Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Με c90 ξεκινησα. Με ακριβως ιδιο χρωμα, χωρις μιζα.
680.000 δρχ ειχε καινουργιο.
Ελεος
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
φτήνια. Μονο 1995 ευρώ.
βέβαια το πιτόγυρο τότε ειχε 0.58 του ευρώ, τα τσιγάρα 1,4...
 
Τελευταία επεξεργασία:

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τα πιάνει αυτά τα λεφτά ρε παιδιά; Θα τρελαθούμε τελείως;

βγηκαν κινεζικα -ταιβανεζικα - τζαπανεζικα-κορεατικα - ευωπαικα κ.α.

αλλα σαν αυτο κανενα!!
Αυτά τα λεφτά, τα πιάνει..... στον ύπνο του, κάθε βράδυ...... :ha
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
φτήνια. Μονο 1995 ευρώ.
βέβαια το πιτόγυρο τότε ειχε 0.58 του ευρώ, τα τσιγάρα 1,4...
477.05 δραχμες τα τσιγαρα? :eek: Και τα λες φτηνα?
Σκεψου οτι εγω και ο XR Maniac προλαβαμε τα μαλμπορο στις 28 δραχμες Δηλ σαν να λεμε 0,081περιπου λεπτα του ευρω!

Το 85 θυμαμαι ειχα μαζεψει καμια 30αρια χιλ. δραχμες Ηθελα ακομα καπου 5 χιλ. για να παρω μεταχειρισμενο ενα παπι
...Τελικα τα ηπια ολα με φιλους και πολυ το φχαριστηθηκα και παπι δεν πηρα τοτε Το πηρα ομως 5 χρονια μετα, ...ρε τι μου θυμησατε
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
477.05 δραχμες τα τσιγαρα? :eek: Και τα λες φτηνα?
Σκεψου οτι εγω και ο XR Maniac προλαβαμε τα μαλμπορο στις 28 δραχμες Δηλ σαν να λεμε 0,081περιπου λεπτα του ευρω!

Το 85 θυμαμαι ειχα μαζεψει καμια 30αρια χιλ. δραχμες Ηθελα ακομα καπου 5 χιλ. για να παρω μεταχειρισμενο ενα παπι
...Τελικα τα ηπια ολα με φιλους και πολυ το φχαριστηθηκα και παπι δεν πηρα τοτε Το πηρα ομως 5 χρονια μετα, ...ρε τι μου θυμησατε
αυτο με τα πιωματα και τελη αυγουστου να εχει μαζευτει χρημα και να ξοδευεται σε χρονο dt με τη σουλα και καθε σουλα,ηταν κανονας :p

οσο για τον μπομπο της χοντα,ειδικα το μπροστινο συστημα ηταν η επιτομη της γουαιτ παουερ,τι να πω:p:D:D
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
KTM 1290R/21, ούτε 1500 μίλια, δύο ιδιοκτήτες. Υπάρχουν lospsi και στο Ηνωμένο Βασίλειο τελικά.
Μην ξεχνάς ότι υπάρχουν και amyroukai που τα αγοράζουν και τα εισάγουν από Ηνωμένο Βασίλειο
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ναι και λοςπση το ίδιο

Αλλά να είναι λίγο τιμουλα, αλλιώς 2022 κούτα από το Ηνωμένο Βασίλειο το κοιτάμε σοβαρά και εισαγωγή στην τριετία
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
2020 μοντελο με 3000 και κάτι ψιλά χιλιόμετρα ...14000

Είναι ελλαδα



advphone
Τελειωμένο ή συν εκτελωνισμός κτλ?


Αφήστε και κάνα adventure ρε παιδιά για καμιά ταλαιπωρημένη μηχανόβια ψυχή...
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
2020 μοντελο με 3000 και κάτι ψιλά χιλιόμετρα ...14000

Είναι ελλαδα



advphone
Καθαρισε το γατογκαραζ ο el-Gatto ?
Σε 8 μηνες θα ξερουμε!! :laugh:
:inlove::inlove:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ερώτησης:

Γνωρίζουμε τι γίνεται στην περίπτωση που φέρουμε τη μοτοσυκλέτα στην Ελλάδα χωρίς να την εκτελωνίσουμε?
Παλαιότερα θυμάμαι ότι η μόνη υποχρέωση ήταν να αποδεικνύεις πως την βγάζεις εκτός συνόρων κάθε 6 μήνες.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Κλειδια στο χερι
Καλή τιμή!


Ερώτησης:

Γνωρίζουμε τι γίνεται στην περίπτωση που φέρουμε τη μοτοσυκλέτα στην Ελλάδα χωρίς να την εκτελωνίσουμε?
Παλαιότερα θυμάμαι ότι η μόνη υποχρέωση ήταν να αποδεικνύεις πως την βγάζεις εκτός συνόρων κάθε 6 μήνες.
Νομίζω πως πλέον θέλει κάποια απόδειξη κατοικίας στο εξωτερικό, ότι τελωςπάντων υπάρχει λόγος που η μοτοσυκλέτα έχει ξένες πινακίδες και το δημόσιο χάνει φόρους.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ερώτησης:

Γνωρίζουμε τι γίνεται στην περίπτωση που φέρουμε τη μοτοσυκλέτα στην Ελλάδα χωρίς να την εκτελωνίσουμε?
Παλαιότερα θυμάμαι ότι η μόνη υποχρέωση ήταν να αποδεικνύεις πως την βγάζεις εκτός συνόρων κάθε 6 μήνες.
Νομίζω ότι το "τσολάδικο" οχήμα δεν υφίσταται πλέον!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αγγλία πάντως δεν έχει περιορισμό στο να αγοράσεις, αλλά θέλουν τοπική διεύθυνση για να ασφαλίσεις εκεί. Το μελετάμε το ζήτημα...
 
Top Bottom