Αδιάβροχος σάκος

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Ρίξε μια ματιά και στους lomo αν δεν σε πειράζει η αγορά από οξω.
Έχουν πολλά μεγέθη.
Lomo.co.uk νομίζω το σάιτ τούς.
 

nister

Μέλος
Περιοχή
Ερατεινή
Όνομα
Νίκος
Μοτό
V-strom 650 k9

Εγώ έχω αγοράσει αυτόν, ο οποίος φαίνεται πολύ στιβαρός και απλή σαν κατασκευή, χωρίς ραφές φερμουάρ κλπ. Προσωπικά τον επέλεξα κυρίως για την τιμή του, το γεγονός ότι έχει ιμάντες για την πλάτη και ότι για το μέγεθός του δεν έχει τόσο μεγάλο μήκος, ώστε να περισσεύει πολύ δεξιά και αριστερά από τη σέλα που τον τοποθετώ. Το μόνο μειονέκτημα που έχει είναι ότι λόγω ανοίγματος στο ένα άκρο του, για να πάρεις κάτι που έχεις τοποθετήσει πρώτο στο σάκο πρέπει να βγάλεις όλα τα υπόλοιπα, αλλά προσωπικά έχω τα πάντα τοποθετημένα σε σακούλες, οπότε δε με πολυενοχλεί.
Όσον αφορά τα επιπλέον 3 εκ. που χρειάζεσαι Μητσάρα, θεωρώ ότι μπορείς να τα εξοικονομήσεις διπλώνοντας το άνοιγμα λιγότερες φορές (η εταιρία προτείνει τουλάχιστον 3, αλλά έχει φάει πολύ βροχή μόνο με 1 φορά δίπλωμα και δεν πέρασε τίποτα).
Σε κάθε περίπτωση, αν σε ενδιαφέρει και περάσεις από παραλιακή Φωκίδα μπορείς να τον δοκιμάσεις να δεις αν σου κάνει.
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Ρίξε μια ματιά και στους lomo αν δεν σε πειράζει η αγορά από οξω.
Έχουν πολλά μεγέθη.
Lomo.co.uk νομίζω το σάιτ τούς.
Δεν με παίρνει για παραγγελία απ' έξω.
Το χρειάζομαι άμεσα.
 

batman

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
ktm 640 lc4 2000 respect
bmw r 1150 gs adventure 2003
Εχω τέτοιον για τις στολές του ψαροντούφεκου και τους εξοπλισμούς..Πλήρως στεγανός,roll off,με ιμάντες για πλάτη,και παμφθηνος

 
Top Bottom