Αγορά ελαστικών σε καλύτερες τιμές.

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
.. και μην βιαστείτε απο τον τίτλο δεν τις κάνω εγω. Πού ψωνίζουμε σε καλύτερες τιμές μοτολάστιχα ; Γνωρίζει κανείς;
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Το κακό είναι ότι όχι μόνο δεν βρίσκεις φθηνά, πολλές φορές δεν βρίσκεις και αυτό που θέλεις, π.χ διάσταση 90/90/21 που έψαχνα πέρυσι σε pirelli scorpion str και το παρήγγειλα από εξωτερικό, γιατί δεν ήξερε κανείς να μου πει το πότε θα το έχει. Συν ότι κάθε φορά που έρχεται καινούργια παραλαβή ειναι τουλάχιστον 5-10% πάνω...Σε πιο χωματινα όπως dunlop d908 για το 950 πού έψαχνα σετ πάλι δεν έβρισκα πουθενά και μου τα βρήκε φίλος φίλου που είναι λαστιχάς και από ότι μας είπε τα έφερε απο εξωτερικό...
 
Τελευταία επεξεργασία:

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Το κακό είναι ότι όχι μόνο δεν βρίσκεις φθηνά, πολλές φορές δεν βρίσκεις και αυτό που θέλεις, π.χ διάσταση 90/90/21 που έψαχνα πέρυσι σε pirelli scorpion str και το παρήγγειλα από εξωτερικό, γιατί δεν ήξερε κανείς να μου πει το πότε θα το έχει. Συν ότι κάθε φορά που έρχεται καινούργια παραλαβή ειναι τουλάχιστον 5-10% πάνω...Σε πιο χωματινα όπως dunlop d908 για το 950 πού έψαχνα σετ πάλι δεν έβρισκα πουθενά και μου τα βρήκε φίλος φίλου που είναι λαστιχάς και από ότι μας είπε τα έφερε απο εξωτερικό...
έχουμε κανα link που μπορούμε να παραγγειλουμε απο εξωτερικό?
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Τα mitas του λαου είναι στα 290 .. τί γίνεται ρε πστμ! Ενα κινέζικο λάστιχο ρε παιδιά… έστω μισο
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
έχουμε κανα link που μπορούμε να παραγγειλουμε απο εξωτερικό?
Καλησπέρα δεν ξέρω κάποιο συγκεκριμένο, στο ψάξιμο ανακάλυψα ένα στην Ιταλία, pneus center λέγεται αν θυμάμαι καλά που αυτό που ήθελα το είχε ιδια τιμή που το εβρισκα και εδώ, με την διαφορά οτι όπως ανέφερα εδω δεν υπήρχε κι ηταν άγνωστο πότε θα έρθει, ήρθε σε 5 μέρες σπίτι, σε άλλα ελαστικά που κοίταξα σε αυτόν ήταν ακριβός και δεν έχω ξαναψαχτεί να δω...
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Γενικά ψήνεται κάποιος να ξεκινήσουμε διαδικασία για ομαδικη παραγγελία κάποιου χωμάτινου Ελαστικού; Ή ενα μιξ απολα και το βλεπουμε πώς θα πάει!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom