Αλυσιδογραναζα!!!!!

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Επειδή αυτή η bmw μας έχει "καταστρέψει" με τους άξονες της (δύο μαγαζιά που αγόραζα πριν πολλα χρόνια, και κατά καιρούς αλυσίδες γρανάζια έχουν πλέον κλείσει...) , και επειδή πρέπει να αλλάξω αλυσίδα και γρανάζια στο klx μου, για πείτε όλοι εσείς που "δουλεύετε" ακόμα αλυσίδες :p, κανένα μαγαζί για να παω να κάνω την αγορά μου!!!
Κατά προτίμηση νότια προάστια εάν είναι δυνατόν. Εάν όμως ξέρει κάποιος "γνώστη" του αντικειμένου, πάω και ας είναι και βόρεια!!!!!
Για πείτε...
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Επίσης, μια ερώτηση, έτσι για να ξεκινήσει κουβέντα.
Σκεφτομαι, εξ αιτίας του "τουρουτουτού" που του έχω βαλει, και λόγο της μόνιμης και αρκετά ικανοποιητικής λιπανσης που έχει όλο το σύστημα, να του βάλω αλυσίδα απλή (χωρίς o'ring, χωρίς "λίπανση", χωρίς χωρίς..). Απλή μεν, αλλά ενισχυμένη δε!!!!!
Τι λέτε;;;;
 

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Θα μπορούσες να δεις σε Αλεξοπουλο ...http://www.alexopoulos.gr/Default.aspx
Επείσης θα μπορούσες να ρωτήσεις και στο Ροδαμοτο στην Αλεξάνδρας που θα μπορούσε να σε εξυπηρετήσει
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θα μπορούσες να δεις σε Αλεξοπουλο ...http://www.alexopoulos.gr/Default.aspx
Επείσης θα μπορούσες να ρωτήσεις και στο Ροδαμοτο στην Αλεξάνδρας που θα μπορούσε να σε εξυπηρετήσει
Θα βρω τα τηλέφωνα τους αύριο απ'το ίντερνετ και θα τους πάρω. Είσαι ωραίος!!!
Έχουμε ήδη δύο λοιπόν.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τασουλης και εγώ.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Θα σου ελεγα να παρεις με oring, τι να την κανεις την λιπανση μόνο; αν σου περνάει νερα, λασπες, χωματα μεσα.
Τασουλης Καλλιρροης 55
Έτσι όπως το θέτεις, είναι μια σωστή άποψη! Θέτει πολύ σοβαρά υποψηφιότητα για αγορά τετοιας :)!!!
ΚαιΤασουλης λοιπόν!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Κ εγω....εκει διπλα ειμαι....περνα απο το μαγαζι....να κερασω καφε...να γνωριστουμε..!!!!!
Για δώσε στίγμα, και τι ώρες σχολάς!
Θα έρθω με τον Ιάπωνα πάντως!!!

(Ιάπωνας το klx μόνο στο όνομα :laugh:. Να χέσω και την Ταϊλάνδη και την Μαλαισία.... :muted:!).
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Για δώσε στίγμα, και τι ώρες σχολάς!
Θα έρθω με τον Ιάπωνα πάντως!!!

(Ιάπωνας το klx μόνο στο όνομα :laugh:. Να χέσω και την Ταϊλάνδη και την Μαλαισία.... :muted:!).
Το τηλ. ειναι στο προφιλ μου...οτι θες παρε.
 
Top Bottom