Αλεξανδρούπολη κανείς;

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Εάν υπάρχει κάποιος σύντροχος Αλεξανδρούπολη, θα το εκτιμούσα εάν μπορούσε να ρίξει μία ματιά σε δίτροχο.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
αν θέλεις κάτι από Χαλκίδα μπορώ να σε βολέψω η Αλεξανδρούπολη μοτ πέφτει κομμάτι μακριά
αλλά βάλε τον λίγκ να δούμε , με τι σαπακι πας να μπλέξεις........
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Καλημέρα Δημήτρη! Εγώ είμαι από εκεί αλλά λόγω υποχρεώσεων δεν θα πάω νωρίτερα από αρχές προς μέσα Αυγούστου! Δε ξέρω ποσό βιάζεσαι ή ποσό κελεπούρι είναι αυτό που βρήκες αλλά αν ισχύει όταν πάω, μετά χαράς...! Στείλε πάντως λινκ να ζαχαρωσουμε!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Καλημέρα Δημήτρη! Εγώ είμαι από εκεί αλλά λόγω υποχρεώσεων δεν θα πάω νωρίτερα από αρχές προς μέσα Αυγούστου! Δε ξέρω ποσό βιάζεσαι ή ποσό κελεπούρι είναι αυτό που βρήκες αλλά αν ισχύει όταν πάω, μετά χαράς...! Στείλε πάντως λινκ να ζαχαρωσουμε!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Καλημέρα Χρήστο. Μάλλον πρέπει να το δει κάποιος νωρίτερα. Τι να ζαχαρώσεις; είναι μικρό και παλιό. Ένα klx 300 r είναι. Να ξαναθυμηθώ τα παλιά προσπαθώ.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
αν θέλεις κάτι από Χαλκίδα μπορώ να σε βολέψω η Αλεξανδρούπολη μοτ πέφτει κομμάτι μακριά
αλλά βάλε τον λίγκ να δούμε , με τι σαπακι πας να μπλέξεις........
Μόνο εσύ θα έχεις σαπάκι; από τότε που ήρθες στο troffy σε έχω πρότυπο. Είπα...αφού και τα σαπάκια παίζουν στο troffy ας το ψαξω. Καλημέρα.
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Καλημέρα Χρήστο. Μάλλον πρέπει να το δει κάποιος νωρίτερα. Τι να ζαχαρώσεις; είναι μικρό και παλιό. Ένα klx 300 r είναι. Να ξαναθυμηθώ τα παλιά προσπαθώ.
Εξαιρετική επιλογή (είμαι κ fan της φίρμας βέβαια)! Μακάρι να είχα κρατήσει κι εγώ το KLX250S που είχα (και είχα δρομολογήσει να κάνω 300cc)! Με μια επιφύλαξη, ίσως κ να μπορουσα να στείλω κανένα φίλο να ρίξει μια ματια!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Μόνο εσύ θα έχεις σαπάκι; από τότε που ήρθες στο troffy σε έχω πρότυπο. Είπα...αφού και τα σαπάκια παίζουν στο troffy ας το ψαξω. Καλημέρα.
Ρε Στέργιο ξέχασα. Ξέρεις κανένα καλό συνεργείο Καρδίτσα; :pce:
 
Top Bottom