Αγορα BMW R 1200 GS ADVENTURE 08 - 10

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ρε Αποστόλη κάνε αγόρι πρώτα μια καλή βόλτα,βρες κάνα γνωστό και φίλο να δεις το μηχανακι.καλως η κακώς είναι πολύ ιδιαίτερο.εγω δεν κουμπωσα πάνω του πότε.λατρεψα να το κυνηγάω σε στροφιλικια, αλλά ούτε η αίσθηση του μποξερ ούτε ανθρωπομετρικα μου άρεσε.εβαλα μαρσπιεδες αποστατες ζελατινες σελες τρις η μία αφτερμαρκετ και ποτέ δεν έκατσα σωστά.πηρα μηχανάκι δύο κατηγορίες κάτω και κουμπωσα τέλεια και το ευχαριστιεμαι χίλιες φορές περισσότερο παντού. Είναι πράγματα που ότι και να σου πουν άλλοι αν δεν το δεις μόνος σου δεν καταλαβαίνεις. Εγώ πάντως σου είπα στη θέση σου τι θα έπαιρνα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο άνθρωπος κάνει δικαβαλα φορτωμένα χλμ στην Ευρώπη βρε γιατρέ...μην τον μπερδεύεις περισσότερο.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ο άνθρωπος κάνει δικαβαλα φορτωμένα χλμ στην Ευρώπη βρε γιατρέ...μην τον μπερδεύεις περισσότερο.
Για μόστρα στα καφέ της Ηλιούπολης το θέλει..
Η Αφροδίτη του το ξεκαθάρισε....
Ταξίδι.. μόνο με αμάξι ή αεροπλάνο..!!!!!
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Εγώ πρότεινα στρομ 1000 του 18 ,γ αυτό που θέλει και το θεωρώ την καλύτερη επιλογή και αυθραστη και χαμηλή συντήρηση κ ολα
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ρε Αποστόλη κάνε αγόρι πρώτα μια καλή βόλτα,βρες κάνα γνωστό και φίλο να δεις το μηχανακι.καλως η κακώς είναι πολύ ιδιαίτερο.εγω δεν κουμπωσα πάνω του πότε.λατρεψα να το κυνηγάω σε στροφιλικια, αλλά ούτε η αίσθηση του μποξερ ούτε ανθρωπομετρικα μου άρεσε.εβαλα μαρσπιεδες αποστατες ζελατινες σελες τρις η μία αφτερμαρκετ και ποτέ δεν έκατσα σωστά.πηρα μηχανάκι δύο κατηγορίες κάτω και κουμπωσα τέλεια και το ευχαριστιεμαι χίλιες φορές περισσότερο παντού. Είναι πράγματα που ότι και να σου πουν άλλοι αν δεν το δεις μόνος σου δεν καταλαβαίνεις. Εγώ πάντως σου είπα στη θέση σου τι θα έπαιρνα
Γιατρέ μου εννοείτε ότι θα πάω για δοκιμή και θα πάμε και να δοκιμασουμε και ότι άλλο παίζει σαύρα τα λεφτά.....αλλά χθες το βράδυ σκαλωσιά σε μια αγκαλιά σχεδόν 3 ώρες νομίζω ερωτεύτηκα


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Άμα σας πω ότι το μόνο μηχανάκι που πραγματικά θα επερνα αν ειμασταν 1.60 55 κιλά.... Χθες κοίτα το vfr1200f τι εργαλείο είναι αυτό όλα στο πιάτο στα έχει και πρέπει να ταξιδεύει και να κοιμάσαι χαχαχα

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Γιατρέ μου εννοείτε ότι θα πάω για δοκιμή και θα πάμε και να δοκιμασουμε και ότι άλλο παίζει σαύρα τα λεφτά.....αλλά χθες το βράδυ σκαλωσιά σε μια αγκαλιά σχεδόν 3 ώρες νομίζω ερωτεύτηκα


Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν έχεις το χρήμα, πήγαινε το άμεσα για έλεγχο. Φαίνεται πολύ καθαρό και με ιδιοκτήτη σοβαρό.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τα χιλιόμετρα είναι λίγα καθώς δεν έχω κάνει πολλά ταξίδια και χρησημοποιήθηκε κυρίως για να πηγαίνω στην δουλεία


κάπου εκεί τελειώνει η φάση και πας αλλού. Τα χιλιόμετρα λίγα, οι ώρες και συνθήκες λειτουργίας οι χειρότερες που μπορείς να κάνεις σε μηχανάκι.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τα χιλιόμετρα είναι λίγα καθώς δεν έχω κάνει πολλά ταξίδια και χρησημοποιήθηκε κυρίως για να πηγαίνω στην δουλεία


κάπου εκεί τελειώνει η φάση και πας αλλού. Τα χιλιόμετρα λίγα, οι ώρες και συνθήκες λειτουργίας οι χειρότερες που μπορείς να κάνεις σε μηχανάκι.
Ένα δίκιο το έχεις!
Αν και για εμένα "κάπου εκεί τελειώνει η φάση και πας αλλού" ήταν αμέσως μόλις είδα την τιμή!!!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Ένα δίκιο το έχεις!
Αν και για εμένα "κάπου εκεί τελειώνει η φάση και πας αλλού" ήταν αμέσως μόλις είδα την τιμή!!!
Για τιμή δεν ξέρω, δεν σχολιάζω, εσείς οι GSακηδες πληρώνετε υπεραξία τίμιου ξύλου, αγίου δισκοπότηρου κτλ κτλ
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ότι adv έχω δει σαυτα τα λεφτά είναι μάπα.....ενώ το απλό έχει πολλά διαμαντακια ..... amyroukai μην δικάζεις από τα κείμενα του καθενός ....το μηχανάκι μπορεί όντως να πήγαινε στην δουλειά του αλλά να ναι σωστός και είναι πεντακάθαρες όλοι οι βίδες του και φουλ έξτρα που θα τα έβαζα εγώ..... Επίσης ότι adv κοιτάω όλα έχουν τις σκουριές τους κυριως στο πίσω σύστημα ... Όμορφο είναι και το απλό γιατί κάποια στιγμή εξάλλου οι esa θα κλασσουν και θα βάλω ohlins οπότε δεν θα έχω διάφορες , εκτός από το ρεζερβουάρ που τα εξηγούσε πολύ καλά παλιότερα ο forest ..... Δεν θα κερδίσω κάτι περνοντας adv εκτός από όγκο και σέλα φτιάχνετε....(ούτως η άλλως σέλα και πιο χαμηλά πατακια θα μπουν την πρώτη μέρα )

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Πωλείται BMW R1200 GS ADVENTURE μοντέλο 2009 με αλλαγμένο δίσκο και γωνιακή μετάδοση (ο άξονας δεν έχει τίποτα).
Χιλιόμετρα 97000, δεύτερο χέρι, ένα σκασμό αξεσουάρ επάνω της, τιμή 5000€ (τα υπόλοιπα δάνειο)
Έχει κάνει trOFFy....



:roflmao::roflmao::roflmao:
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Αννν...κοιτάξεις κ κανένα 1200xt..
παίζει ένα κοντά μου.Μπορω να το δω ή να έρθετε να κεράσω λουκουμάδες Αλεξίου !
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
amyroukai μην δικάζεις από τα κείμενα του καθενός ....
Την αγγελία θα την κρίνω από τα κείμενα, τι άλλο. Το ότι σε εμένα δεν αρέσει αυτό που διαβάζω δεν δεσμεύει κανέναν άλλο εννοείται.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ότι adv έχω δει σαυτα τα λεφτά είναι μάπα.....ενώ το απλό έχει πολλά διαμαντακια ..... amyroukai μην δικάζεις από τα κείμενα του καθενός ....το μηχανάκι μπορεί όντως να πήγαινε στην δουλειά του αλλά να ναι σωστός και είναι πεντακάθαρες όλοι οι βίδες του και φουλ έξτρα που θα τα έβαζα εγώ..... Επίσης ότι adv κοιτάω όλα έχουν τις σκουριές τους κυριως στο πίσω σύστημα ... Όμορφο είναι και το απλό γιατί κάποια στιγμή εξάλλου οι esa θα κλασσουν και θα βάλω ohlins οπότε δεν θα έχω διάφορες , εκτός από το ρεζερβουάρ που τα εξηγούσε πολύ καλά παλιότερα ο forest ..... Δεν θα κερδίσω κάτι περνοντας adv εκτός από όγκο και σέλα φτιάχνετε....(ούτως η άλλως σέλα και πιο χαμηλά πατακια θα μπουν την πρώτη μέρα )

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό με το μεγάλο τεποζιτο....εύκολα το λέει κάποιος που δεν έχει "ζήσει" μαζί του.
Το μοναδικό πράγμα που μου λείπει στο xr εδώ και ένα χρόνο περίπου είναι αυτά τα γ@μημενα 13 λίτρα βενζίνης παραπάνω που είχα στην χοντρή..
 
Top Bottom