Αλατισμένη σοκολάτα.....αντι για αρνί!!

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Τρομερο ταξιδι...με μια μονο παρατηρηση...ΠΟΤΈ Σερβια με γυναικα...οσοι εχουν παει καταλαβαινουν....ειδικα προς βορεια Νοβι Σαντ κτλ...

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μη γράφεις τετοια στον κύριο Κώστα γιατι το φορουμ το διαβάζει και η κυρία Ελένη. Και αν δει τιποτα ύποπτες κουβέντες θα του ρίξει πολλές και παντού :laugh:
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Μη γράφεις τετοια στον κύριο Κώστα γιατι το φορουμ το διαβάζει και η κυρία Ελένη. Και αν δει τιποτα ύποπτες κουβέντες θα του ρίξει πολλές και παντού
Χαχαχαχα καλα εννοειται για τους επομενους ελευθερους του φορουμ το λεω...σαν ταξιδιωτικη οδηγια...

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χαχαχαχα καλα εννοειται για τους επομενους ελευθερους του φορουμ το λεω...σαν ταξιδιωτικη οδηγια...

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αστα φίλε.... Είδα και όσους πήγαν χωρίς γυναίκα.
Αν θες να βγάλεις τα μάτια σου και η Ελλαδαρα μας έχει πράμα, αλλά εγώ μια γυναίκα γνώρισα και τέλος.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Λαικ για το ταξιδι σας
Λαικ για τις ομορφες φωτογραφιες που με ταξιδεψαν και μενα
και
Καραλαικ για την ανωτερω φωτο
Για καποιο λογο με εντυπωσιασε Και αυτος ο λογος δεν ηταν σιγουρα οι ομορφες υπαρξεις
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Οποτε με πιανει η νοσταλγια για ταξιδι, για φευγιω , αλλα δεν .... διαβαζω ενα ταξιδιωτικο απο δω μεσα να καλμαρω τον ταξιδιωτη μεσα μου...μεχρι να ερθει η ωρα...
Με ταξιδεψατε ρε παιδια ( Κωστα και Ελενη) απλα, λιτα, χιουμοριστικα , μας εβαλες συνοδηγους στο ομορφο ταξιδι σας!
Ταξιδι με τον ανθρωπο σου ... μπραβο σας! Σας χαιρομαι που σας διαβαζω!
Να ειστε παντα καλα και να ταξιδευετε στη ζωη και στο ονειρο..
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Ενα μήνα πριν το Πάσχα ......κοιτουσα αυτην την αργία της Πρωτομαγιας και εβαζα διαφορους στόχους στο μυαλό μου!
Ελεγα να παμε Μαρόκο με αεροπλάνο, να πιάσουμε βόρεια κομμάτια της Τουρκιας που δεν εχουμε κανει, ιστιοπλοια αν εφτιαχνε ο καιρος.....γενικα δεν ηξερα τι ήθελα!
Λογω φορτου εργασιας εφτασε η Μεγαλη εβδομαδα και δεν ειχα κανονισει τιποτα, οποτε η συνταγη γνωστη και πετυχημενη!
Φορτωνεις την χοντρη με μπαγακαζια για μια βδομαδα και ξεκινας!

Μετά απο 8 ημερες καναμε αυτην την γυρα!


Μεγάλη Τετάρτη μεσημερι αναχωρηση για συνορα με Σκόπια!
Η νηστεία τελειωσε απο μεγάλη τεταρτη,,,,,βεβαια!





Κώστα, ωραίο ταξιδάκι, μπράβο! Τριτη ξεκινάω κι εγώ, κυρίως για Σλοβενία, Πολωνία, Σλοβακία, Ουγγαρία! Πέραν της πράσινης κάρτας χρειάζεται τίποτα άλλο για τη μηχανή; Επίσης για Ίντερνετ από κινητό, ισχύουν τα πακέτα της Ελλάδας αν έχεις ενεργοποιημένο roaming, σωστά; Ευχαριστώ προκαταβολικα!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κώστα, ωραίο ταξιδάκι, μπράβο! Τριτη ξεκινάω κι εγώ, κυρίως για Σλοβενία, Πολωνία, Σλοβακία, Ουγγαρία! Πέραν της πράσινης κάρτας χρειάζεται τίποτα άλλο για τη μηχανή; Επίσης για Ίντερνετ από κινητό, ισχύουν τα πακέτα της Ελλάδας αν έχεις ενεργοποιημένο roaming, σωστά; Ευχαριστώ προκαταβολικα!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Καλο ταξίδι να έχεις.
Πράσινη κάρτα και το roaming ισχύει κανονικά.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Κώστα, ωραίο ταξιδάκι, μπράβο! Τριτη ξεκινάω κι εγώ, κυρίως για Σλοβενία, Πολωνία, Σλοβακία, Ουγγαρία! Πέραν της πράσινης κάρτας χρειάζεται τίποτα άλλο για τη μηχανή; Επίσης για Ίντερνετ από κινητό, ισχύουν τα πακέτα της Ελλάδας αν έχεις ενεργοποιημένο roaming, σωστά; Ευχαριστώ προκαταβολικα!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Eπειδη θα γυρναω και γω καπου εκει Σερβια μαλλον ,την Τριτη εχε το νου σου λιγο με τον καιρο...κατι δειχνει να πιανει..φανταζομαι μεσω Σερβιας θα ανεβεις.(?)

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Eπειδη θα γυρναω και γω καπου εκει Σερβια μαλλον ,την Τριτη εχε το νου σου λιγο με τον καιρο...κατι δειχνει να πιανει..φανταζομαι μεσω Σερβιας θα ανεβεις.(?)

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όχι! Θα μπω Σκοπια (από Φλώρινα), Οχριδα, Διβρη, Σκόδρα, Vermosh, Plav, Ποντγκοριτσα, Ντουμπρόβνικ κλπ! Δεν τσέκαρα καιρό! Θα το κάνω, ευχαριστώ!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Όχι! Θα μπω Σκοπια (από Φλώρινα), Οχριδα, Διβρη, Σκόδρα, Vermosh, Plav, Ποντγκοριτσα, Ντουμπρόβνικ κλπ! Δεν τσέκαρα καιρό! Θα το κάνω, ευχαριστώ!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Λιγο χειροτερα απο εκει εκεινες τις μερες...ναι δες το!

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom