Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Νομίζω ότι βρήκα τους συνωμότες που θέλουν να χαλάσουν την αγορά μεταχειρισμένων. Σα δε ντρέπεστε λίγο, σε λίγο θα την πέσετε στα R007GS και θα έρθει η οργή του τσέμις μποντ θα γίνω για να σε κατακτήσω επάνω σας.
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000

Τσούζει αλλά μ’αρέσει…καληνύχτα με όνειρα θερινής νυχτός.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Οκ όχι αγγελία, δημοπρασία....

1995 BMW R100GS PD Classic in Factory Crate

Για όσους γκρινιάζουν για την ακρίβεια στις παλιές μοτο GS R100 και έχει φτάσει 43.000,00 ...
Τζαμπα πραμα!!!

Οταν πουληθει, θα ζητησω τα ξυλα απ'τον καινουργιο ιδιοκτητη , για το τζακι........... :laugh:

Εκτος και θελει να τα κρατησει και αυτα, γιατι........... τετοια ξυλα......... δεν ξαναφτιαχνονται..........!!!!!!!!! :ha
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Προσφορά και ζήτηση λέγεται,για κάποιον τίμιο ξύλο,για κάποιον άλλο,ένα χρεπι 35 χρόνια πίσω.Οποιος έχει χρήμα και το θέλει πολύ για τους δικούς του λόγους το χτυπάει στην δημοπρασία και το παίρνει.Οι υπόλοιποι,.......................
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μην μπερδευεστε με τις "επενδύσεις".
Πιθανώς αυτό δεν θα αγοραστει από άνθρωπο για να κάνει βόλτες.

Η αγορά φτιαχνει τιμές για όλα και φυσικά θα κανονίσει και για αυτό.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Προσφορά και ζήτηση λέγεται,για κάποιον τίμιο ξύλο,για κάποιον άλλο,ένα χρεπι 35 χρόνια πίσω.Οποιος έχει χρήμα και το θέλει πολύ για τους δικούς του λόγους το χτυπάει στην δημοπρασία και το παίρνει.Οι υπόλοιποι,.......................
Το χρέπι ή τίμιο ξύλο (τι γράφω, θα πέσει φωτιά να με καψει -τίμιο ξύλο μόνο το τρανσαλπ :p) , ας το πάρει αυτός που το θέλει και έχει τα λεφτά, ας το πάρει και εκείνος που θα χρεωθει μέχρι τα μπούνια για χρόνια. Ποσώς με ενδιαφέρει.....



Εγώ τα ξυλα θέλω :laugh:!!! :friend:
 
Τελευταία επεξεργασία:

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εκεί σε κατάντησε ο Κούλης
:ha
Ο Κούλης ΜΑΣ, ο Κούλης της καρδιάς ΜΑΣ





(τυχαίο το λινκ, εγώ για την φωτογραφία το βάζω, αλλά πάλι, ψέματα δεν λέει το άρθρο :cool: !
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τι έγινε, τους ξέχασε ο Λίτσα πέτσα φέτος;

Θέλει μεγάλη έρευνα για να βρεθεί κάποιος όχι της κλίκας στο 300αρι της καρδιάς μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
 
Top Bottom