Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Μην παρεξηγηθώ κι εγώ, ούτε το μηχανάκι ξέρω ούτε τον άνθρωπο και δεν κρίνω αν είναι καλό. Σχολίασα σε συνέχεια του σχόλιου του amyroukai πως η φάση κάνω γενική επισκευή που στο συγκεκριμένο μηχανακι δεν κοστίζει φτηνά και το πουλάω είναι λίγο ιδιαιτερη να εμπιστευτείς καθώς δεν έχεις ιδέα ούτε γιατί χρειάστηκε, ούτε που έγινε, ούτε με τί υλικά έγινε. Τώρα αν ένας υποψήφιος αγοραστής λάβει τις πληροφορίες που θέλει και πειστεί πώς αξίζει και έχει γίνει σωστή επισκευή τότε δική του αποφαση.
Καλά, εννοείται! Ούτε εγώ τον ξέρω τον άνθρωπο.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Παντως πιστευω οτι ειναι τσιμπημενη η τιμη του
Αυτό είναι το μόνο που δεν μας κάνει εντύπωση :laugh::roflmao::roflmao:
 

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000
Είδα αγγελία r1200gs στα 3600 και για μια στιγμή λέω μήπως να κάνω μια δοκιμή....
Και μετά θυμήθηκες ότι "ανοίγεις το γκάζι και περιμένεις κάτι... και αυτό το κάτι δεν έρχεται ποτέ"
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και μετά θυμήθηκες ότι "ανοίγεις το γκάζι και περιμένεις κάτι... και αυτό το κάτι δεν έρχεται ποτέ"
αυτό θέλει, λέει :p
Ε όχι, το 950 ας πούμε δεν έχει γκάζι αλλά έχει άμεση απόκριση και στροφάρει. Ναι όντως το μόνο "προκλητικό" ήταν η τιμή, την έλλειψη μοτέρ την συνηθίζεις μετά από λίγο. Τύπου σχεδόν τζάμπα sampler το είδα. Τώρα το συζητούσα αυτό και το XR next gen και είπε το κορίτσι "θα πάρεις μια hayabusa, μετά ότι άλλο θες".
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Γιατι τελικα...size matters... :friendship:
Καλά, το βλέπω μόνος μου θα την παω βόλτα, μετά θα επιβεβαιωθεί ότι δεν κάνει για αυτό που θέλω και τουλάχιστον δεν θα λέει "ένα μηχανάκι ζήτησα και εγώ"
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Ε όχι, το 950 ας πούμε δεν έχει γκάζι αλλά έχει άμεση απόκριση και στροφάρει. Ναι όντως το μόνο "προκλητικό" ήταν η τιμή, την έλλειψη μοτέρ την συνηθίζεις μετά από λίγο. Τύπου σχεδόν τζάμπα sampler το είδα. Τώρα το συζητούσα αυτό και το XR next gen και είπε το κορίτσι "θα πάρεις μια hayabusa, μετά ότι άλλο θες".
Καλα η έλλειψη μοτερ είναι σχετικό...το 950 εχει ωραια απόκριση και ειναι πιο φαν.το 1200 μια χαρα μοτερ εχει και να πηγαίνει σβέλτα σε επαρχιακό και να ταξιδεύει σε ταχύτητες που το 950 ειναι πιο κουραστικό και δεν συνηθίζεται.
Υ.γ σε λαθος τοποθέτηση απαντησα αλλά νταξει συμβαίνουν αυτά


Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Ε όχι, το 950 ας πούμε δεν έχει γκάζι αλλά έχει άμεση απόκριση και στροφάρει. Ναι όντως το μόνο "προκλητικό" ήταν η τιμή, την έλλειψη μοτέρ την συνηθίζεις μετά από λίγο. Τύπου σχεδόν τζάμπα sampler το είδα. Τώρα το συζητούσα αυτό και το XR next gen και είπε το κορίτσι "θα πάρεις μια hayabusa, μετά ότι άλλο θες".
Τζένη...τι λένε τα παιδιά εδώ??:thumbsdown:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Είδα αγγελία r1200gs στα 3600 και για μια στιγμή λέω μήπως να κάνω μια δοκιμή....
Μπορείς αν θες, να την πάρεις και για μένα, ελεύθερα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μάχιμο.

Το δοχείο των υγρών του πίσω φρένου πάνω από τον κύλινδρο...???o_O
Αυτά θα βράζουν για πλάκα...
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Το δοχείο των υγρών του πίσω φρένου πάνω από τον κύλινδρο...???o_O
Αυτά θα βράζουν για πλάκα...
7000 ευρώ για του 04 μηχανάκι.... για μένα οποίος το πάρει είναι κορόιδο
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
7000 ευρώ για του 04 μηχανάκι.... για μένα οποίος το πάρει είναι κορόιδο
Τόσο πήρα το αντίστοιχο του '10...
Και με 40Κ km λιγότερα.
 
Top Bottom