Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

Πάντα μου έκανε εντύπωση πως και δεν κυκλοφορούν περισσότερα από αυτά, όπως και το freeride της ktm. Μοιάζουν ιδανικά για να μπει κάποιος στον χώρο.
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Ktm 350 XC
 
Τελευταία επεξεργασία:

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Ο αδερφός μου θέλει να πάρει κάτι για καθημερινή μετακίνηση στην δουλειά, δεν έχει καμία εμπειρία από δύο τροχούς και προφανώς δίπλωμα οπότε του πρότεινα αυτό που δεν χρειάζεται και δίπλωμα (μεγάλο λάθος αυτό βέβαια)
 

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Εγώ πάντως αυτό ,ακόμα το χαζεύω :p
Πρώτη φορά πιστεύω σε αγγελία το δεν έχει πατήσει ποτέ χώμα με τέτοια λάστιχα αλλά πολλά λεφτά θέλει. Κούκλα όμως
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Πρώτη φορά πιστεύω σε αγγελία το δεν έχει πατήσει ποτέ χώμα με τέτοια λάστιχα αλλά πολλά λεφτά θέλει. Κούκλα όμως
Γενικά δεν παιζαν πολλα στο βουνό όταν βγήκε, μια η δυο φορές ειχα δει,πολυ δυνατο μηχανάκι και δεν πηγε καλά εμπορικά άγνωστο γιατί(ίσως επειδή ηταν 2 κυλίνδρο V) , πιο πολλες φορες ειδα VOR και ΤΜ εκείνη την εποχή, το βουνό ηταν φουλ στα KTM, YAMAHA, HONDA.Πολυ όμορφο πάντως...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ka0s

Μέλος
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Bmw f650gs 2003
Yamaha T7 2021
Γενικά δεν παιζαν πολλα στο βουνό όταν βγήκε, μια η δυο φορές ειχα δει,πολυ δυνατο μηχανάκι και δεν πηγε καλά εμπορικά άγνωστο γιατί, πιο πολλες φορες ειδα VOR και ΤΜ εκείνη την εποχή, το βουνό ηταν φουλ στα KTM, YAMAHA, HONDA.Πολυ όμορφο πάντως...
Ε τι άγνωστο αφού είμαστε κολλημένοι.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Πρώτη φορά πιστεύω σε αγγελία το δεν έχει πατήσει ποτέ χώμα με τέτοια λάστιχα αλλά πολλά λεφτά θέλει. Κούκλα όμως
Σε σχέση με κάτι 30ετιας xr 250 που τα δίνουν 3.5 χιλιάρικα νομίζω καλή είναι η τιμή του :p
Μόνο και μόνο το ψαλίδι του θα πρέπει να έχει όσο το xr :roflmao:
Πολύ ωραίο πάντως και ιδιαίτερο μηχανάκι !!
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Γενικά δεν παιζαν πολλα στο βουνό όταν βγήκε, μια η δυο φορές ειχα δει,πολυ δυνατο μηχανάκι και δεν πηγε καλά εμπορικά άγνωστο γιατί(ίσως επειδή ηταν 2 κυλίνδρο V) , πιο πολλες φορες ειδα VOR και ΤΜ εκείνη την εποχή, το βουνό ηταν φουλ στα KTM, YAMAHA, HONDA.Πολυ όμορφο πάντως...
Σαν 2κυλινδρο δεν νομίζω να μπορούσε να σταθεί απέναντι τους για εντουρο καταστάσεις.....αλλά ένα κουστουμακι rally πιστεύω θα του πήγαινε ταμάμ :)
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Καλά τώρα είδα το έγκλημα. Πατάκια συνεπιβατη από bmx;
dodos Πάρε το μηχανάκι να σωθεί! έλεος!
Έτοιμο το εργαλείο .....δύο κόκκαλινες ζάντες να του βάλω και αυτοκόλλητα skyway και είμαι έτοιμος για τις πλατείες :ha
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Σαν 2κυλινδρο δεν νομίζω να μπορούσε να σταθεί απέναντι τους για εντουρο καταστάσεις.....αλλά ένα κουστουμακι rally πιστεύω θα του πήγαινε ταμάμ :)
Ψημενο σε βλεπω... ;)
 
Top Bottom