Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Στην τριχρωμια με ξενερώνουν οι ζάντες. Το κίτρινο με κάποιες παρεμβασεις γίνεται τουμπανο οπτικα
:(:(:(:(
Εμένα με ψήνουν φουλ οι ασημί. Από την άλλη με ξενερώνει το ασημί πλαινό πλαστικό στα άλλα χρώματα γιατί θεωρώ ότι χαλάει την γραμμή της μοτοσυκλέτας. Αλλα οκ με ένα σετ αυτοκόλλητα φτιάχνει αυτό.
Αλλά χρώμα στην σέλα; Που είμαστε αρχές 2000;
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Εννούσα αν το εν λόγω είναι το test drive εξού και τα χαμηλά χιλιόμετρα/τιμή.
Ωραίο και το μαυροκίτρινο αλλά σαν την τριχρωμία δεν είναι
Ούτε το κόκκινο δηλαδή.

Βαζελος? :D
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Στην τριχρωμια με ξενερώνουν οι ζάντες. Το κίτρινο με κάποιες παρεμβασεις γίνεται τουμπανο οπτικα
:(:(:(:(
Εμένα με ψήνουν φουλ οι ασημί. Από την άλλη με ξενερώνει το ασημί πλαινό πλαστικό στα άλλα χρώματα γιατί θεωρώ ότι χαλάει την γραμμή της μοτοσυκλέτας. Αλλα οκ με ένα σετ αυτοκόλλητα φτιάχνει αυτό.
Αλλά χρώμα στην σέλα; Που είμαστε αρχές 2000;
Γούστα πέρα της πλάκας πιο πάνω.
Εμένα μου αρέσει το κιτρινόμαυρο σαν χρώμα,η σέλα από θέμα αισθητικής εν καιρό φτιάχνεται αν κάποιον τον χαλάει τόσο πολύ.

Είμαι κ ΑΕΚ. Αλλά μετά το κίτρινο μου αρέσει το κόκκινο.
Η τρίχρωμη μου κάνει περισσότερο σε αγωνιστική έκδοση.
Στην Africa παρόλα αυτά δεν μου αρέσει το κόκκινο κ το μαύρο, ίσως έχει να κάνει με το στιλ της κάθε μοτό.
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Ούτε το κόκκινο δηλαδή.

Βαζελος? :D
Καλά το κόκκινο ούτε να μου το χάριζαν :(
Γούστα πέρα της πλάκας πιο πάνω.
Εμένα μου αρέσει το κιτρινόμαυρο σαν χρώμα
Κι εμένα είναι από τους αγαπημένους μου συνδιασμούς απλά έτσι όπως το χουν μοιράσει στην μοτοσυκλέτα μου κάθεται περίεγο.
Όταν είδα το τρίχρωμο πρώτη φορά και ήταν εν κινήσει μάλιστα πήγα να τρακάρω.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Θα προσπεράσω και την φούντα και το κακέκτυπο νεκροκεφαλής....
Αλλά, ρε άνθρωπε! Πας και κάνεις μια αναπαλαίωση και το σκοτώνεις με το λάστιχο που του φοράς? Γιατί? Γιατί?
Κρίνω καθαρά βάσει σχολίων του πωλητή στην αγγελία και όχι της ίδιας της μοτοσυκλέτας, μπράβο του κιόλας για την όποια προσπάθεια έχει κάνει.

Αλλά...
...δεν ξέρω τι εννοεί σαν γενική επισκευή-αναπαλαίωση αλλά οι ζάντες είναι χάλια, υπάρχουν σημεία με σκουριές, το μοτέρ θα μπορούσε να δείχνει αρκετά καλύτερο. ΟΚ, φαναρτζοδουλειές και νίκελ είναι φρέσκα αλλά όχι και "βίδα-βίδα".
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Γράψτε μια έκθεση με θέμα "Βάζω το μηχανάκι αγγελία αλλά δεν θέλω να το πουλήσω" φάση
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Γράψτε μια έκθεση με θέμα "Βάζω το μηχανάκι αγγελία αλλά δεν θέλω να το πουλήσω" φάση
todor σε ζητάνε... :roflmao:
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Γράψτε μια έκθεση με θέμα "Βάζω το μηχανάκι αγγελία αλλά δεν θέλω να το πουλήσω" φάση
Σε λίγο προβλέπω θα το βάλει αγγελία ανταλλακτικά κρίνοντας από αυτά που γράφει...
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Σε λίγο προβλέπω θα το βάλει αγγελία ανταλλακτικά κρίνοντας από αυτά που γράφει...
Έχω διαβάσει μαλακίες αγγελίες αλλά αυτή έσπασε τα κοντέρ.

Βαθούλωμα τεποζιτο,λάδια από το μοτέρ, θέλει σερβις αναρτήσεις,θέλει ρουλεμάν, του αλλάζει και τα φώτα στη σουζα λέει περήφανα. Κράτα το σκουπίδι σου ρε φίλε για υπόθετο μην γεμίζεις το σέρβερ..

22 χρόνω dr συλλεκτικό κι αυτό..

Όποιος θέλει πιπίλα 640 χωρίς να θελει τίποτα συλλεκτικό κόκκινο μαυρο. 8500€

Ανταλλαγές μόνο με 690R συμ διαφορά από εσάς. Παρακαλώ τηλέφωνα μόνο Σάββατο 21.00 ως 21.15.
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Έχω διαβάσει μαλακίες αγγελίες αλλά αυτή έσπασε τα κοντέρ.

Βαθούλωμα τεποζιτο,λάδια από το μοτέρ, θέλει σερβις αναρτήσεις,θέλει ρουλεμάν, του αλλάζει και τα φώτα στη σουζα λέει περήφανα. Κράτα το σκουπίδι σου ρε φίλε για υπόθετο μην γεμίζεις το σέρβερ..

22 χρόνω dr συλλεκτικό κι αυτό..

Όποιος θέλει πιπίλα 640 χωρίς να θελει τίποτα συλλεκτικό κόκκινο μαυρο. 8500€

Ανταλλαγές μόνο με 690R συμ διαφορά από εσάς. Παρακαλώ τηλέφωνα μόνο Σάββατο 21.00 ως 21.15.
Πέθανα
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γράψτε μια έκθεση με θέμα "Βάζω το μηχανάκι αγγελία αλλά δεν θέλω να το πουλήσω" φάση
Πολύ αίμα πίνει ο τύπος.
 

Gee

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
Ducati Streetfighter 1098
Ε μαλλον εκει στο χωριο μετραει το μοτορι

δεν υπαρχει και μια παροιμια που λεει καλυτερα πρωτος στο χωριο παρα κατι δευτερος στην πολη....
 
Top Bottom