Ακόμη ένα Ντομινάτορας...

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
καποια παραπανω πληροφορια για αυτο???
Η σίγουρη λύση είναι μέσω Αγγλίας. Οι Άγγλοι, δεν φορολογούν τα προιόντα από τις ΗΠΑ και Αυστραλία λόγω Κοινοπολιτείας και η ΕΕ δεν φορολογεί τα προιόντα από την Μεγάλη Βρετανία λόγω του απόλυτου μπουρδέλου που λέγεται BREXIT...
 
Τελευταία επεξεργασία:

bilouras

Μέλος
Όνομα
basilis
Μοτό
vstrom 650
Η σίγουρη λύση είναι μέσω Αγγλίας. Οι Άγγλοι, δεν φορολογούν τα προιόντα από τις ΗΠΑ και Αυστραλία λόγω Κοινοπολιτείας και η ΕΕ δεν φορολογεί τα προιόντα από την Μεγάλη Βρετανία λόγω του απόλυτου μπουρδέλου που λέγεται BREXIT...
Δλδ θα παραγγείλω κάτι από Αμερική,θα το παραλάβει ο συνεργάτης τους στην Αγγλία και μετά θα το προωθήσει στην Ελλάδα? αυτό γίνεται;

Στάλθηκε από το Aqua μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Δλδ θα παραγγείλω κάτι από Αμερική,θα το παραλάβει ο συνεργάτης τους στην Αγγλία και μετά θα το προωθήσει στην Ελλάδα? αυτό γίνεται;

Στάλθηκε από το Aqua μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ε,οχι! Πρεπει να βρεις καποιον να το παραλαβει κ μετα να στο στειλει

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Μεγάλη Παρασκευή και για μας σήμερα, καθότι το Team σήκωσε τα χέρια ψηλά όσον αφορά τη τοποθέτηση του υπάρχοντος WP, παρά τη βοήθεια του μηχανικού του Τασούλη, τον οποίο και ευχαριστούμε.

Αποφασίστηκε λοιπόν να πουληθεί άμεσα και με τα χρήματα να αγορασθεί άλλο που να ταιριάζει σε RD08.
Από ότι είδα, τα καλύτερα της αγοράς είναι τα BITUBO και τα HYPERPRO και τα 2 δυστυχώς κατώτερα από το WP που έχουμε...:(:(:(

Εκτός αν μου διέφυγε κάτι, οπότε δεκτή κάθε συμβουλή...




To WP που θα βγεί προς πώληση είναι πλήρως ρυθμιζόμενο και στο ύψος.
Ταιριάζει σε Africa Twin XRV650 RD03 και XRV750 RD04. ΔΕN γνωρίζω για τις RD07...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μεγάλη Παρασκευή και για μας σήμερα, καθότι το Team σήκωσε τα χέρια ψηλά όσον αφορά τη τοποθέτηση του υπάρχοντος WP, παρά τη βοήθεια του μηχανικού του Τασούλη, τον οποίο και ευχαριστούμε.

Αποφασίστηκε λοιπόν να πουληθεί άμεσα και με τα χρήματα να αγορασθεί άλλο που να ταιριάζει σε RD08.
Από ότι είδα, τα καλύτερα της αγοράς είναι τα BITUBO και τα HYPERPRO και τα 2 δυστυχώς κατώτερα από το WP που έχουμε...:(:(:(

Εκτός αν μου διέφυγε κάτι, οπότε δεκτή κάθε συμβουλή...




To WP που θα βγεί προς πώληση είναι πλήρως ρυθμιζόμενο και στο ύψος.
Ταιριάζει σε Africa Twin XRV650 RD03 και XRV750 RD04. ΔΕN γνωρίζω για τις RD07...
Hagon
wilbers
λέω εγώ τώρα......
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μεγάλη Παρασκευή και για μας σήμερα, καθότι το Team σήκωσε τα χέρια ψηλά όσον αφορά τη τοποθέτηση του υπάρχοντος WP, παρά τη βοήθεια του μηχανικού του Τασούλη, τον οποίο και ευχαριστούμε.

Αποφασίστηκε λοιπόν να πουληθεί άμεσα και με τα χρήματα να αγορασθεί άλλο που να ταιριάζει σε RD08.
Από ότι είδα, τα καλύτερα της αγοράς είναι τα BITUBO και τα HYPERPRO και τα 2 δυστυχώς κατώτερα από το WP που έχουμε...:(:(:(

Εκτός αν μου διέφυγε κάτι, οπότε δεκτή κάθε συμβουλή...




To WP που θα βγεί προς πώληση είναι πλήρως ρυθμιζόμενο και στο ύψος.
Ταιριάζει σε Africa Twin XRV650 RD03 και XRV750 RD04. ΔΕN γνωρίζω για τις RD07...
Εάν υπάρχει το μαμά.... Το στέλνεις στο Ρεμουνδος και με ελάχιστα χρήματα θα είσαι παραπάνω από τέλειος.
 

Siou

Μέλος
Περιοχή
Περιστερι
Όνομα
XΡΗΣΤΟΣ
Μοτό
ΝΧ 650
Έχω hyperpro στο δικο μου ,για χώμα δεν μπορω να σου πω δεν έχω ιδέα ,στο δρόμο είναι πολύ καλό σήκωσε λίγο το πίσω μέρος και γενικά στήθηκε πιο καλά η μοτο
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
:friendship:

WILBERS ρε παιδιά!

Να, γιαυτό είναι τα forum!


:thanx:
Αν θέλεις να σκεφτείς και την wilbers, μίλα αν θέλεις με το Θάνο tripper.gr που είναι και δικό μας παιδί. Εγώ μέσω του Θάνου την πήρα ;)
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Αν θέλεις να σκεφτείς και την wilbers, μίλα αν θέλεις με το Θάνο tripper.gr που είναι και δικό μας παιδί. Εγώ μέσω του Θάνου την πήρα ;)
Σωτήρη, αν και έχω ιδιαίτερα καλές σχέσεις με τη Λάρισα(ας μπορούσα να κάνω και διαφορετικά, η γυναίκα μου είναι από εκεί :yew:) και συνήθως περνάω τις διακοπές μου στον Αγιόκαμπο, το παράγγειλα ήδη από Γερμανία...

Πανέμορφο το άτιμο...




Ελπίζω να ρεφάρω πουλώντας το WP...:)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Το δεξιό της φωτό από που προέρχεται, Σωτήρη?
Βε στρομ.
Το οποίο ,κουμπώνει κ στο Ντόμυ.
Κάποιοι ,έχουν κάνει τη μόντα ,μια κ το βρίσκεις τζάμπα μεταχείρω ,κ με +80 € σέρβις ,θεωρείται μια οικονομική αναβάθμιση.
 
Top Bottom