Αδερφια μοτοσυκλετιστες υπομονη ... κριση ειναι θα περασει !!

Manos Athanman

Μέλος
Όνομα
Manos
Μοτό
Varadero MK3
Γεια χαρα σε ολη την παρεα! Με λενε Μανο και ειμαι κατοχος ενος Varadero MK3 .Ευχομαι σε ολους πολλα και ασφαλη ταξιδακια(οσοι ακομα μπορειτε ), με ομορφες εικονες και απροβληματιστα ασφαλη χιλιομετρα. Οπως ανεφερα και στον τιτλο του ποστ μου , υπομονη σε ολους οσους η κριση μας απαγορευσε τις βολτες του εξωτερικο,μπορα ειναι και θα περασει που θα παει , και τοτε .......!!:yew:
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Ε!!! Που θα πάει μπορεί όχι εμείς , αλλά τα παιδιά μας να τα καταφέρουνε :rage:

Με αυτή την μ@λ@ κισμένη κρίση έχω χάσει πόλους φίλους πραγματικά χιλιομετροφάγους και συδεροκολους !!!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Καλώς όρισες στην παρέα μας
Πολλές και όρθιες βόλτες
Ποτέ να μην σταματήσεις να γράφεις χιλιόμετρα !!!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Μάνο......:welcome:.........Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ.......ούτε και η ελπίδα για ταξίδια !!!!
Πάντα όρθιοι να είμαστε και να πάμε όπου μπορούμε.........να πάμε όμως :friendship:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Καλως ηρθες στην παρεα Μανο!
Φανταζομαι πως αναφερεσαι στην οικονομικη δυνατοτητα,ενα απο τα πολλα κομματια του παζλ που λεγεται Ταξιδι.
Πολλοι απο εμας εχουν εγκλωβιστει για τα καλα σε αυτον τον τομεα το πνευμα ομως δεν υποκειται σε τετοιους περιορισμους.
Οι πραγματικοι ταξιδιωτες βρισκουν παντα τον τροπο να φευγουν, ακομα και με μια βολτα στο πεζοδρομιο.
Οι Αλλοι, μενουν με τη σημαια που απο τη μια πλευρα της εχει το χρονο (αδιαπαραγματευτη προυποθεση για τη φυγη) κι απο την αλλη το ...χρημα.

:friendship:
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Καλως ηρθες στην παρεα Μανο!
Φανταζομαι πως αναφερεσαι στην οικονομικη δυνατοτητα,ενα απο τα πολλα κομματια του παζλ που λεγεται Ταξιδι.
Πολλοι απο εμας εχουν εγκλωβιστει για τα καλα σε αυτον τον τομεα το πνευμα ομως δεν υποκειται σε τετοιους περιορισμους.
Οι πραγματικοι ταξιδιωτες βρισκουν παντα τον τροπο να φευγουν, ακομα και με μια βολτα στο πεζοδρομιο.
Οι Αλλοι, μενουν με τη σημαια που απο τη μια πλευρα της εχει το χρονο (αδιαπαραγματευτη προυποθεση για τη φυγη) κι απο την αλλη το ...χρημα.

:friendship:
Μ αρέσεις!!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Καλημέρα και καλές βόλτες !! Η κρίση είναι στο κεφάλι μας..!!.. είμαστε καλά καβαλάμε και πάμε... :biker:..(Μιά φορά γεννιέσαι διασκεδασέτο !!).:ok:
 

Manos Athanman

Μέλος
Όνομα
Manos
Μοτό
Varadero MK3
Το καλό είναι να έχεις και άλλους λόγους που δεν ταξιδεύεις γιατί αν ήταν μόνο η κρίση κάπου θα ξεσπούσαμε ![/quo
Καλως ηρθες στην παρεα Μανο!
Φανταζομαι πως αναφερεσαι στην οικονομικη δυνατοτητα,ενα απο τα πολλα κομματια του παζλ που λεγεται Ταξιδι.
Πολλοι απο εμας εχουν εγκλωβιστει για τα καλα σε αυτον τον τομεα το πνευμα ομως δεν υποκειται σε τετοιους περιορισμους.
Οι πραγματικοι ταξιδιωτες βρισκουν παντα τον τροπο να φευγουν, ακομα και με μια βολτα στο πεζοδρομιο.
Οι Αλλοι, μενουν με τη σημαια που απο τη μια πλευρα της εχει το χρονο (αδιαπαραγματευτη προυποθεση για τη φυγη) κι απο την αλλη το ...χρημα.

:friendship:
Φιλε μου Πασχαλη συμφωνω απολυτα μαζι σου. Δυστηχως ομως λογω της υπαρχουσας καταστασεις μου εχει λειψει το ταξιδακι στο εξωτερικο.Βλεπεις ανηκω σε αυτους τους τυχερους που ολο τον χρονο τουλαχιστον 2 σαββατοκυριακα το μηνα,σεργιανιζαμε την πανεμορφη Ελλαδα μας ειτε με παρεα αλλες μηχανες ,ειτε σολο , οταν ομως ερχοταν το καλοκαιρι κουμπωναμε βαλιτσες και την καναμε για 10-20 μερουλες εις τας ευρωπας! Τωρα δυστηχως περιοριστηκαμε στην μια και ''καλη'' βολτα το μηνα .Τοσο μπορουμε τοσο κανουμε. Αλλος τωρα θα μου πεις εφτασε σε σημειο να πουλησει την μηχανη του και εσυ τωρα μας μιλας που μπορεις εστω και μια βολτα να κανεις το μηνα! Εχεις δικιο απολυτο δικιο ΟΜΩΣ ρε φιλαρακι το ρημαδι το μυαλο γυρναει συνεχεια σε διαδρομες ,σε σχεδιαγραμματα , σε ταξιδια που εκανες αλλα και σε ταξιδια που εκαναν αλλοι,που τα διαβασες και ταξιδεψες νοερα και περιμενεις την ωρα να τα κανεις και εσυ! Σημασια δεν εχει ο προορισμος ... το ταξιδι μετραει ,μου ελειψε η προετοιμασια του επομενου ταξιδιου που ξεκινουσε αμεσως μετα που τελειωνε το προηγουμενο και ας επρεπε να περασουν 10 ολοκληροι μηνες!!! Σας ευχαριστω ολους για την θερμη υποδοχη και σας ευχομαι ειλικρινα ολα τα ταξιδια που εχετε ονειρευτει να γινουν πραγματικοτητα.
 
Top Bottom