Αιώρα - Hammock

MikeG

Μέλος
Περιοχή
Southest Point of Europe
Όνομα
Mike
Μοτό
BMW F800GS , Haibike XDURO AllMtn 2.0
Καλημέρα αδέρφια.

Όπως λέει και ο τίτλος, ψάχνω αιώρα εύκολα μεταφερομενη και άνετη.
Υποθέτω υλικό "αλεξίπτωτο", ώστε να είναι ελαφρύτερη.

Με ενδιαφέρει να μη σκιζεται εύκολα.
Το κονσεπτ, βόλτες και οππυ βρεθεί ωραία σκιά μεσημέρι, τη στήνω ανάμεσα σε δύο δέντρα και διαβάζω το βιβλίο μου.

Μερσι.

Budget θα έλεγα όχι πάνω από 50 euros
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Ticket to the Moon

4 χρόνια χρήσης σε διακοπές και καθημερινά στην αυλή. Δεν καταλαβαίνει , τπτ
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
έχω πάνω από 10ετία μια τέτοια από πολύ ελαφρύ υλικό σαν αυτό που λες, πραγματικά δεν παθαίνει τίποτα.
Αλάτια, πιτσιρίκια πάνω, έχει περάσει ότι θες. Μη δώσεις πολλά, κάτι σαν κι αυτό σου κάνει:
Έχει ραμμένη θήκη στο πλάι στην οποία μπαίνει μαζί με τα σχοινιά της. Εγώ έχω και έξτρα 2 2μετρα κομμάτι σχοινί για να καλύπει διάφορες αποστάσεις και είμαι κομπλέ.
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Με το σκεπτικό ότι στην αιώρα ξαπλώνεις διαγώνια και όχι παράλληλα , καλό θα ήταν ανάλογα με τη χρήση που θα κάνεις ,να κοιτάξεις να έχει πλάτος πάνω από 1.70
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Εγώ θα πρόσθετα να έχει και κουνουπιέρα για τον ησυχασμό της ψυχής!
 

MikeG

Μέλος
Περιοχή
Southest Point of Europe
Όνομα
Mike
Μοτό
BMW F800GS , Haibike XDURO AllMtn 2.0
Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Πηγαίνω μαλλον για ticket to the moon, travel hammock original, αλλά από όσο βλέπω από το site τους δε στέλνουν Ελλάδα.. Οπότε πρέπει να βολευτώ με τις εδώ επιλογές..
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Πηγαίνω μαλλον για ticket to the moon, travel hammock original, αλλά από όσο βλέπω από το site τους δε στέλνουν Ελλάδα.. Οπότε πρέπει να βολευτώ με τις εδώ επιλογές..
Ψάξε ebay , amazon κτλ. Στα νησιά πάντως , παίζουν πολύ τα προιόντα τους στα τουριστικά μαγαζιά. Από το επίσημο site , μην ψωνίσεις , έχει τελωνείο , το έμαθα με τον άσχημο τρόπο.
 
Top Bottom