Αγώνες RALLY στον καιρό της ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΣ

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
*O νέος αγώνας OLYMPIA RALLY 2021 της Off Road Team που ανακοινώθηκε για 5-10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021 με κέντρο του αγώνα την ΟΛΥΜΠΙΑ,
τελικά μετατέθηκε σύμφωνα με τα ισχύοντα μέτρα λόγω του covid-19, με νέα ημερομηνία διεξαγωγής που σύμφωνα με δελτίο τύπου της διοργάνωσης είναι η 7-12 ΙΟΥΝΙΟΥ 2021.



*Το γνωστό μας HELLAS RALLY που λόγω των συνθηκών που επικρατούσαν αφού αρχικά μετατέθηκε και τελικά αναβλήθηκε για το 2020,
έχει ανακοινωθεί ότι θα διεξαχθεί την 23-30 ΜΑ’Ι’ΟΥ 2021 με κέντρο τη φιλόξενη και από παλαιότερα ΝΑΥΠΑΚΤΟ.



Με δεδομένη τη μεγάλη και ψηλού επιπέδου διεθνή συμμετοχή στους αποδεδειγμένα άρτια διοργανωμένους Ελληνικούς αγώνες RALLY,
δε μπορούμε παρά να ευχηθούμε να κυλίσουν όλα ομαλά για τους διοργανωτές και όλους τους εμπλεκόμενους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωραία πράματα...
Με το καλό... :ok:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Σε εξέλιξη βρίσκεται ο εν λόγω αγώνας.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν είναι αγώνας ακριβώς αλλά είναι "rally" συγκέντρωση ανθρώπων και μηχανών, είδαμε ένα πολύ μικρό βίντεο και κρίμα που δεν έφτιαξαν ένα ωριαίο όπως οι Αυστραλοί και Νεοζηλανδοί.

Οι εντυπώσεις ξένου μέσου από το KTM adventure rally.


 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Ελπίζω να μην είναι του χρόνου που θα διεξαχθεί στον "καιρό της καραντίνας", αλλά το Hellas Rally 2022 θα διεξαχθεί στο Λουτράκι 22-29 Μαϊου
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Να κάνω μια άσχετη/σχετική ερώτηση; Γνωριζει κανεις από που θα μπορούσα να νοικιάσω on off (drz,640) μηχανες για να συμμετάσχουν κάποιοι φίλοι μου στο hellas rally? Θα πάνε στην κατηγορία που πας με τα gps, οπότε δεν θέλουν καθαρόαιμες μηχανές με πύργους κλπ. Αν δεν πρέπει να θεωρηθεί διαφήμιση μπορείτε να μου στείλετε με pm. Ευχαριστώ πολύ

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Να κάνω μια άσχετη/σχετική ερώτηση; Γνωριζει κανεις από που θα μπορούσα να νοικιάσω on off (drz,640) μηχανες για να συμμετάσχουν κάποιοι φίλοι μου στο hellas rally? Θα πάνε στην κατηγορία που πας με τα gps, οπότε δεν θέλουν καθαρόαιμες μηχανές με πύργους κλπ. Αν δεν πρέπει να θεωρηθεί διαφήμιση μπορείτε να μου στείλετε με pm. Ευχαριστώ πολύ

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ρώτα εδώ:
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022
Να κάνω μια άσχετη/σχετική ερώτηση; Γνωριζει κανεις από που θα μπορούσα να νοικιάσω on off (drz,640) μηχανες για να συμμετάσχουν κάποιοι φίλοι μου στο hellas rally? Θα πάνε στην κατηγορία που πας με τα gps, οπότε δεν θέλουν καθαρόαιμες μηχανές με πύργους κλπ. Αν δεν πρέπει να θεωρηθεί διαφήμιση μπορείτε να μου στείλετε με pm. Ευχαριστώ πολύ
Στέφανε, είχα παρόμοιες κ άλλες διάφορες απορίες και τηλεφώνησα στο κινητό που έχει για επικοινωνία η ιστοσελίδα του Hellas Rally Raid.
Απάντησε ο Μελέτης, ο οποίος είναι ο διοργανωτής και ιδρυτής του συγκεκριμένου ράλλυ. Καταλήξαμε να μιλάμε κάνα 20λεπτο και μέσα σε αυτά τα λεπτά μου έδωσε καταπληκτικές πληροφορίες και έλυσε αρκετές απορίες.

Αν εννοείς ότι οι φίλοι σου έχουν σκοπό το Hellas Adventure Raid , o Μελέτης μου ανέφερε ότι το '22 το adventure raid θα είναι αρκετά τουριστικό και δεν θα περνάει από τα χωμάτινα κομμάτια του Rally raid (όπως στο παρελθόν). Τώρα αν άλλαξε κάτι κατά την περίοδο της χαρτογράφησης (πάνε και κανα δυο μήνες που μίλησα μαζί του) είναι κάτι που δεν το γνωρίζω.

Καταλήγω ότι το καλύτερο θα ήταν να τον καλέσεις και να συζητήσεις το πλάνο σας.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Σπύρο καιρό έχουμε να συναντηθούμε ......
Την κοτσίδα την έχεις ?
Τις μηχανές τις έχεις ?
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Θα έρθει ένα γρουπ απο αναβάτες απο το εξωτερικό και θέλω να βρω μηχανες που μπορούν να νοικιάσουν και να συμμετασχουν. Δεν θα μεταφέρουν τις μηχανές τους εδώ, εξου και η ερώτηση μου. Θα δοκιμάσω την adventure Greece που ανέφερε παραπάνω ο endourista.
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Θα έρθει ένα γρουπ απο αναβάτες απο το εξωτερικό και θέλω να βρω μηχανες που μπορούν να νοικιάσουν και να συμμετασχουν. Δεν θα μεταφέρουν τις μηχανές τους εδώ, εξου και η ερώτηση μου. Θα δοκιμάσω την adventure Greece που ανέφερε παραπάνω ο endourista.

Ίδια εταιρεία και το ίδιο τηλ. με την adventure Greece, θα δείτε περισσότερα εδώ:

 
Top Bottom