Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
καλησπερα λευτερη. περυσι τετοια εποχη εκανα την αγορα 990 σαν αυτο τις αγγελιας(σχεδον σε ολα ιδιο εκτος απο χιλιομετρα) το μηχανακι το χρησιμοποιώ για χωμα και εκδρομες μονο, αντε και καμια βολτα εδω κοντα να δουλεψει λιγο! κατα την αποψη μου το μηχανακι δεν κανει για καθε μερα και γενικη χρηση, και εσυ δεν θα το ευχαριστιεσαι και αυτο δεν θα ευχαριστιεται! τωρα για το SMC το συγκεκριμενο εχει αυτη την τιμη λογου και τις δυνατοτητας μετατροπης σε χωμα. Πιστευω μπορεις να βρεις (εαν δεν σε ενδιαφερει το χωμα ) SMC ποιο καινουργιο σε αυτα τα λεφτα. Αλλα και παλι θα εισαι στην πριζα ολη την ωρα για ταρζανιες!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
καλησπερα λευτερη. περυσι τετοια εποχη εκανα την αγορα 990 σαν αυτο τις αγγελιας(σχεδον σε ολα ιδιο εκτος απο χιλιομετρα) το μηχανακι το χρησιμοποιώ για χωμα και εκδρομες μονο, αντε και καμια βολτα εδω κοντα να δουλεψει λιγο! κατα την αποψη μου το μηχανακι δεν κανει για καθε μερα και γενικη χρηση, και εσυ δεν θα το ευχαριστιεσαι και αυτο δεν θα ευχαριστιεται! τωρα για το SMC το συγκεκριμενο εχει αυτη την τιμη λογου και τις δυνατοτητας μετατροπης σε χωμα. Πιστευω μπορεις να βρεις (εαν δεν σε ενδιαφερει το χωμα ) SMC ποιο καινουργιο σε αυτα τα λεφτα. Αλλα και παλι θα εισαι στην πριζα ολη την ωρα για ταρζανιες!
Άσχετο μιας και το ανέφερες αν κάτι ευχαριστιεμαι στο 800gs είναι πόσο χαίρεσαι να το χρησιμοποιείς και κάθε μέρα. Και με μέση κατανάλωση 5.2 λίτρα.

Νομίζω είναι καλό μια μοτοσυκλέτα να σου δίνει την ευχαιρεια να την ευχαριστιεσαι και κάθε μέρα στα κοντινα.
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Απλά από την μια σκέφτομαι θα παίζω πιο πολύ με το smc συν βουνο από την άλλη το 990 κάνει τα ίδια συν ταξιδεύει!
 

b2bstam

Μέλος
Όνομα
matis
Μοτό
???
xt600e
Άσχετο μιας και το ανέφερες αν κάτι ευχαριστιεμαι στο 800gs είναι πόσο χαίρεσαι να το χρησιμοποιείς και κάθε μέρα. Και με μέση κατανάλωση 5.2 λίτρα.

Νομίζω είναι καλό μια μοτοσυκλέτα να σου δίνει την ευχαιρεια να την ευχαριστιεσαι και κάθε μέρα στα κοντινα.
Βαγγελη σιγουρα ειναι τελειο να ευχαριστιεσαι το μηχανακι καθε μερα.
νομιζω ομως οτι ειναι λιγο διαφορετικο το 800 απο το 990 για καθε μερα.
βεβαια δεν ξερω και το παλικαρι που μενει και τι χλμ θα κανει!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Βαγγελη σιγουρα ειναι τελειο να ευχαριστιεσαι το μηχανακι καθε μερα.
νομιζω ομως οτι ειναι λιγο διαφορετικο το 800 απο το 990 για καθε μερα.
βεβαια δεν ξερω και το παλικαρι που μενει και τι χλμ θα κανει!
Ναι σίγουρα είναι διαφορετικά. Ο χαρακτήρας ready to race των ktm είναι απολαυστικός στη βόλτα και στην διασκέδαση απλά κάποιες φορές ψάχνεις και αυτή την ηρεμία και καθαρότητα στη λειτουργία στο καθημερινό σου όχημα. Για αυτό και πολλές φορές είναι δύσκολη η εξίσωση σε μια αγορά.

Αν πάντως ψάχνει και για καθημερινό όχημα όπως ανέφερες δεν νομίζω να του πρότεινα 990
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500

αυτο αν το ''παρκαρεις'' πεφτει στα 8000 και συζηταμε για 990 ? Εκτος αν ειναι η καψουρα σου η μεγαλη , παω πασο.

Ουδεμια σχεση εχω με τον πωλητη
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Δεν είναι ωραιο το Tuareg ρε γαμωτο
Αν και δεν συμφωνω , σέβομαι απόλυτα το αισθητικό κομμάτι.
Σε αυτό το ποσό που διαθέτεις , παίρνεις και τ7 και τουραεγκ. Μηχανάκια σημερινά που αν αποφασίσεις να τα πουλήσεις θα πάρεις τα λεφτά σου πίσω. Το παραπάνω είναι μοντέλο του 22 , λογικά έχεις και εγγύηση. Πρακτικά δλδ δεν συγκρίνεται με μηχανάκια 13 ετών και κάμποσων ιδιοκτητών.
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs

αυτο αν το ''παρκαρεις'' πεφτει στα 8000 και συζηταμε για 990 ? Εκτος αν ειναι η καψουρα σου η μεγαλη , παω πασο.

Ουδεμια σχεση εχω με τον πωλητη
καλα αυτο ειναι να εχεις τα φραγκα στο χερι και να το παρεις χθες!
ευκαιρια που πολυ σπανια παιζει.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
καλα αυτο ειναι να εχεις τα φραγκα στο χερι και να το παρεις χθες!
ευκαιρια που πολυ σπανια παιζει.
24000 σε 4 μήνες...καλά πηγε
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Δυστυχώς τ7 με αυτά τα λεφτά δεν παίζουν. Ζητάνε οι περισσοτεροι τα ιδια λεφτά με όσο έκανε καινούριο με έξτρα 0.
Αλλά 8 χιλιάρικα για μηχανάκι λίγων μηνών vs μηχανάκι 10ετίας απλά δεν συγκρίνεται. Στην τελική καλύτερα να δωσεις + 1 χιλιάρικο να κάνεις το τουαρεγκ να σου αρέσει περισσότερο.

Extra tip αυτή την αγγελία κοιτάει φίλος με 950 adve.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φαντάζομαι κάποια οικονομική ανάγκη για να το δίνει τόσο χαμηλά.
Ακόμα και να βγάλει χρήματα μπορεί κάποιος με τη συγκεκριμένη αγορά.
Στην αγορά υπάρχουν οι τιμές που θέλεις να πουληθεί κατι και οι τιμές κουκουρουκου
 

Lefterakis

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
Tiger 1050
Έχει 24.000 σε λίγους μήνες λογικό είναι να το πουλαει τόσο…επίσης δεν νομίζω ότι είναι και εμπορικό μηχανάκι!παντως όλοι με αποτρέπεται από το 990
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Αν πάρεις κάτι κ δεν σου αρέσει να το βλέπεις , θα ανεβαίνεις πάνω με μισή καρδιά .

Έχω πάρει versys πρώτης γενιάς (το κράτησα ένα καλοκαίρι με πολύ ζόρι και αυτό γιατί ήμουν σε νησί).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom