Αγορα καινουργιας μοτοσυκλετας

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Και για να στηρίξω και το σπίτι μου αν και το αποφεύγω το tiger 1050 sport ειναι φοβερό εργαλείο.

Μοτερουκλα δυνατή, στήσιμο νταμάρι το πλαίσιο, πολύ καλές αναρτήσεις και φρένα, σε καλα ασφάλτινα κομμάτια κάνει κηδείες..Ταξιδεύει με 180 και 7000 στροφές με κόκκινα στις 10.500. Καίει μέσο όρο 6 με 6,5 λίτρα και απολαμβάνεις και το σφύριγμα του 3κυλινδρου.
Οντως ειναι πολυ ομορφο μηχάνημα!
Απο φόρτωμα δικαβαλο τριβαλιτσο κτλ πως τα παει;
Πως συμπεριφέρεται;
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Οντως ειναι πολυ ομορφο μηχάνημα!
Απο φόρτωμα δικαβαλο τριβαλιτσο κτλ πως τα παει;
Πως συμπεριφέρεται;
Σφιγγεις λιγο την προφορτιση, κουμπώνεις βαλίτσες κι έφυγες..

Πλαίσιο νταμάρι και αναρτήσεις ακούνε όπως πρέπει σε ρυθμίσεις και ποιοτικές αποσβέσεις. Και ειδικά σε καλή άσφαλτο βογγανε και Supersport. Η λέξη σπορ στο όνομα δεν είναι τυχαία. Η μοτοσυκλέτα έχει στηθεί για να στρίβει. Και ας έχει λίγο ψηλό κέντρο βάρους.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Και για να στηρίξω και το σπίτι μου αν και το αποφεύγω το tiger 1050 sport ειναι φοβερό εργαλείο.

Μοτερουκλα δυνατή, στήσιμο νταμάρι το πλαίσιο, πολύ καλές αναρτήσεις και φρένα, σε καλα ασφάλτινα κομμάτια δδ κηδείες..Ταξιδεύει με 180 και 7000 στροφές με κόκκινα στις 10.500. Καίει μέσο όρο 6 με 6,5 λίτρα και απολαμβάνεις και το σφύριγμα του 3κυλινδρου.
Βρεεε...Βαγγο...αν δεν υποστηριξουμε τα δικα μας μηχανακια.....θα το κλεισουμε το μαγαζι...!!!!

Τοσους φιλους...Μπεμβεδακιδες εχεις....τιποτα δεν εμαθες...χαχαχα..!!!
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
άσε που εγώ μηχανάκι μπατσικό δεν θα έπαιρνα ποτέ.......
αυτά είναι σοβαρά επιχειρήματα. τα λοιπά περί αξιοπιστίας , επιδόσεων , φορτωματος, τροχών ,εργονομίας, ανεμοκαλυψης και κυρίως τιμης ...περιττά
 

Juve750

GPS
Περιοχή
ΜΕσσηνια
Όνομα
Gio
Μοτό
CapoNord 1000
Και για να στηρίξω και το σπίτι μου αν και το αποφεύγω το tiger 1050 sport ειναι φοβερό εργαλείο.

Μοτερουκλα δυνατή, στήσιμο νταμάρι το πλαίσιο, πολύ καλές αναρτήσεις και φρένα, σε καλα ασφάλτινα κομμάτια κάνει κηδείες..Ταξιδεύει με 180 και 7000 στροφές με κόκκινα στις 10.500. Καίει μέσο όρο 6 με 6,5 λίτρα και απολαμβάνεις και το σφύριγμα του 3κυλινδρου.
Έλα να περάσουμε το πρόγραμμα που πέρασε ο μάγειρας στο δικό του και νόμιζε ότι πήρε άλλο μηχανάκι μετά!
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
αλλα με 6 και 120 θα σκορτσαρει , τουλάχιστον το 1290 το κανει , θελει +20km/h παραπανω.

Gay alert....gay alert.....



Ακου , 6η και 120χλμ....















Βλασθημε....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ακόμα να ανακαλύψετε τι σημαίνει ιαπωνικό inline four, 6η και 2000 στροφές και δουλεύει. Κατά τα λοιπά ο βεδυο ράβει, ho ho ho
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Μη βαρας ρε μαστορα, την 6η την κανανε overdrive για οικονομια καυσιμου στην εθνικη.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Περιμένω να οδηγήσω το 1100 να δω αν είναι τόσο χρέπι όσο το 1000 όπως το περιγράφει ο onroad. Και αν δουλεύει χαμηλά.
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Περιμένω να οδηγήσω το 1100 να δω αν είναι τόσο χρέπι όσο το 1000 όπως το περιγράφει ο onroad. Και αν δουλεύει χαμηλά.

Αυτό και σέλφι μεσα απο το Jimny ρε Γιανναρε....
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό και σέλφι μεσα απο το Jimny ρε Γιανναρε....
Το Jimny χώρο για τα πόδια και το κεφάλι έχει.

Στο πλάτος πάσχει, δύο σαν εμένα αν κάτσουμε μπροστά είμαστε συνεχώς σε επαφή gay trip alert
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Μη βαρας ρε μαστορα, την 6η την κανανε overdrive για οικονομια καυσιμου στην εθνικη.
Μην ασχολησε με ανθρωπο που πινει απερόλ με σηκωμενους γιακάδες....
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Το Jimny χώρο για τα πόδια και το κεφάλι έχει.

Στο πλάτος πάσχει, δύο σαν εμένα αν κάτσουμε μπροστά είμαστε συνεχώς σε επαφή gay trip alert
Πω φιλε ετσι ημουν στο Σεατ 127 με τον αδερφο μου!
 

tsak8

Μέλος
Περιοχή
Ζωγραφου
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
R 1200 GS
voults

Αν δεν είχα πάρει το Gs θα πήγαινα εδώ..
Πολύ καλή τιμή, πλήρες πακέτο αξεσουάρ, αντιπροσωπεία και αστεία χιλιόμετρα για αυτή την μηχανή.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
voults

Αν δεν είχα πάρει το Gs θα πήγαινα εδώ..
Πολύ καλή τιμή, πλήρες πακέτο αξεσουάρ, αντιπροσωπεία και αστεία χιλιόμετρα για αυτή την μηχανή.
Μηχαναρα....πλερωνεις λιγα....κ κανεις το γυρο του κοζμου....δυο-τρεις φορες......!!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μηχαναρα....πλερωνεις λιγα....κ κανεις το γυρο του κοζμου....δυο-τρεις φορες......!!!!!
Naι... Σβήσε λίγο θα πουντιασεις!
 
Top Bottom