Δεν θέλω να μάθω.

Όπως είπε και ο συμπαθής τιντιεμάκιας (καλά, έχει αλλάξει κάμποσα έκτοτε αλλά του το κολλήσαμε και τέλος) στο καφέ προχτές, "έχεις κάνει μιά χαρά γκαράζ" αν και θεωρεί ότι το 950 και το Χ έχουν επικαλυπτόμενες δυνατότητες που ΜΠΟΡΕΙ να είναι αλήθεια αν σε λένε εντουράκσιξσιξσιξ αλλά αν σε λένε κουλαδάκζεροζεροζερο σίγουρα όχι. Μετά, επειδή αυτοί είναι οι τιντιεμάκηδες, γύρισε στον κολλητό και του λέει "έλα πες αλήθεια, δεν θα ήθελες και εσύ πιο μεγάλο γκαράζ" έτσι χαλάνε οι τιντιεμάκηδες τις φιλίες εδώ το διαβάσατε πρώτοι, TDM ίσον σατανάς οξαποδώ σου χαλάνε τον κοινωνικό κύκλο μην ψωνίσετε, μαλακία μηχανάκι ήταν πάντα έτσι και αλλιώς.

Τέλος πάντων. Το φιλοσόφησα. Δεν θα με χάλαγε καθόλου ένα 1250GS. Αν ήταν δωρεάν :p
Ουδείς λόγος να πληρώσω παραπάνω από όσο είχε το XR για υποδεέστερο μηχανάκι για την χρήση που κάνω ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΠΥΡΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΡΑΝΙ ΜΙΚΡΕ ΦΑΝΜΠΟΪ.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Δεν ξέρω αν είναι. Δεν θέλω να μάθω.

Όπως είπε και ο συμπαθής τιντιεμάκιας (καλά, έχει αλλάξει κάμποσα έκτοτε αλλά του το κολλήσαμε και τέλος) στο καφέ προχτές, "έχεις κάνει μιά χαρά γκαράζ" αν και θεωρεί ότι το 950 και το Χ έχουν επικαλυπτόμενες δυνατότητες που ΜΠΟΡΕΙ να είναι αλήθεια αν σε λένε εντουράκσιξσιξσιξ αλλά αν σε λένε κουλαδάκζεροζεροζερο σίγουρα όχι. Μετά, επειδή αυτοί είναι οι τιντιεμάκηδες, γύρισε στον κολλητό και του λέει "έλα πες αλήθεια, δεν θα ήθελες και εσύ πιο μεγάλο γκαράζ" έτσι χαλάνε οι τιντιεμάκηδες τις φιλίες εδώ το διαβάσατε πρώτοι, TDM ίσον σατανάς οξαποδώ σου χαλάνε τον κοινωνικό κύκλο μην ψωνίσετε, μαλακία μηχανάκι ήταν πάντα έτσι και αλλιώς.

Τέλος πάντων. Το φιλοσόφησα. Δεν θα με χάλαγε καθόλου ένα 1250GS. Αν ήταν δωρεάν :p
Ουδείς λόγος να πληρώσω παραπάνω από όσο είχε το XR για υποδεέστερο μηχανάκι για την χρήση που κάνω ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΠΥΡΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΡΑΝΙ ΜΙΚΡΕ ΦΑΝΜΠΟΪ.
απο άποψη αναρτήσεων και άνεσης xr και gs ποιο ειναι ποιο ανετο και πάνω του κάνεις περισσότερα χιλιόμετρα?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
απο άποψη αναρτήσεων και άνεσης xr και gs ποιο ειναι ποιο ανετο και πάνω του κάνεις περισσότερα χιλιόμετρα?
Αχά, ναι.

Από άνεση σε λακκούβες το GS.
Aπό άνεση γενικά, ΜΑΚΡΑΝ, ΑΠΕΙΡΩΣ καλύτερο το XR, ακόμα και συγκρινόμενο με το ADV, το οποίο ήταν μιά μικρή, αστεία, αποκάλυψη (και μάλλον το κατάλαβε και ο ιδιοκτήτης του ADV ο οποίος είπε ότι δεν μπορεί να διαχειριστεί την δύναμη του XR αλλά γυάλισε λίγο το μάτι του).
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Προσπάθησα αρκετά να καταλάβω τι δικαιολογεί αυτή την τιμή σε μηχανάκι 13 χρόνων και 100+ χιλιάδων χιλιομέτρων..

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom