Ανάβαση στα χιόνια 11/5/14

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Μιας και δεν υπάρχει ειδική θεματική ενότητα "Προτάσεις", το βάζω εδώ μπας και το δει και κανένας Κρητικός που θα ήθελε να έρθει.
Αύριο Την Κυριακή λέμε κατά τις 10 να ξεκινήσουμε από το Everest στη Γιόφυρο να πάμε μία βόλτα να παίξουμε στα χιόνια.
Η βόλτα θα γίνει προς τα Ακόλυτα. Η διαδρομή θα γίνει μέσα από Χωματόδρομους και επαρχιακούς ασφάλτινους και απευθύνετε σε μηχανάκια On-Off. Όσοι έρθετε φροντίστε για νερό, καφέ και φαγητό.
Μη καθυστερήσετε γιατί η διαδρομή είναι μεγάλη και δε θέμε να φάμε το χρόνο σε καφέδες κτλ. Όποιος θέλει να πιεί καφέ στο everest να έρθει νωρίτερα
Α, εγώ θα έρθω με το WR μιας και τα λάστιχα στο μεγάλο είναι χάλια και φοβάμαι πως στη παραμικρή κοφτερή πέτρα θα με πιάσει λάστιχο.
Όποιος έρθει, καλό θα είναι να έχει μία στοιχειώδη εμπειρία από χώμα γιατί από ένα σημείο και μετά δε ξέρω σε τι κατάσταση θα είναι ο δρόμος.

Edit: Άλλαξε η ημερομηνία
 
Last edited by a moderator:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Πώς δεν υπάρχει κατηγορία προτάσεων... Δεν ξέρεις, δεν ρωτάς; Το μετέφερα.. :p
Δυστυχώς εφημερεύω και δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω... Αν ήταν την Κυριακή θα ερχόμουν με το DR. Περιμένω όμως φωτογραφίες! ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Χιονια τον Μαη στην Κρήτη.
Αξια ανεκτιμητη....:friendship:

καλα να περασετε, περιμενουμε κλικ κλικ κλικ
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Λοιπόν, ύστερα από αναλυτική κουβέντα το Ραντεβού αναβάλετε για την Κυριακή στις 09:00 11/5/2014 :welcome:
 
Reactions: yns

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Λοιπόν, ύστερα από αναλυτική κουβέντα το Ραντεβού αναβάλετε για την Κυριακή στις 09:00 11/5/2014 :welcome:

Άντε να ξεσκουριάσουμε λίγο!! :D :D :D
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Κάτι πήρε και τ'αυτί μου (ή μάλλον το μάτι μου) για το νέο μοντέλο Kawasaki KLE 500 ADV που μπορεί να έρθει μαζί μας... Στέι τιούντ.. ;)
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Το μπουρδ... εχμ... το μηχανάκι μουλάρωσε και δεν έπαιρνε μπροστά σήμερα το πρωί. Βιαζόμουν και το παράτησα και ήρθα στην δουλειά με το 800. Ευελπιστώ να το φτιάξω το απόγευμα.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Τελικά πήρε στην 50η μανιβελιά (η μπαταρία έχει ψοφήσει). Αύριο θα είμαι συνεπής (ή περίπου) στο πρωινό ραντεβού αλλά θα με περιμένετε να ξεκινάω κάθε φορά που θα σταματάμε! :D
 

vasorfa

Μέλος
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
PRINCESS
Καλο χιονοπολεμο!!!

Παντέρμο Μυλοπόταμο,
και να γενείς τσιμέντο,
μα απ'το πολύ φιλότιμο,
δεν κάνεις καλιμέντο.
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
196 Γεμάτα χιλιόμετρα και εννιάμισι ώρες από τη στιγμή της εκκίνησης, επιστρέφουμε επιτέλους στη βάση μας.
Ένας εγκατέλειψε λόγο μπρόκας. Οι άλλοι 4 είδαμε πράγματα και θαύματα! Φωτογραφίες και στορυ όμως αργότερα :pc:
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Και γαμώ τα βολταράκια Νίκο!!! :D
Είδαμε όμως χιόνι; Θα απαντηθεί σύντομα...
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
copy paste !!
Για όσους ΣΥ.ΜΟ.ΣΚΑ.δες δεν είναι και εδώ... ;)
Εσύ πού χάθηκες πουλάκι μου; Ή μάλλον πού ήσουνα σήμερα; Θα τα πάρουμε τα Mitas; Άντε να δούμε...
 
Top Bottom