Αγορά KTM 950

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Εγώ λέω μήπως να δεις αυτό

Στο μπάτζετ σου, "γνωστό", με ABS
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Εγώ λέω μήπως να δεις αυτό

Στο μπάτζετ σου, "γνωστό", με ABS
Not bad at all!
 

carlosb

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
χρηστος
Μοτό
ktm 950 περιπετειώδες
Το 2023 επειτα απο 20 χρονια που κυκλοφορει αυτη η σειρα δεν εξεταζεις ''τυχαια'' την περιπτωση να το αποκτησεις.
Ουτε το βαζεις διπλα σε αλλα μηχανακια ωστε να δεις τα συν και τα πλην.
Ξερεις οτι το θες απο παλια και κανεις υπομονη και ερευνα μεχρι να το αποκτησεις.
Αν η καταναλωση (αν ειναι ρυθμισμενο σωστα δεν ειναι καθολου τραγικο), η ανεση, η ζεστη, τα δικαβαλαφορτομενοςταπανταολα ειναι τα
πρωτα που σκεφτεσαι τοτε πρεπει να κοιταξεις αλλου. Για ολα τα υπολοιπα και οσα ακομα δεν περιγραφονται σε 5 γραμμες κοιτας σωστα.

Ελπιζω να μην παρεξηγηθω και να κανεις επιλογη που θα σου ταιριαξει!!
 

abakas

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1250GS ADV
ΚΤΜ 950 ADV :-)
Εγώ λέω μήπως να δεις αυτό

Στο μπάτζετ σου, "γνωστό", με ABS
Βρε παιδιά τι τιμές είναι αυτές... πούλησα το αντίστοιχο του 2005 πριν 5 χρόνια με 100.000 χιλιόμετρα και τριβάλιτσο 3.600 και θα πούλαγα το adventure του 2009 με μεταλικό τριβάλιτσο στα 7.000 - 7500 αν σκεφτόμουν να το δώσω τώρα.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Βρε παιδιά τι τιμές είναι αυτές... πούλησα το αντίστοιχο του 2005 πριν 5 χρόνια με 100.000 χιλιόμετρα και τριβάλιτσο 3.600 και θα πούλαγα το adventure του 2009 με μεταλικό τριβάλιτσο στα 7.000 - 7500 αν σκεφτόμουν να το δώσω τώρα.
Τι να σου φίλε μου. Δεν είναι δικό μου το μηχανάκι αλλά στην παρούσα φάση, προσωπικά πάντα, μου φαίνεται μια τίμια τιμή. Ας πάρει αν θέλει ο ενδιαφερόμενος τον πωλητή να το συζητήσουν.

Για τις τιμές μτχ τα έχουμε πει πολλές φορές. Το τι πουλήσαμε και πόσο πρίν καιρό λίγη σημασία έχει πλέον.
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Βρε παιδιά τι τιμές είναι αυτές... πούλησα το αντίστοιχο του 2005 πριν 5 χρόνια με 100.000 χιλιόμετρα και τριβάλιτσο 3.600 και θα πούλαγα το adventure του 2009 με μεταλικό τριβάλιτσο στα 7.000 - 7500 αν σκεφτόμουν να το δώσω τώρα.
φιλέ έχουμε ανάπτυξη τώρα... πριν 5 χρόνια κρίση... :UH:
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Μια ματιά σε όλα τα μεταχειρω ,οι τιμές έχουν πάρει τον ανήφορο ,έχει κει έξω κάτι 15 ετίας μηχανάκια που ζητάνε σχεδόν τα ίδια λ7 που έκαναν όταν ήταν καινούρια.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Βρε παιδιά τι τιμές είναι αυτές... πούλησα το αντίστοιχο του 2005 πριν 5 χρόνια με 100.000 χιλιόμετρα και τριβάλιτσο 3.600 και θα πούλαγα το adventure του 2009 με μεταλικό τριβάλιτσο στα 7.000 - 7500 αν σκεφτόμουν να το δώσω τώρα.
Και γω φιλε μου πριν 3 χρόνια εδωσα το 950 adve με 65000 χλμ στα 2500 ευρώ.το χα παρει βέβαια 3-3.5k.το επομενο 950 το πηρα πανω απο 5k.

Στάλθηκε από το RMX3572 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Βρε παιδιά τι τιμές είναι αυτές... πούλησα το αντίστοιχο του 2005 πριν 5 χρόνια με 100.000 χιλιόμετρα και τριβάλιτσο 3.600 και θα πούλαγα το adventure του 2009 με μεταλικό τριβάλιτσο στα 7.000 - 7500 αν σκεφτόμουν να το δώσω τώρα.
Η αγορά μότο έχει γ@##@#@ όπως και πολλές άλλες αγορές. Η καλύτερη περίοδος να πουλάς, η χειρότερη να αγοράζεις!

Το δικό μου στα ίδια χιλιόμετρα και με τον παραπλήσιο εξοπλισμό ξεκινάει με ένα χιλιάρικο πάνω αυτή τη στιγμή στο ψαρ σε σχέση με πέρσι.

Από τη μία λέω ντροπή να ζητάω τόσα λεφτά για ένα μηχανάκι 15 χρονών, από την άλλη θα αισθάνομαι μλκας να μη ζητήσω τα χρήματα που πιάνει βάσει αγοράς...
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Η πλάκα είναι ότι όποιος ζητάει τα λεφτά που "αξίζει" το μηχανάκι και λέει αληθειες ,του μένει απόυλητο. Αν ζητάει τα 2πλα ή ακόμα και 3πλα παρακινεί τον αγοραστή να το πάρει (ακόμα κ με γυρισμένα χλμ).
Άβυσσος.......

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 

Ktmrider

Μέλος
Όνομα
Alexandros
Μοτό
Tenere 700 '21
Αρα το δικο μου (με τα περισσότερα μάλλον χλμ στην Ελλάδα) το εδωσα πανακριβα. 3000 € πρωτο χερι.
 
Top Bottom