Αγορά Andventure tourer μηχανής

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Γιατί όταν μιλάμε για κουλούρι τότε υπάρχει μόνο μία επιλογή...κουλούρι θεσσαλονίκης.
Αν κ διακρινω μια ειρωνια...αποψη σου ειναι σεβαστη..
 

Noobas

Μέλος
Όνομα
Ioannis
Μοτό
Benelli trk502x
Εεεεε το κουλουρι τι ειναι παλι; δεν σας πιανω..τη μια με την προπελα τωρα με το κουλουρι..εχουμε λεξικο αργκο για μηχανες να μαθαινουμε κ εμεις οι ρουκιζ;
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Kawasaki KLR 650, μονοκυλινδρο μηχανακι 650 κυβικα 45 άλογα...μηχανή περιπου δεκαπενταετίας στην καλύτερη...πολυεργαλείο για τα ελληνικά δεδομένα αλλά μαλλον αρκετά μακρια από αυτά που έθεσες στο αρχικό ποστ...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αν δεν ήταν η γάμο κορώνα θα το καβαλουσαμε στο NEC αυτές τις μέρες μαζί με όλα τα καινούργια.
 

Noobas

Μέλος
Όνομα
Ioannis
Μοτό
Benelli trk502x

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Δεν ξέρω με ποιο κριτήριο επιλέγεις.
Αλλά 160 άλογα είναι κάμποσα για την εμπειρία σου.
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022

Εγω το βρηκα το μηχανακι μου
Καταπληκτικό ταξιδιάρικο μηχανάκι που παίρνει πολυ φόρτωμα! Το είχα το 2016
Έρχεται φορτωμένο με όλα, μόνο σέλα θα χρειαστεί να αλλάξεις και μπορεί ένα σκληρότερο ελατήριο (λόγω των κιλών που αναφέρθηκαν).

Ένα ΝΑΙ από εμένα αν το βρίσκεις στο μπατζετ σου.

Επειδή αναφέρθηκε: τα άλογα μπορεί να είναι πολλά αλλά το γκάζι είναι γλυκό και ωραίο!
Στην τελική το βάζεις στο "rain mode" και τα άλογα πέφτουν στα 100.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βασικά η απόδοση είναι τόσο γλυκιά που δεν τρομάζει, ηλεκτρονικά έχει "τα πάντα"... Οπότε γιατί όχι. Μυαλό φαντάζομαι είναι στην συσκευασία, οπότε δώσε πόνο.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ναι και από εμένα... Το μόνο ΚΤΜ που μπορείς να ταξιδέψεις Δικαβαλος τριβαλιτσος
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Για την ιστορια, το πλαισιο, οι σελες, η γεωμετρια κτλ ειναι ακριβως τα ιδια με οποιοδηποτε 1050/1090/1190/1290 μη R...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Αμα δίνει το οκ και ο gsmaniac που στα κεντρικά της BMW στο Μόναχο έχουν φωτογραφία του με λεζάντα "the most loyal BMW Motorrad owner ever"...προχώρα ακάθεκτος αν και αποψη μου ειναι να οδηγησεις οσα πιο πολλά μπορείς πριν αγοράσεις.
 
Top Bottom