Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500


Ωραία και τα 2 για 2ερο - ασφάλτινο...
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S


Ωραία και τα 2 για 2ερο - ασφάλτινο...
Προσωπικά, θα πήγαινα στο Ζ. Το sv μου φαίνεται λίγο τσιμπημένο, το δικό μου 1000 Ν το έδωσα λιγότερο...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Προσωπικά, θα πήγαινα στο Ζ. Το sv μου φαίνεται λίγο τσιμπημένο, το δικό μου 1000 Ν το έδωσα λιγότερο...
Λένε δεν στρίβει , ισχύει ? Κοιτάω αυτό και το er6f ,το οποίο παρόλα τα λιγότερα άλογα , κυβικά ,κυλίνδρους , λένε είναι πιο παιχνιδιάρικο.

To SV ,αν το παρκάρεις ,πάει στα 1800€ !!
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θα πήγαινα στο sv λόγω αδυναμίας στους V2.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Λένε δεν στρίβει , ισχύει ? Κοιτάω αυτό και το er6f ,το οποίο παρόλα τα λιγότερα άλογα , κυβικά ,κυλίνδρους , λένε είναι πιο παιχνιδιάρικο.

To SV ,αν το παρκάρεις ,πάει στα 1800€ !!

Για το z ακούγεται πως έχει κραδασμούς.

Το sv πρώτης γενιάς σαν την αγγελίας είναι μηχανάρα και πολύ στριφτερό. Επίσης επειδή είναι ελαφρύ έχει πολύ καλές επιδόσεις .
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Λένε δεν στρίβει , ισχύει ? Κοιτάω αυτό και το er6f ,το οποίο παρόλα τα λιγότερα άλογα , κυβικά ,κυλίνδρους , λένε είναι πιο παιχνιδιάρικο.

To SV ,αν το παρκάρεις ,πάει στα 1800€ !!
Δεν ξέρω να σου πω πολλά, το Z750S πάντα μου άρεσε σαν σουλούπι ενώ αντίστοιχα την αυγουλοειδή γενιά των SV650 δεν την χωνεψα ποτέ!
Κατά την γνώμη μου, το Ζ ανώτερο σαν μοτοσυκλέτα αν και πολλοί λένε καλά λόγια για το στήσιμο του Σουζούκι. Το 1000 πάντως δεν ήταν για πολλά πολλά, χορταστικό κατά τα άλλα, τίμιο, δεν κοιτάς και κάνα τέτοιο ή δεν θες πες πολλά κυβικά?
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Δεν ξέρω να σου πω πολλά, το Z750S πάντα μου άρεσε σαν σουλούπι ενώ αντίστοιχα την αυγουλοειδή γενιά των SV650 δεν την χωνεψα ποτέ!
Κατά την γνώμη μου, το Ζ ανώτερο σαν μοτοσυκλέτα αν και πολλοί λένε καλά λόγια για το στήσιμο του Σουζούκι. Το 1000 πάντως δεν ήταν για πολλά πολλά, χορταστικό κατά τα άλλα, τίμιο, δεν κοιτάς και κάνα τέτοιο ή δεν θες πες πολλά κυβικά?
Δεν έχει Φέρινγκ...έτσι για τη ψευδαίσθηση της ανεμοκαλυψης

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Δεν έχει Φέρινγκ...έτσι για τη ψευδαίσθηση της ανεμοκαλυψης

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
To S έχει!
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
To S έχει!
Νόμιζα αναφεροσουν στο z1000.

Σαν συμπέρασμα πάντως ,η κατηγορία αυτή δεν κρατάει τιμές. Παίρνεις πολλή μηχανή για τα λεφτά τους.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ένα V-strom ή ένα TDM του 2006 θα τα πάρεις ανάλογα την κατάσταση και τα χλμ μέσο όρο 3500€.

Σίγουρα ένα SVκαι άλλα της street κατηγορίας θα είναι αρκετά παρακάτω για διάφορους λόγους.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ένα V-strom ή ένα TDM του 2006 θα τα πάρεις ανάλογα την κατάσταση και τα χλμ μέσο όρο 3500€.

Σίγουρα ένα SVκαι άλλα της street κατηγορίας θα είναι αρκετά παρακάτω για διάφορους λόγους.
Το sv δεν είχε ποτέ την κυκλοφορία και την "επιθυμητοτητα" των άλλων που αναφέρεις. Η στρέβλωση είναι στα άλλα.
 

ilikeyourbike

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Monster 620
Καλημέρα, ξέρουμε κάποιο συνεργείο στα νότια προάστια που να γνωρίζει τις ιδιαιτερότητες ενός Cagiva Raptor για έλεγχο;
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Καλημέρα, ξέρουμε κάποιο συνεργείο στα νότια προάστια που να γνωρίζει τις ιδιαιτερότητες ενός Cagiva Raptor για έλεγχο;
Μια λύση είναι ο Παργινός στα σύνορα Ηλιούπολης με Υμηττό
Έχει μεγάλη εμπειρία σέ ιταλικά...aprillia.. group Piaggio... ίσως βοηθήσει.
 
Top Bottom