Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Η γελειοτητα δεν εχει ταβανι....

Ασε που το μηχανακι το ξερω...4 χιλιαρικακια και να ειναι ευχαριστημενος!!
Έχει όμως άποψη. Ξέρεις τι συγκεκριμένο ή το v11 γενικά. Παραλίγο να γίνω κάτοχος το 2004
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Το συγκεκριμένο και όλα τα ν11 που υπάρχουν στην Ελλάδα
Αυτό πως γίνεται. Είσαι κάτοχος?
Θεωρώ ότι είναι ότι διαχρονικότερο υπάρχει. Και μπορείς να πας και μια βόλτα με σύγχρονα μοτο.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Και να γυρίσεις, η μόνο να φύγεις από το σπίτι;
Δεν νομίζω ότι είναι τόσο προβληματικό. Από φίλο ξέρω ότι δεν είχε προβλήματα. Βέβαια αλήθεια είναι ότι ήταν συνέχεια στην αποθήκη.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το αστείο με τις αγγελίες είναι πως τις φιλτράρει ο κάθε ένας μας. Εγώ βλέπω μια εκδρομή που... δεν πείθει ότι θα τελειώσει ωραία είτε λόγω κόπωσης είτε λόγω "αστοχίας παραδοσιακού Ιταλικού τύπου" που να δεχτώ ότι είναι απλά στο μυαλό μου και πως... οποιοδήποτε εκ των ευρωπαϊκών του στάβλου έχει επίσης τέτοια πιθανότητα αλλά το κάνω γαργάρα γιατί αυτοί είστε μερικοί μερικοί :p

Κάποιος άλλος θα δει ένα κομμάτι της δίτροχης ιστορίας και φτιάχνεται στην ιδέα ότι ένας αλτρουιστής σύντροχος δέχτηκε να ελεήσει τους υπόλοιπους πτωχούς με το μάνα εξ ουρανού, shut up and take my money.

Δίκιο έχουν και οι δύο :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και για να το βγάλω και αυτό γιατί θα σκάσω.


Οκ στα φόρουμ/φόρα πες ότι την ορθογραφία την αγνοούμε και γίνεται μια προσπάθεια να συγκεντρωθεί ο αναγνώστης στην ουσία όσο μπορεί.

Βγάζει ο αντιπρόσωπος αγγελία.

Για αυτόν που... ΕνδιαφέρετΕ πραγματικά.
Θα μπορούσε να συνεχίσει "άσχετοι μην ενοχλείτε, το μηχανάκι είναι δείγμα αλτρουισμού μόνο για γνώστες". Παθητική επιθετικότητα ο αντιπρόσωπος διπρόσωπος εκπρόσωπος;


Όχι, απλά όχι, δεν επιτρέπετΕ το ύφος και η άγνοια γραμματικής :p
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εγώ πάντως ειμαι περίεργος να δω πόσο θα το βάλουν .
Αν το τιμολογησουν κάνα 12αρι πέφτει πάνω στο 1050.
Καμία τυχη
Εγώ δεν έχω καταλάβει το σύστημα.

Παραγγελία λέει. Στα τυφλά λέει. Και αν σκάσει ένα νούμερο σούπερ κριντζ "μόνο για υπόθετο" και δεν το θες; Δεν είναι συλλεκτική εμμεβου σγκουστα που θα ξεπουλήσει και κανείς δεν θα ρωτήσει πόσο έχει.
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Εγώ δεν έχω καταλάβει το σύστημα.

Παραγγελία λέει. Στα τυφλά λέει. Και αν σκάσει ένα νούμερο σούπερ κριντζ "μόνο για υπόθετο" και δεν το θες; Δεν είναι συλλεκτική εμμεβου σγκουστα που θα ξεπουλήσει και κανείς δεν θα ρωτήσει πόσο έχει.
Εγω χθες μπήκα στη σελίδα τους με την προπαραγγελια ,το προχώρησα μέχρι ένα σημείο ,περιμενεις να σε καλέσει ο αντιπρόσωπος που επιλέγεις .
Πιασ'τ'αβγο και κουρευ'το.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Αχ Κούλα..

Είμαστε από τους τυχερούς που τα οδηγήσαμε...........όπως και κάτι παλιό RD....
Τωρα πρέπει να έχουμε και τρακσιο στον τροχο, μη γλυστρισει και κάνουμε βαβά...
Τεσπα ωραίο εργαλείο, το λάτρεψα, δε ζούνε όλοι οι κάτοχοι δυστυχώς....πολύ γκάζι, ανύπαρκτα φρενα και φυσικά σαγιονάρα και κράνος ουτε για δείγμα...
Άλλες εποχές..
 
Top Bottom