Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

dorso

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
990 adventure s
Υποθέτω παίζει ρόλο ο χειμώνας και το off season αλλά και το γεγονός πως γενικά σε ακριβές μοτοσυκλετες για αγορά μετρητά δεν είναι άπειροι οι υποψήφιοι αγοραστες. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο σε καλές μοτοσυκλέτες σε καλές τιμές να μην χτυπάει καν τηλέφωνο. Ίσως το χρηματοδοτικό από αντιπροσωπείες η μάντρες να είναι κάτι που ψάχνει η πλειοψηφία καλως η κακώς. Η απλά έχουν μειωθεί και λόγω κατάστασης οι υποψήφιοι για μοτοσυκλέτες μεγάλου κυβισμου.
Όπως τα λες... Πλέον πολλοί έμποροι πουλάν φθηνότερα από ιδιώτη κ έχουν κ το συν της χρηματοδότησης κ θα σου πάρουν κ ανταλλαγή το δικό σου οπότε αν δεν σκοτώσεις το βάζεις αγγελία κ κάθεσαι το βλέπεις...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Στην περίπτωση του ψηλού με το 1290, δεν βλέπω στο car κάτι πιο φθηνό από έμπορο.
Ίσα ίσα....
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Όπως τα λες... Πλέον πολλοί έμποροι πουλάν φθηνότερα από ιδιώτη κ έχουν κ το συν της χρηματοδότησης κ θα σου πάρουν κ ανταλλαγή το δικό σου οπότε αν δεν σκοτώσεις το βάζεις αγγελία κ κάθεσαι το βλέπεις...
Είμεθα φθηνότεροι από τους εμπόρους, είμεθα και συζητήσιμοι, είμεθα και καλά παιδιά :D:cool::):D

Πέρα από την πλάκα πάντως, λογικό να είναι δύσκολα τα πράγματα για όλους τους λόγους που προαναφέρθηκαν. Υπομονή λοιπόν!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Στην περίπτωση του ψηλού με το 1290, δεν βλέπω στο car κάτι πιο φθηνό από έμπορο.
Ίσα ίσα....
Ένταξει, κακά τα ψέμματα το GT είναι δύσκολο μηχανάκι και το περίμενα.

Το θέμα που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ότι έχω βάλει και το SAS (μιας και βλέπω παντρειά με το GT, αν όμως φύγει το άλλο μπορώ να παίξω και με ανταλλαγή;)) που υποτίθεται είναι και πιο μεταπωλήσιμο, σε καλή επίσης και συζητήσιμη τιμή αλλά και πάλι δεν, ούτε τηλ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ένταξει, κακά τα ψέμματα το GT είναι δύσκολο μηχανάκι και το περίμενα.

Το θέμα που μου έχει κάνει εντύπωση είναι ότι έχω βάλει και το SAS (μιας και βλέπω παντρειά με το GT, αν όμως φύγει το άλλο μπορώ να παίξω και με ανταλλαγή;)) που υποτίθεται είναι και πιο μεταπωλήσιμο, σε καλή επίσης και συζητήσιμη τιμή αλλά και πάλι δεν, ούτε τηλ.
Από την άλλη....το xr πουλάει σαν ζεστό ψωμί.
Άβυσσος το μυαλό του αγοραστή πυραύλων εδάφους εδάφους.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Από την άλλη....το xr πουλάει σαν ζεστό ψωμί.
Άβυσσος το μυαλό του αγοραστή πυραύλων εδάφους εδάφους.
Αυτά είναι σοβαρά ζητήματα.

Το δίνεις για... Ούτε ξέρω τι ή όχι; Ποιά άλλη θα φιλοξενήσει τα κορμί τόσες ώρες χαλαρά;

Το τρίτης γενιάς μοντέλο το χάλασαν προσωρινά με μια αναβάθμιση που βγάζει εκτός το αντί σούζα κατά λάθος χωρίς ένδειξη στα όργανα και τρέχει ανάκληση για update του τελευταίου update.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Αυτά είναι σοβαρά ζητήματα.

Το δίνεις για... Ούτε ξέρω τι ή όχι; Ποιά άλλη θα φιλοξενήσει τα κορμί τόσες ώρες χαλαρά;

Το τρίτης γενιάς μοντέλο το χάλασαν προσωρινά με μια αναβάθμιση που βγάζει εκτός το αντί σούζα κατά λάθος χωρίς ένδειξη στα όργανα και τρέχει ανάκληση για update του τελευταίου update.
Το δίνεις έυκολα για να πάρεις κάτι πιο σπορ ή κάτι πιο χαλαροτουριστικό.

Εγώ πχ, το έδωσα για να πάρω κάτι πιο χαλαροάνετο (super adventure ή multistrada enduro και στο βάθος GS Adv.). Τελικά βέβαια, πήρα πρώτα GT αλλά ΟΚ...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το δίνεις έυκολα για να πάρεις κάτι πιο σπορ ή κάτι πιο χαλαροτουριστικό.

Εγώ πχ, το έδωσα για να πάρω κάτι πιο χαλαροάνετο (super adventure ή multistrada enduro και στο βάθος GS Adv.). Τελικά βέβαια, πήρα πρώτα GT αλλά ΟΚ...
Υπάρχουν και κάποιοι ανώμαλοι που το δίνουν για να πάρουν το ίδιο.. :eek:
Σύντομα στις οθόνες μας
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Υπάρχουν και κάποιοι ανώμαλοι που το δίνουν για να πάρουν το ίδιο.. :eek:
Σύντομα στις οθόνες μας
Δεν ξέρω αν εννοείς εσένα η το ότι κοιτάω το επόμενο μοντέλο μεταξύ άλλων. Ανώμαλοι.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν ξέρω αν εννοείς εσένα η το ότι κοιτάω το επόμενο μοντέλο μεταξύ άλλων. Ανώμαλοι.
Το gen2 δεν μου κάνει.
Ούτε ο χαρακτήρας, αλλά βασικά το τάμπλετ
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
λοιπόν είμαι Βρυξέλλες και βρήκα σε μαγαζί 890 s του 22 με 2800κμ τιμή 10800! καλό?
Φανταστικό, αφού δεν υπάρχει S
 
Top Bottom