Αλλαγή σολας μποτας

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Θα ήθελα να μου προτεινετε κατάστημα για αλλαγή σολας σε enduro μπότα κάποιος που έχει κάνει και έχει μείνει ευχαριστημένος. Στην εξόρμηση που είχα πάει τώρα από το πρώτο βραδυ είχα θέματα.Ξεκολλησαν σχεδόν ολόκληρες και οι δύο σόλες και εβγαλα τις υπόλοιπες 7 μέρες με tie wraps να συγκρατούν τις σόλες...μακελειό..

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally


Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
είναι και τσαγκάρης ο Ερρικος ή ότι του πηγαίνουν το στέλνει αλλού;
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
Κάνε ένα τηλέφωνο εδώ http://www.ridersartandcraft.com/aboutusgr.html μου έφτιαξαν το μπουφάν πριν δυο χρόνια
όταν άρχισα να ξανακαβαλάω, όταν το πήγα από εκεί είδα ότι έφτιαχναν και μπότες.
συμφωνω τα παιδια σιγουρα θα σε ικανοποιησουν.:)



http://ridersartandcraft.com/category/επιδιόρθωση/μπότες-επιδιόρθωση/
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
είναι και τσαγκάρης ο Ερρικος ή ότι του πηγαίνουν το στέλνει αλλού;
Τα στελνει αλλου..Μια φορα εφτιαξα μια μποτα μου και εμεινα ικανοποιημενος..
 

AlxT

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
990 Adv '09
Κάνε ένα τηλέφωνο εδώ http://www.ridersartandcraft.com/aboutusgr.html μου έφτιαξαν το μπουφάν πριν δυο χρόνια
όταν άρχισα να ξανακαβαλάω, όταν το πήγα από εκεί είδα ότι έφτιαχναν και μπότες.
Και εγώ εκεί έφτιαξα τις crossfire. Άριστη δουλειά και μια χαρά τιμή από ότι θυμάμαι.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Τελικά πήγα στο riders art and craft.ειχα επιλογές μεταξύ σόλα vibram και μιας ελληνικης , πεζοπορικου τύπου αφού τέτοια ήθελα.ειπα να δώσω μία ευκαιρία στο ελληνικό προϊόν μιας και το κόστος ήταν σχεδόν το μισό.Το αποτέλεσμα αψογο,η τιμή πολύ καλή και η σόλα φαινεται παρά πολύ καλή και γράφει και Greece!!!
Το πριν....



....το μετά....



Ευχαριστώ όλους για τις πληροφοριες

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τελικά πήγα στο riders art and craft.ειχα επιλογές μεταξύ σόλα vibram και μιας ελληνικης , πεζοπορικου τύπου αφού τέτοια ήθελα.ειπα να δώσω μία ευκαιρία στο ελληνικό προϊόν μιας και το κόστος ήταν σχεδόν το μισό.Το αποτέλεσμα αψογο,η τιμή πολύ καλή και η σόλα φαινεται παρά πολύ καλή και γράφει και Greece!!!
Το πριν....



....το μετά....



Ευχαριστώ όλους για τις πληροφοριες

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τιμη?
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Αυτούς τους ξέρετε;;;


Δεν έχω πάει δικές μου μπότες, αλλά από φωτό που ανεβάζουν συνέχεια στο ίνστα φαίνεται πως κάνουν καταπληκτική δουλειά.
 

tasosdr

Μέλος
Περιοχή
νεα μακρη
Όνομα
tasos
Μοτό
Husqvarna te630
Honda forza 350
Honda vision 110

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
η σελ δεν υπάρχει πια. Ξέρουμε που είναι το μαγαζί ή και αν υπάρχει ακόμα;

ευχαριστώ
Αντωνίου Τραυλαντώνη 13, Αθήνα 157 72 (ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
2107714531

Δουλεύουν κανονικά, έχω πάει αρκετά πράγματα, μια χαρά όλα.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κάνε ένα τηλέφωνο εδώ http://www.ridersartandcraft.com/aboutusgr.html μου έφτιαξαν το μπουφάν πριν δυο χρόνια
όταν άρχισα να ξανακαβαλάω, όταν το πήγα από εκεί είδα ότι έφτιαχναν και μπότες.
Φτιάχνει και γω εκεί πάω διάφορα. Μου έβαλε σόλες βιμπραμ στις εντουρο μπότες, έχει φτιάξει και τις στριταδικες.
 

bill race

Μέλος
Περιοχή
Λουτρακι
Όνομα
Βασιλης
Μοτό
Gamoto
Αυτούς τους ξέρετε;;;


Δεν έχω πάει δικές μου μπότες, αλλά από φωτό που ανεβάζουν συνέχεια στο ίνστα φαίνεται πως κάνουν καταπληκτική δουλειά.
Πολύ καλος, εχουμε παει αρκετές εντουράδικες μπότες και πολύ ωραιος τυπος, να εξηγήσει κ να σου αναλύσει τις επιλογες
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Factory boots

O δικος μας επισκευαστεις ειναι σίγουρα πιο γρήγορος απο τον δικο σας .(ktm - πορτοκάλι ομαδα )


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom