Αγορά Μοτό

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Καλή χρονιά σε ολους!
Θεωρω πως δεν εχει νόημα επιμένει κανεις στο να πείσει το φιλο μας πως κανει σωστο ή λαθος παίρνοντας ενα δεύτερο μηχανάκι για τα πιο hard core σκηνικά.
Οι κ@υλες ποτε δεν εχουν ψυχρή λογική και προφανως πληρώνονται, ωστοσο εισπράττονται κιολας, μονο απο τον καθε κ@υλιαρη που τις εχει..
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6820983/
Το μηχανάκι το ξερω, πολυ προσεγμένο, και μουρατο, abs δεν εχει αλλα δεν ξοδεύεις πολλα και παίρνεις ενα σκληροτράχηλο εργάτη για το χώμα και το βουνό,
Του οποίου τις αναρτήσεις το BMW ούτε καν τις ονειρεύεται....

_________________
Ντακάρετε-φον
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Καλή χρονιά σε ολους!
Θεωρω πως δεν εχει νόημα επιμένει κανεις στο να πείσει το φιλο μας πως κανει σωστο ή λαθος παίρνοντας ενα δεύτερο μηχανάκι για τα πιο hard core σκηνικά.
Οι κ@υλες ποτε δεν εχουν ψυχρή λογική και προφανως πληρώνονται, ωστοσο εισπράττονται κιολας, μονο απο τον καθε κ@υλιαρη που τις εχει..
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6820983/
Το μηχανάκι το ξερω, πολυ προσεγμένο, και μουρατο, abs δεν εχει αλλα δεν ξοδεύεις πολλα και παίρνεις ενα σκληροτράχηλο εργάτη για το χώμα και το βουνό,
πολύ ωραιο αλλα μαλλον το κεφι μου θα το κανω με τα μισα λεφτα και πιο κατω από αυτά που βλεπω ευχαριστω παντως
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
πολύ ωραιο αλλα μαλλον το κεφι μου θα το κανω με τα μισα λεφτα και πιο κατω από αυτά που βλεπω ευχαριστω παντως
Κανε κατι με τα χρωματα που ανεφερες πιο πανω,ο συνδυασμος μου φαινεται ακραιος.
Οπως και να εχει παντως η τελικη εικονα θα ειναι εμπνευση και για αλλους:cool:
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Κανε κατι με τα χρωματα που ανεφερες πιο πανω,ο συνδυασμος μου φαινεται ακραιος.
Οπως και να εχει παντως η τελικη εικονα θα ειναι εμπνευση και για αλλους:cool:
όταν το παρω με το καλο το βλέπουμε αλλα μαλλον το βλεπω για εκει αντε το μωβ να γινει μπλε
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
όταν το παρω με το καλο το βλέπουμε αλλα μαλλον το βλεπω για εκει αντε το μωβ να γινει μπλε
Το μπλε της σειρας Hp ειναι καλη περιπτωση.Ο Αλκινοος το εχει κανει με επιτυχια,ισως το εχεις ηδη δει στο gsmotoclub.

adv phone
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Το μπλε της σειρας Hp ειναι καλη περιπτωση.Ο Αλκινοος το εχει κανει με επιτυχια,ισως το εχεις ηδη δει στο gsmotoclub.

adv phone
ναι είμαι και εκει και γραφω σαν tsepeto εδώ εχω το πιο χωματινο μου ονομα
 

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Γιαννη αλλα ονειρευεται το παλικαρι...

Του οποίου τις αναρτήσεις το BMW ούτε καν τις ονειρεύεται....

_________________
Ντακάρετε-φον
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@KXF Δημήτρη, πες μου ότι το πήρες το GS τελικά κι ότι είναι το μπλε στολίδι που είδα χθες.....:cool:
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
@KXF Δημήτρη, πες μου ότι το πήρες το GS τελικά κι ότι είναι το μπλε στολίδι που είδα χθες.....:cool:
καταρχας χαρηκα που σε γνωρισα πραγματι το μπλε ειναι το χωματινο στολιδι μου και δυο χρονια που το εχω εχω περασει πολυ ωραια αν και δεν σου κρυβω οτι ενα καθαροαιμο το επαιρνα αυριο το πρωι
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
καταρχας χαρηκα που σε γνωρισα πραγματι το μπλε ειναι το χωματινο στολιδι μου και δυο χρονια που το εχω εχω περασει πολυ ωραια αν και δεν σου κρυβω οτι ενα καθαροαιμο το επαιρνα αυριο το πρωι
Δημήτρη αμοιβαία τα αισθήματα, κι εγώ χάρηκα που τα είπαμε για λίγο στη γιάφκα ;)
Το καθαρόαιμο φίλε, αμα το είχες μία, δεν αλλάζει! Πάντα θα λείπει! Με το καλό να ξαναπάρεις και να το χαίρεσαι, έστω μία στις τόσες!
Και το GS όμως μια χαρά το έχεις κι όπως πρέπει στημένο για χώμα και μικτές βόλτες διαρκείας !!!
 
Top Bottom