Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Το κακό είναι ότι και στην Αγγλία η τιμή είναι ακόμα αρκετά επάνω .
Εχω μια συνεργάτιδα στο Νορθαμπτον που ο αδερφός της έχει την αντιπροσωπεία στην περιοχή , να πω στην επόμενη παραγγελία να βάλει κ ένα τέτοιο μέσα ?
Φίλε, φίλε... θα μου το δώσεις βόλτα ???
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να πάω να τον δω από κοντά να τα πούμε :p

Στο Wellingborough λες, pure triumph? Στο Northampton είναι η Wollaston με τις πενφέ
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Να πάω να τον δω από κοντά να τα πούμε :p

Στο Wellingborough λες, pure triumph? Στο Northampton είναι η Wollaston με τις πενφέ
Θα την ρωτήσω , κάθε φορά παω στην εταιρία της και ποτέ δεν πήγα για μηχανάκια
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Πολύ κωλοπαιδο ο onroad... Αχ.

Τις τιμές τις είδες όμως?
1556€ η racing έκδοση
1908€ η πιστοποιημένη έκδοση Euro 5 (21-21 μοντέλα)
1796€ η πιστοποιημένη έκδοση Euro 4 (19-20 μοντέλα)


ΥΓ: συγγνώμη αν σου γκρέμισα τα όνειρα, πίσω στο σχεδιαστήριο!
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κοίτα, μεταξύ σοβαρού και αστείου, με την στοκ εξάτμιση δεν το συζητώ καν το μηχανάκι, ο,τι αλλαγή και να έκαναν στον καταλύτη.

Με αυτή την εξάτμιση (το YouTube που δεν βλέπει δεδομένα του τηλεφώνου ΉΔΗ μου έβγαλε ελληνικό βίντεο με το μηχανάκι της φωτογραφίας) το συζητάμε θερμά. 1257 λίρες δεν είναι καθόλου μικρό νούμερο και πάλι.
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
το YouTube που δεν βλέπει δεδομένα του τηλεφώνου ΉΔΗ μου έβγαλε ελληνικό βίντεο με το μηχανάκι της φωτογραφίας
το σύμπαν συνωμοτεί να μπει στο γκαράζ σου!



:ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
το σύμπαν συνωμοτεί να μπει στο γκαράζ σου!



:ha
Στο γκαράζ μπαίνουν κατά κανόνα μηχανάκια που δεν μου άρεσαν και που τα κορόιδευα, έχω βρεθεί μόνο Ευρώπη, μονοκύλινδρα, v2, προπέλα σταρμπαξ σπέσιαλ εντισιον, τα ύστερα του κόσμου. Δεν ξέρω πως θα πάει αυτό με το xc, θα δείξει.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Μα πως γίνεται να έχουν παρκάρει τόσα άτομα το μηχανάκι μου στο car και να μην χτυπάει τηλέφωνο...


....εντωμεταξύ εγώ... :p:laugh:


....


 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Μα πως γίνεται να έχουν παρκάρει τόσα άτομα το μηχανάκι μου στο car και να μην χτυπάει τηλέφωνο...


....εντωμεταξύ εγώ... :p:laugh:


....


Ταυτίζομαι...
:ha
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Δείξε λίστα :laugh:
Άστα να πάνε...


Γελάω με αυτούς που γράφουν στην περιγραφή:
"ΟΧΙ ΑΣΚΟΠΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ"

Ρε ας πάρουν ένα τηλ να με ρωτήσουν ότι μαλακία τους έρθει στο κεφάλι, 4 μήνες μούγκα μπάφιασα...

Αφού λέω να ξεκινησω παροχή υπηρεσίας προς άλλους πωλητές, να τους παιρνω τηλέφωνο σαν υποψήφιος πελάτης, να γίνεται λίγος τζέρτζελος ακόμα κι αν δεν πρόκειται να αγοράσω.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Μα πως γίνεται να έχουν παρκάρει τόσα άτομα το μηχανάκι μου στο car και να μην χτυπάει τηλέφωνο...


....εντωμεταξύ εγώ... :p:laugh:


....


Αντωνη τωρα ολοι παρκαρουν και περιμενουν να γλυκανει ο καιρος.Λογικα θα αρχισει να χτυπαει στα μισα του Μαρτη.
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Ρε ας πάρουν ένα τηλ να με ρωτήσουν ότι μαλακία τους έρθει στο κεφάλι, 4 μήνες μούγκα μπάφιασα...
Ταύτιση… και μένα 3 μήνες ούτε ένα τηλέφωνο.. στα 53 τα παρκαρίσματα και με ήδη πολύ καλή τιμή αλλά μούγκα..
Να ανταλλάξουμε τηλέφωνα να παίρνουμε ο ενας τον άλλον έτσι για το καλό :pointu:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Υποθέτω παίζει ρόλο ο χειμώνας και το off season αλλά και το γεγονός πως γενικά σε ακριβές μοτοσυκλετες για αγορά μετρητά δεν είναι άπειροι οι υποψήφιοι αγοραστες. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο σε καλές μοτοσυκλέτες σε καλές τιμές να μην χτυπάει καν τηλέφωνο. Ίσως το χρηματοδοτικό από αντιπροσωπείες η μάντρες να είναι κάτι που ψάχνει η πλειοψηφία καλως η κακώς. Η απλά έχουν μειωθεί και λόγω κατάστασης οι υποψήφιοι για μοτοσυκλέτες μεγάλου κυβισμου.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
-Υποθέτω παίζει ρόλο ο χειμώνας
και το off season
-το γεγονός πως γενικά σε ακριβές μοτοσυκλετες για αγορά μετρητά δεν είναι άπειροι οι υποψήφιοι αγοραστες
-Ίσως το χρηματοδοτικό από αντιπροσωπείες η μάντρες να είναι κάτι που ψάχνει η πλειοψηφία καλως η κακώς. -Η απλά έχουν μειωθεί και λόγω κατάστασης οι υποψήφιοι για μοτοσυκλέτες μεγάλου κυβισμου.
Όλα αυτά που είπες, μαζί!!!!
 
Top Bottom