Αγορα GSA 2017 γνωμες

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Καλησπερα σε ολους.
Τα φωτα σας παρακαλω.
Πρωην κατοχος αρκετών μεγάλων μηχανων(1290s,1290r,1200gs 2008,1200gsa 2016,ktm 990 κτλ.
Η ερωτηση μου ειναι η εξης:
Το συγκεκριμενο ειναι εισαγωγης απο Αγγλια.Το κοντερ ειναι σε μιλια(και χλμ).Εχει πληρες ιστορικο σερβις και εχει κανει ολες της ανακλησης.
Με παραξενεύει που δεν ειναι keyless.Επισης εκανε το μεγαλο σερβις στις 35.000χλμ και τωρα θελει μονο ενα λαδι.
Ποια ειναι η γνωμη σας;
Να σας πω οτι δεν μπορω να κοιταξω αλλο γιατι εχω ενα xadv 750 και μου το κραταει ο εμπορος ανταλλαγη.
Παραθετω την αγγελια.
Ευχαριστω.
 

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Υποθέτω για λόγους κόστους, εξ ου και η απουσία οθόνης tablet. Τα συνηθίζει αυτά η bmw και ειδικά στην αλλοδαπή, έχω δει lc χωρίς esa καθως και με φανάρια με λάμπες, όχι led!
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Αφού ζητάς γνώμη ας γράψει κι ο μπαρμπα Ωμεγα.. χαχαχαχα

Προσωπικά οθόνες κλπ μπιμπλίκια τα θεωρώ μπελά.Ξερω ότι και το X-Adve έχει.Μακαρι να μην είχε για εμένα...
Από ένα σημείο και μετά χάθηκε το νόημα στα θηρία και ο κόσμος ψάχνει και πληρώνει αυτά που θα μετανιώσει αν κάνουν "τσίκ".

Έχεις τώρα κάτι που μπορείς να κάνεις τα πάντα ΜΟΝΟ με αυτό... και πας να πάρεις κάτι που θα χρειαστείς και δεύτερο.


Μιλώ λογικά με βάση τις τσέπες των περισσότερων που ξέρω.
Μακάρι η δικιά σου να είναι πιο γεμάτη.

Με το καλό η οποία απόφασή σου..

:friendship:
 

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Αφού ζητάς γνώμη ας γράψει κι ο μπαρμπα Ωμεγα.. χαχαχαχα

Προσωπικά οθόνες κλπ μπιμπλίκια τα θεωρώ μπελά.Ξερω ότι και το X-Adve έχει.Μακαρι να μην είχε για εμένα...
Από ένα σημείο και μετά χάθηκε το νόημα στα θηρία και ο κόσμος ψάχνει και πληρώνει αυτά που θα μετανιώσει αν κάνουν "τσίκ".

Έχεις τώρα κάτι που μπορείς να κάνεις τα πάντα ΜΟΝΟ με αυτό... και πας να πάρεις κάτι που θα χρειαστείς και δεύτερο.


Μιλώ λογικά με βάση τις τσέπες των περισσότερων που ξέρω.
Μακάρι η δικιά σου να είναι πιο γεμάτη.

Με το καλό η οποία απόφασή σου..

:friendship:
Εχεις πολυ μεγαλο δικιο σε αυτο που λες οτι τωρα εχω ενα μηχανακο που τα κανει ολα.Απλα στην περιπτωση μου το αμαξι ειναι το βασικο μου μεταφορικό.Πλεον με την οικογενεια και τα παιδια δεν κανω πανω απο 2-3000χλμ τον χρονο και αν τα κανω.
Οσο αναφορα τα διαφορα μπλιμπλικια οπως η οθονη στην τελικη ειναι απλα για ομορφια και μαρκετινγκ.
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Εχεις πολυ μεγαλο δικιο σε αυτο που λες οτι τωρα εχω ενα μηχανακο που τα κανει ολα.Απλα στην περιπτωση μου το αμαξι ειναι το βασικο μου μεταφορικό.Πλεον με την οικογενεια και τα παιδια δεν κανω πανω απο 2-3000χλμ τον χρονο και αν τα κανω.
Το bmw δεν είναι για να κάθεται..
ΞΕΡΩ.Σημερα έδωσα...

Μην δεσμεύσεις λεφτά για να τα βλέπεις τον περισσότερο καιρό στατικά.

Μετά το βασικό μέσο μεταφοράς και τις προτεραιότητες πρέπει ΕΥΚΟΛΑ να μπορείς να ξελαμπικαρεις.Να μην σκέφτεσαι να μιζαρεις. Να σου λύνει επίσης τα χέρια.


Έχεις ΤΩΡΑ αυτό που πολλοί θα ψαχτουν να πάρουν αύριο.
Κράτα την κουβέντα μου..

Υγεία,αγάπη και πρόοδο στην οικογένειά σου..
 
Τελευταία επεξεργασία:

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Αφού ζητάς γνώμη ας γράψει κι ο μπαρμπα Ωμεγα.. χαχαχαχα

Προσωπικά οθόνες κλπ μπιμπλίκια τα θεωρώ μπελά.Ξερω ότι και το X-Adve έχει.Μακαρι να μην είχε για εμένα...
Από ένα σημείο και μετά χάθηκε το νόημα στα θηρία και ο κόσμος ψάχνει και πληρώνει αυτά που θα μετανιώσει αν κάνουν "τσίκ".

Έχεις τώρα κάτι που μπορείς να κάνεις τα πάντα ΜΟΝΟ με αυτό... και πας να πάρεις κάτι που θα χρειαστείς και δεύτερο.


Μιλώ λογικά με βάση τις τσέπες των περισσότερων που ξέρω.
Μακάρι η δικιά σου να είναι πιο γεμάτη.

Με το καλό η οποία απόφασή σου..

:friendship:
Εχεις πολυ μεγαλο δικιο σε αυτο που λες οτι τωρα εχω ενα μηχανακο που τα κανει ολα.Απλα στην περιπτωση μου το αμαξι ειναι το βασικο μου μεταφορικό.Πλεον με την οικογενεια και τα παιδια δεν κανω πανω απο 2-3000χλμ τον χρονο και αν τα κανω.
Οσο αναφορα τα διαφορα μπλιμπλικια στην τελικη ειναι απλα
 
Top Bottom