Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Εσυ θα μας τρελανεις...:geek:
Τα θέλω όλα και έχω ιδιαίτερη σχέση με το χώμα!:inlove:
Ίσως εάν πουληθεί το ποδήλατο να γίνει πράξη
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Για αυτό σε γουστάρω ρε Θανάση, γιατί πρώτον είσαι κατεμάκιας και δεύτερον είσαι για δυνατούς λύτες!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Άτομα σαν τον Θανάση είναι θησαυρός. Γεμίζουν τη βάση βέβαια με δεδομένα με τα ψυχολογικά τους αλλά γίνεται σούπερ Κατερίνα εδώ μέσα έχει ενδιαφέρον. :roflmao:
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Για αυτό σε γουστάρω ρε Θανάση, γιατί πρώτον είσαι κατεμάκιας και δεύτερον είσαι για δυνατούς λύτες!
Κλαίω ρε!!!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Άτομα σαν τον Θανάση είναι θησαυρός. Γεμίζουν τη βάση βέβαια με δεδομένα με τα ψυχολογικά τους αλλά γίνεται σούπερ Κατερίνα εδώ μέσα έχει ενδιαφέρον. :roflmao:
Οι εντολές του εγκεφάλου φταίνε.
Οι οποίες εκφράζονται και γράφονται καθότι εξωστρεφής :)
Εδώ όμως, που φτάσαμε με τον καννιβαλο (Τζένη) ,δεν υπάρχει τίποτα άλλο να μου κινεί το ενδιαφέρον.
Οπότε το παρατάω μέχρι να μου έρχεται το κέφι για δρόμο ;)
 

butcherjohn

Μέλος
Όνομα
γιαννης
Μοτό
Aprilia caponord


για να εισαι fashion icon στη παραλια
 

butcherjohn

Μέλος
Όνομα
γιαννης
Μοτό
Aprilia caponord
απο non paper μαθαινω οτι ειναι και μαλακές και δεν εχουν αεροδυναμηκοτητα σε χαμηλες πτησεις:oh:
 

ChristoforosVer

Μέλος
Όνομα
Christoforos
Μοτό
Street Triple 675
Vespa GTS 300
Vespa PX200e
Την χαζεύω πολλές μέρες βασικά..

Το μεγαλύτερό μου concern ήταν αν φτάνω, στο 1.75 που είμαι, ανεβηκα πανω της, αλλά δεν μπόρεσα να την κάνω βόλτα.

Τα χρήματα στα 8Κ πως σας φαίνονται?

 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Την χαζεύω πολλές μέρες βασικά..

Το μεγαλύτερό μου concern ήταν αν φτάνω, στο 1.75 που είμαι, ανεβηκα πανω της, αλλά δεν μπόρεσα να την κάνω βόλτα.

Τα χρήματα στα 8Κ πως σας φαίνονται?

Βγάζει ότι έχει διαγραφεί ή αγγελία
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δηλώνω ερωτευμένος.

Μανώλη πυξιδας990 ποια η γνώμη σου?

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κόκκινη ψείρα δεν έχει βάλει στο φανάρι, είδα ένα getz που τις φορούσε σήμερα, κρίμα ήμουν έτοιμος να το βάλω καλάθι.


Αχρήστων..
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Δηλώνω ερωτευμένος.

Μανώλη πυξιδας990 ποια η γνώμη σου?

Το 900 θεωρείται το καλύτερο Dorso.Στην ουσία είναι ένα πιο ροπατο 750 και όχι ένα πιο ήπιο 1200..
Παίζει γύρω στα 80-85 άλογα τροχό,έχει το πλεονέκτημα ότι τα ηλεκτρονικά του είναι πιο εξελιγμένα και πιο απλοποιημένα απ' τις παλιότερες γενιές..
Έχει κάνει δουλειά απ' ότι βλέπω στις αναρτήσεις και έχει το μπροστά σετ τσαντάκια που έχει καταργηθεί και δεν το βρίσκεις..
Δεν είναι μοταρντ με την κλασική εννιά,ένα ψηλό στριτ αν μπορούμε να το ονομάσουμε έτσι,μασιφ στο δρόμο και λόγω πλαισίου,ένα κομμάτι που λέμε.Αξιοπιστο πολύ μοτέρ,άλλωστε η Απριλια δεν κυνήγησε επιδόσεις με αυτό,πχ δεν υπάρχει επίσημο Κιτ για πιο πάνω επιδόσεις, συντήρηση απλή κτλπ..αν ψήνεσαι χτυπά το.. χωροδικτύωμα κτλπ δεν πρόκειται να ξαναδούμε..
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το 900 θεωρείται το καλύτερο Dorso.Στην ουσία είναι ένα πιο ροπατο 750 και όχι ένα πιο ήπιο 1200..
Παίζει γύρω στα 80-85 άλογα τροχό,έχει το πλεονέκτημα ότι τα ηλεκτρονικά του είναι πιο εξελιγμένα και πιο απλοποιημένα απ' τις παλιότερες γενιές..
Έχει κάνει δουλειά απ' ότι βλέπω στις αναρτήσεις και έχει το μπροστά σετ τσαντάκια που έχει καταργηθεί και δεν το βρίσκεις..
Δεν είναι μοταρντ με την κλασική εννιά,ένα ψηλό στριτ αν μπορούμε να το ονομάσουμε έτσι,μασιφ στο δρόμο και λόγω πλαισίου,ένα κομμάτι που λέμε.Αξιοπιστο πολύ μοτέρ,άλλωστε η Απριλια δεν κυνήγησε επιδόσεις με αυτό,πχ δεν υπάρχει επίσημο Κιτ για πιο πάνω επιδόσεις, συντήρηση απλή κτλπ..αν ψήνεσαι χτυπά το.. χωροδικτύωμα κτλπ δεν πρόκειται να ξαναδούμε..
Από αυτονομία τι λέει; Τα πιάνει τα 200 χλμ μέχρι λαμπάκι;
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Από αυτονομία τι λέει; Τα πιάνει τα 200 χλμ μέχρι λαμπάκι;
οχι.....12λιτρα ρεζερβουαρ επισημα εχει και περιπου στα 9 αναβει λαμπακι..
θα καψει απο 5,5-8,0 αναλογα το ρυθμο...
 
Top Bottom