Αγορά ηλεκτρικού ποδηλατου

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Παιδιά να οργανωθούμε :laugh::roflmao:
Αν μπεις στο site τους, λέει ότι ισχύει η επιδότηση, και μάλιστα σου λέει και ποια η διαδικασία :oops:!!!
Τώρα, από Δευτέρα που θα τους πάρω πάλι τηλέφωνο, θα τα μάθω ακριβώς!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Δεν υπάρχει επιδότηση για την ώρα αλλά όπου να ναι θα ξεκινήσει. Η επιδότηση είναι αναλογη της τιμής του ποδηλάτου και για τους πολύτεκνους υπάρχει επιπλέον έκπτωση.
Τη Δευτέρα θα ξέρω Κώστα!
Αυτό με τους πολύτεκνους ακόμα καλύτερο, γιατί ο δεύτερος (μηχ/κος) που έχω, είναι πολύτεκνος!!!
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Η επιδότηση θα ισχύει (όποτε ανοίξει η πλατφόρμα) αναδρομικά για αγορές απο Δεκέμβρη του 2021 και έπειτα
 

kostas82

Μέλος
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Μοτό
790 Adv R
Πολύτεκνος ή αναπηρία 67% και άνω δίνουνε 500€ εξτρά.

Προσοχή μετά την πρώτη έγκριση για την ολοκλήρωση της επιδότησης θα πρέπει να προσκομίσετε ασφαλιστική και φορολογική ενημερότητα αλλά και τιμολόγιο αγοράς του ποδηλάτου όποτε προσοχή μην βρεθεί κάποιος προ εκπλήξεων.
 

mariosktm

Μέλος
Όνομα
μαριος
Μοτό
Ktm adventure
https://www.emw.gr/ilektrika-podilata/EMW_City_Bike_FAT_TYRES...καλησπερα!!δε με ενδιαφερουν οι διαφημίσεις απλα εψαχνα και εγω για ποδηλατο και κατέληξα σε αυτο!κανω τη μερα 5-6 χλμ και μπορω να πω ειμαι αρκετα ευχαριστημένος!τα φρενα του σφυριζουν λιγο αλλα γενικα καλο ειναι!η μπαταρια με τη χρηση που κανω εγω κραταει περιπου 45 χλμ και γεμιζει σε 5 ωρες περιπου σε κανονικη πριζα!τωρα ανοιγει η πλατφορμα με την επιδότηση και θα παρω πισω 350 ευρω περιπου!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
https://www.emw.gr/ilektrika-podilata/EMW_City_Bike_FAT_TYRES...καλησπερα!!δε με ενδιαφερουν οι διαφημίσεις απλα εψαχνα και εγω για ποδηλατο και κατέληξα σε αυτο!κανω τη μερα 5-6 χλμ και μπορω να πω ειμαι αρκετα ευχαριστημένος!τα φρενα του σφυριζουν λιγο αλλα γενικα καλο ειναι!η μπαταρια με τη χρηση που κανω εγω κραταει περιπου 45 χλμ και γεμιζει σε 5 ωρες περιπου σε κανονικη πριζα!τωρα ανοιγει η πλατφορμα με την επιδότηση και θα παρω πισω 350 ευρω περιπου!
Δεν μου ανοίγει η σελίδα!!!!
Δεν "υπάρχει" λέει....
 

zannisvel

Μέλος
Όνομα
Ζαννής
Μοτό
NC750X
Και που το παρκάρεις??
Όπως καταλαβαίνετε έχω αρχίσει και το σκέφτομαι. Αλλά δεν έχω χώρο στο γραφείο. Αν το αφήσω πάνω στη Συγγρού που είμαι.... ούτε μέχρι το μεσημέρι δε θα μείνει.
 

mariosktm

Μέλος
Όνομα
μαριος
Μοτό
Ktm adventure
Δεν μου ανοίγει η σελίδα!!!!
Δεν "υπάρχει" λέει....
Ναι δεν ξερω γιατι...μπες στη σελιδα αυτη και βρες αυτο με τους χοντρους τροχους που εχει 1060 ευρω
 

mariosktm

Μέλος
Όνομα
μαριος
Μοτό
Ktm adventure
Και που το παρκάρεις??
Όπως καταλαβαίνετε έχω αρχίσει και το σκέφτομαι. Αλλά δεν έχω χώρο στο γραφείο. Αν το αφήσω πάνω στη Συγγρού που είμαι.... ούτε μέχρι το μεσημέρι δε θα μείνει.
Το συγκεκριμένο ειναι σπαστο ...σπαει σε 2 σημεια,στο λαιμο και στη μεση στο σκελετό!βεβαια ριναι 35 κιλα περιπου δεν ειναι για πολλά σηκωματα
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Το συγκεκριμένο ειναι σπαστο ...σπαει σε 2 σημεια,στο λαιμο και στη μεση στο σκελετό!βεβαια ριναι 35 κιλα περιπου δεν ειναι για πολλά σηκωματα
Το σπαστό είναι ιδανικό για πίσω απ την πόρτα.Οχι όμως με χοντρά λάστιχα.Κι εγώ το ψάχνω.
 

zannisvel

Μέλος
Όνομα
Ζαννής
Μοτό
NC750X
Έχω ποδήλατο κανονικό και έλεγα να το μετατρέψω σε ηλεκτρικό. Να πάρω και σπαστό δε γίνεται... Απλά σκέφτομαι που θα μπορώ να το παρκάρω αφού δε μπορώ να το ανεβάζω στο γραφείο.
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Το σπαστό μπαίνει ασανσέρ ,το μικρό σπαστό(14- αρι) χωράει παντου.
Εγω τωρα που θέλω καμιά 350w κατα που να κοιτάξω; Θέλω αυτονομία 40 και βάλε χιλ.απο τα οποια 50% ανηφόρα!!!!
Και η ideal εχει κάποια ποδήλατα .Μιλάω για λιγα χρήματα σχετικά.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Το σπαστό μπαίνει ασανσέρ ,το μικρό σπαστό(14- αρι) χωράει παντου.
Εγω τωρα που θέλω καμιά 350w κατα που να κοιτάξω; Θέλω αυτονομία 40 και βάλε χιλ.απο τα οποια 50% ανηφόρα!!!!
Και η ideal εχει κάποια ποδήλατα .Μιλάω για λιγα χρήματα σχετικά.
Της ideal που εχουν πολύ φτηνά περιφερειακά ξεκινάνε οι τιμές από 2400 πάνω κάτω κι αν προλάβεις κάποιο ποδήλατο στοκ γιατί φεύγουν αέρα
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Προσοχή να πάρετε κάτι με λογικό βάρος γιατί σε περίπτωση βλάβης μοτέρ ή άδειας μπαταρίας είναι πολύ δυσκολο το πετάλι.
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Εχουν αλλάξει πολύ πάντως απ τα παλιά μοντέλα.Τα ανταλακτικά είναι το θέμα πιστεύω και πόσο συχνά θα σου χρειαστούν.Για χρήση δρόμου πάντα.Τώρα για χώμα.....πονάει....
 

zannisvel

Μέλος
Όνομα
Ζαννής
Μοτό
NC750X
Έχω ένα TREK FX 3 και πρέπει να είναι κάτι λιγότερα από 10 kg μαζί με το κιτ της Bafang θα πάει στα 18-19 kg. Από ότι βλέπω όλα από εκεί ξεκινάνε.
4.5kg to moter και 4.5kg η μπαταρία. Έτσι τα υπολογίζω τουλάχιστον.
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Έχω ένα TREK FX 3 και πρέπει να είναι κάτι λιγότερα από 10 kg μαζί με το κιτ της Bafang θα πάει στα 18-19 kg. Από ότι βλέπω όλα από εκεί ξεκινάνε.
4.5kg to moter και 4.5kg η μπαταρία. Έτσι τα υπολογίζω τουλάχιστον.
Μη το κανεις. Το αποτελεσμα θα ειναι κακο.
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Προσοχή να πάρετε κάτι με λογικό βάρος γιατί σε περίπτωση βλάβης μοτέρ ή άδειας μπαταρίας είναι πολύ δυσκολο το πετάλι.
Φεύγουν αέρα ,γιατί; τιμή,ποιότητα,βλάψιμο, που το αποδίδεις;Και τα 2400 δεν είναι και φθηνά!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Φεύγουν αέρα ,γιατί; τιμή,ποιότητα,βλάψιμο, που το αποδίδεις;Και τα 2400 δεν είναι και φθηνά!
Γιατί δεν υπάρχουν στοκ ποδήλατα σε λογικες τιμές και ότι έρχεται κάτω από 3.000 ε φεύγει σφαίρα.
 
Top Bottom