Αγορά μεταχειρισμένης GS Adventure

Tol

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Απόστολος
Μοτό
VFR
Από Θεσσαλονίκη ,καταξιωμένος ιντερνατσιονάλε .
Κι άμα δεν είσαι ευχαριστημένος τα λ7 σου πίσω.
Α είναι μόνο για BMW :sorry: thanks.
 

tomBrast

Μέλος
Όνομα
ΘΩΜΑΣ
Μοτό
ΤΕΝΕRE 700
Να πω και γω την άποψη μου, και σαν πρώην κάτοχος...
Τα πράγματα είναι απλά. Σου αρέσει; Κάνε την δική σου. Μην το αναλύεις πολύ, χάνεται η μαγεία...
Τα χλμ της μια χαρά είναι... Τα παιδικά προβλήματα λυμένα...
Έχε στο μυαλό σου, γνώμη μου, ότι όλα δυογκώνονται εδώ μέσα... καλά και κακά.
Η κατηγορία της, είδος, κυβικά, είναι ιδανική για περιπλανήσεις σε κάθε είδους ασφαλτόδρομο και βασικό χωματόδρομο με άνεση, ασφάλεια και οικονομία.
Αν αυτό αναζητάς, είναι ποιο κατάλληλη από κάθε τετρακύλινδρο. Αυτή η κατηγορία είναι ελευθερία πάνω απ' όλα.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Δεν ειμαι ιδιοκτητης αλλα το εχουν αρκετοι φιλοι,οποτε θα ελεγα οτι εχω αποψη.

Τα Μπεμπε χαλανε οταν καθονται.Μηχανακι με αυτα τα χλμ σε αυτα τα χρονια δεν οργωνε,αλλα σιγουρα δεν καθοταν.Σιγουρα η βλαβες της συγκεκριμενης εταιρειας κοστιζουν,αλλα το συγκεκριμενο μηχανακι δεν εβγαλε και κατι σοβαρο.Αξονα δεν εχει,μοναδα παλιου καιρου δεν εχει και με πηνια αν δεν κανω λαθος ειχαν θεμα τα προηγουμενα.Γι αυτο υποθετω οτι κρατανε τιμη ακομη και μετα τοσα χρονια.


Για εμενα απο τα πιο ομορφα και τα πιο πρακτικα μηχανακια για την Ελλαδα.Αν ηταν μαλιστα μερακλης ο προηγουμενος θα ελεγα οτι αξιζει τον κοπο.

ΥΓ Ειδα ενα κοκκινο με αυτα τα χαρακτηριστικα στο car.Αν ειναι αυτο που λες φαινεται αρκετα προσεγμενο.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να πω και γω την άποψη μου, και σαν πρώην κάτοχος...
Τα πράγματα είναι απλά. Σου αρέσει; Κάνε την δική σου. Μην το αναλύεις πολύ, χάνεται η μαγεία...
Τα χλμ της μια χαρά είναι... Τα παιδικά προβλήματα λυμένα...
Έχε στο μυαλό σου, γνώμη μου, ότι όλα δυογκώνονται εδώ μέσα... καλά και κακά.
Η κατηγορία της, είδος, κυβικά, είναι ιδανική για περιπλανήσεις σε κάθε είδους ασφαλτόδρομο και βασικό χωματόδρομο με άνεση, ασφάλεια και οικονομία.
Αν αυτό αναζητάς, είναι ποιο κατάλληλη από κάθε τετρακύλινδρο. Αυτή η κατηγορία είναι ελευθερία πάνω απ' όλα.
Οχι μονο βασικο χωματοδρομο με ανεση!!!!!!!

Σε τετοιους πηγαινα φοιτητης και με το virago!!!!!! Παει σε πολυ πολυ "χειροτερο" χωμα..........



(αυτο ειχα να διορθωσω-προσθεσω)
 

tomBrast

Μέλος
Όνομα
ΘΩΜΑΣ
Μοτό
ΤΕΝΕRE 700
Οχι μονο βασικο χωματοδρομο με ανεση!!!!!!!

Σε τετοιους πηγαινα φοιτητης και με το virago!!!!!! Παει σε πολυ πολυ "χειροτερο" χωμα..........



(αυτο ειχα να διορθωσω-προσθεσω)
Ίσως την κρίνω αυστηρά μετά από 17 χρόνια ΚΤΜ, αλλά είναι και ο λόγος που την έδωσα... Δύσκολη και πολύ λιγότερο διασκεδαστική. Ναι, ανεβοκατέβηκα Νιάλα, κατέβηκα από χιονοδρομικό Πλαστήρα σε Καρβασαρά και άλλα ωραία, αλλά έλειπε η διασκέδαση. Ήθελε αυξημένη προσοχή. Υπόψη, η Νιάλα έγινε και δυκάβαλη, κάτι που δεν τόλμησα με το ΚΤΜ γιατί τις αγαπούσα πολύ! Και τη συνοδηγό και την μηχανή.
 
Top Bottom