Αγορά Μοτό

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
γεια σας παιδια θελω την βοηθεια σας χρονια μοτο κροσας και εντουρο Παντα όμως με πριονια Πηρα την αποφαση να παρω ένα μεγαλο on off .To εντουρο βεβαια δεν μου λειπει αφου παω με το αμαξι μεχρι εκει και μετα χανομαι στα βουνα, αυτονομια 150 χιλιόμετρα εχω μετα βενζινη αυτό το εκανα και με τα καθαρόαιμα αλλα και με ένα 640 που ειχα. Τωρα το ον οφ θελω να το παρω για να αποφυγω το φόρτωμα αλλα να μην ξενερώνω και στην εθνικη αλλα να βγω και εξωτερικο Προσφατα πηγα στα καταραμενα βουνα ,όπως και ανεβηκα και στο ντουρμιτορ. με το 1200 ad που εχω αλλα το λυπηθηκα το εχω μπιμπελο Στο θεμα μας λοιπον εχω βρει ένα 1200 απλο σε τιμη τελεια λεω να το παρω να το γδυσω από ότι είναι περιτο και να το εχω για χωμάτινα παιχνίδια τι λετε ακουω γνωμες.Σιγουρα στην αρχη θα ξενερωσω γιατι σε κατι βιντεο που βλεπω την ταλαιπωρια με τα μεγαλα ον οφ που ισως από κει να περναγα με το καθαρο με 90 χιλιόμετρα ,αλλα σιγουρα τα μεγαλα ον οφ εχουν άλλες χαρες ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία:

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Γιατί δεν κοιτάζεις να φτιάξεις ένα KTM 950/990 ή ένα F800 GS ρέντι του ρέϊς; Για χωμάτινα μόνο παιχνίδια ένα γυμνό R 1200 GS δεν μου φαίνεται και η καλύτερη επιλογή μιας το GS είναι φτιαγμένο και στημένο ως τουριστικό παντός δρόμου και όχι ως αμιγώς χωμάτινο...
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Γιατί δεν κοιτάζεις να φτιάξεις ένα KTM 950/990 ή ένα F800 GS ρέντι του ρέϊς; Για χωμάτινα μόνο παιχνίδια ένα γυμνό R 1200 GS δεν μου φαίνεται και η καλύτερη επιλογή μιας το GS είναι φτιαγμένο και στημένο ως τουριστικό παντός δρόμου και όχι ως αμιγώς χωμάτινο...
τα λεφτα είναι το θεμα το gs θα το παρω σε πολύ καλη τιμη σην το πιο βασικο το κανω βιδες και το ξαναδενω χωρις να το δει μαστορας αυτά τα δυο με κανουν να κοιταω για gs για να σας το γραφω είμαι σε διλημμα βεβαια δεν εχω και αποψη τι κανει ένα gs στο χωμα γιατι το τερας το δικο μου το εχω παει πολύ συντηρητικα και σε λαιτ διαδρομες και σε πολύ λιγες χωματινες
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
τα λεφτα είναι το θεμα το gs θα το παρω σε πολύ καλη τιμη σην το πιο βασικο το κανω βιδες και το ξαναδενω χωρις να το δει μαστορα αυτά τα δυο με κανουν να κοιταω για gs για να σας το γραφω είμαι σε διλημμα βεβαια δεν εχω και αποψη τη κανει ένα gs στο χωμα γιατι το τερας το δικο μου το εχω παει πολύ συντηρητικα και σε λαιτ διαδρομες και σε πολύ λιγες χωματινες
Το μικρό gs....είναι πολύ καλό στο χωμα και κυρίως πολύ εύκολο σε σχέση με το 1200

advφον!!
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Το μικρό gs....είναι πολύ καλό στο χωμα και κυρίως πολύ εύκολο σε σχέση με το 1200

advφον!!
εχεις απολυτο δικιο το καβαλησα και νομιζα ότι είναι ποδηλατο τι λες να το παρω αμα σου πω την τιμη θα γελας
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Καλημερα, ειχα και το ktm 950 καθώς και το gs800f για δυο χρονια το καθένα, το gs το ειχα πιο πριν και ειναι πολυ πολιτισμένο και βολικό all around μηχανάκι θεωρω και δε χαλάει χατίρια γενικα, ΑΛΛΑ το ktm 950 ειναι τρένο στο χώμα και στο δρομο. Στα αληθεια δεν το πίστευα τι μπορουσα να κανω με αυτο το αγρίμι στο χώμα..
Μετα απο καιρο που ειχα το ktm, έτυχε και ξανα οδήγησα το bmw και νομιζα οτι δεν παει μια..
Για αυτο που περιγράφεις 2 μηχανάκια καταλαβαινω ταιριάζουν... Ειτε το ktm 950 ειτε αν βρεις, το hp1200 gs που δεν εχει καμία σχεση με τα gs τα "πολιτικά".
 

NIKOLTSOS

Μέλος
Περιοχή
Omaha, NE (US) // Thessaloniki, (GR)
Όνομα
Νικόλας
Μοτό
TRIUMPH DAYTONA 675
KTM 640 ADVENTURE
DT 200 3ET
VULCAN 400
Bmw hp1200 gs (άφαντο στην ελλάδα αλλά έχει όμως κάποια στο mobile.de)
ή
Ktm 950 super enduro (σπάνιο αλλά όχι άφαντο)...
Αυτά θα κάνουν την δουλεία σου αφού έχεις το μεγάλο...

Αν όμως στο δίνουν στην ξεφτίλα....
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Παρτο...
Παρτο...


Sent from my iPhone using Tapatalk
εσυ μαλλον κατι ξερεις και δεν το λες αλλα για να επιμενεις θα το παρω
 
Τελευταία επεξεργασία:

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
γεια σας παιδια θελω την βοηθεια σας χρονια μοτο κροσας και εντουρο Παντα όμως με πριονια Πηρα την αποφαση να παρω ένα μεγαλο on off .To εντουρο βεβαια δεν μου λειπει αφου παω με το αμαξι μεχρι εκει και μετα χανομαι στα βουνα, αυτονομια 150 χιλιόμετρα εχω μετα βενζινη αυτό το εκανα και με τα καθαρόαιμα αλλα και με ένα 640 που ειχα. Τωρα το ον οφ θελω να το παρω για να αποφυγω το φόρτωμα αλλα να μην ξενερώνω και στην εθνικη αλλα να βγω και εξωτερικο Προσφατα πηγα στα καταραμενα βουνα ,όπως και ανεβηκα και στο ντουρμιτορ. με το 1200 ad που εχω αλλα το λυπηθηκα το εχω μπιμπελο Στο θεμα μας λοιπον εχω βρει ένα 1200 απλο σε τιμη τελεια λεω να το παρω να το γδυσω από ότι είναι περιτο και να το εχω για χωμάτινα παιχνίδια τι λετε ακουω γνωμες.Σιγουρα στην αρχη θα ξενερωσω γιατι σε κατι βιντεο που βλεπω την ταλαιπωρια με τα μεγαλα ον οφ που ισως από κει να περναγα με το καθαρο με 90 χιλιόμετρα ,αλλα σιγουρα τα μεγαλα ον οφ εχουν άλλες χαρες ευχαριστω
Φίλε μου, έχεις ότι ονειρεύονται πολλοί εδώ μέσα (κι εγώ μαζί), ένα mega on/off και ένα "καθαρό". Οπότε ή πλάκα μας κάνεις ή πλάκα σου κάνουμε...
Η αγορά που σε "τσιγκλάει" να κάνεις είναι μόνο για να πετάξεις τα λεφτά σου! Σε όποια τιμή και να την έχεις βρει.
Έπειτα τι να αφαιρέσεις από το 1200GS, την ζελατίνα; τα πατητά; τις θερμαινόμενες χούφτες; την σχάρα; (την οποία θα χρειαστείς). Και το ντεπόζιτο -γεμάτο- να αφαιρέσεις KXF δεν θα γίνει. Και μετά λες ότι τι θες για να μπορείς να ταξιδέψεις και στο εξωτερικό... με τι, με ένα ξηλωμένο GS;

Κράτα τα λεφτά σου και μη λυπάσαι το μπιμπελό (adv), φτιάχτηκε για αυτό το σκοπό!
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Φίλε μου, έχεις ότι ονειρεύονται πολλοί εδώ μέσα (κι εγώ μαζί), ένα mega on/off και ένα "καθαρό". Οπότε ή πλάκα μας κάνεις ή πλάκα σου κάνουμε...
Η αγορά που σε "τσιγκλάει" να κάνεις είναι μόνο για να πετάξεις τα λεφτά σου! Σε όποια τιμή και να την έχεις βρει.
Έπειτα τι να αφαιρέσεις από το 1200GS, την ζελατίνα; τα πατητά; τις θερμαινόμενες χούφτες; την σχάρα; (την οποία θα χρειαστείς). Και το ντεπόζιτο -γεμάτο- να αφαιρέσεις KXF δεν θα γίνει. Και μετά λες ότι τι θες για να μπορείς να ταξιδέψεις και στο εξωτερικό... με τι, με ένα ξηλωμένο GS;

Κράτα τα λεφτά σου και μη λυπάσαι το μπιμπελό (adv), φτιάχτηκε για αυτό το σκοπό!
Ευχαριστω για την απαντηση σου δεν σου κρυβω οτι μετα το μηνυμα σου πιο πολυ με επεισες για να το παρω
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πάντως μη νομίζεις πως ήθελα να σου πουλήσω εξυπνάδα! Σε κάθε περίπτωση δική σου είναι η ζωή, δικό σου και το πορτοφόλι!

Ζήτησες τη γνώμη μας, μη θεωρείς οτι οι απαντήσεις που θα σου έρχονται πρέπει πάντα να σου είναι αρεστές.

Από το σύνολο των απαντήσεων ΕΣΥ θα ζυγίσεις και ΕΣΥ θα αποφασίσεις!

Αν σε βοήθησα να αποφασίσεις, χαίρομαι ειλικρινά!

Στάλθηκε από το ADV Mobile Phone μου
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Πάντως μη νομίζεις πως ήθελα να σου πουλήσω εξυπνάδα! Σε κάθε περίπτωση δική σου είναι η ζωή, δικό σου και το πορτοφόλι!

Ζήτησες τη γνώμη μας, μη θεωρείς οτι οι απαντήσεις που θα σου έρχονται πρέπει πάντα να σου είναι αρεστές.

Από το σύνολο των απαντήσεων ΕΣΥ θα ζυγίσεις και ΕΣΥ θα αποφασίσεις!

Αν σε βοήθησα να αποφασίσεις, χαίρομαι ειλικρινά!

Στάλθηκε από το ADV Mobile Phone μου
Ποτε δεν σκεφτηκα αρνητικα για κανεναν, αλλα εσκασα 22000 χιλιαρικα ειναι τουμπανο με εχει φερει απο πολλα χιλιομετρα μακρια να το πεταω κατω και να το σηκωνω δεν παιζει αυτο με την καμια, στα χωματα το πριονι καλο πολυ καλο θα ηθελα και κατι αλλο το GS δεν ειναι ακριβως αυτο που θελω η τιμη ειναι αυτη που καθοριζει την αγορα ευχαριστω παντως
 
Τελευταία επεξεργασία:

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Κάτι τέτοιο δλδ;


Στάλθηκε από το Αρκουδόφωνο...
το πλανο είναι οργανα, φαιριννκ, μπαρακια, φτερο μπροστα , λασπωτήρας πισω ,σελα πισω, σχαρα πισω, χουφτες. ABS αισθητήρες καθρεφτες αλαγη σε μικρους λάστιχα χωμάτινα στο μπολικο τακουνι βαψιμο στο μαγαζι μου ροδες και τα πλαστικα σε χρωματα μωβ κοκκινο ασπρο οι ροδες μωβ και ότι άλλο βγαινει θα βγει και δεν ξερω εχω ένα τεποζιτο από ad και το βαλω χωρις τα πλαστικα καθολου αυτό σκεψη
 
Τελευταία επεξεργασία:

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
το πλανο είναι οργανα, φαιριννκ, μπαρακια, φτερο μπροστα , λασπωτήρας πισω ,σελα πισω, σχαρα πισω, χουφτες. ABS αισθητήρες καθρεφτες αλαγη σε μικρους λάστιχα χωμάτινα στο μπολικο τακουνι βαψιμο στο μαγαζι μου ροδες και τα πλαστικα σε χρωματα μωβ κοκκινο ασπρο οι ροδες μωβ και ότι άλλο βγαινει θα βγει και δεν ξερω εχω ένα τεποζιτο από ad και το βαλω χωρις τα πλαστικα καθολου αυτό σκεψη
Αν το θέλεις όντως για χώμα, το ντεποζιτο του adv τι νόημα έχει; Από τη μια λες να βγάλεις ότι μπορείς και από την άλλη προσθετεις κιλά;
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
Αν το θέλεις όντως για χώμα, το ντεποζιτο του adv τι νόημα έχει; Από τη μια λες να βγάλεις ότι μπορείς και από την άλλη προσθετεις κιλά;
βενζινη θα προσθεσω
 
Τελευταία επεξεργασία:

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Καλή χρονιά σε ολους!
Θεωρω πως δεν εχει νόημα επιμένει κανεις στο να πείσει το φιλο μας πως κανει σωστο ή λαθος παίρνοντας ενα δεύτερο μηχανάκι για τα πιο hard core σκηνικά.
Οι κ@υλες ποτε δεν εχουν ψυχρή λογική και προφανως πληρώνονται, ωστοσο εισπράττονται κιολας, μονο απο τον καθε κ@υλιαρη που τις εχει..
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/6820983/
Το μηχανάκι το ξερω, πολυ προσεγμένο, και μουρατο, abs δεν εχει αλλα δεν ξοδεύεις πολλα και παίρνεις ενα σκληροτράχηλο εργάτη για το χώμα και το βουνό,
 
Top Bottom