Αναγνώριση tank ring!

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Παιδιά,
θέλω την βοήθειά σας!

Μπορεί κάποιος να αναγνωρίσει τα συγκεκριμένα tank ring στα ΚΤΜ? Φαίνονται ίδια αλλά δεν γράφουν τίποτα πάνω και σκέφτομαι να πάρω ένα μικρό tank bag, δεν ξέρω όμως τι μάρκα!



Ευχαριστώ!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παιδιά,
θέλω την βοήθειά σας!

Μπορεί κάποιος να αναγνωρίσει τα συγκεκριμένα tank ring στα ΚΤΜ? Φαίνονται ίδια αλλά δεν γράφουν τίποτα πάνω και σκέφτομαι να πάρω ένα μικρό tank bag, δεν ξέρω όμως τι μάρκα!



Ευχαριστώ!
Εάν το βγάλεις κάτι πρέπει να γράφει στο κάτω μέρος...
Κάποιο όνομα ή κωδικό.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Εάν το βγάλεις κάτι πρέπει να γράφει στο κάτω μέρος...
Κάποιο όνομα ή κωδικό.
Δεν έχει, το έβγαλα!

Απ' ότι φαίνεται πάντως, είναι της Givi. Έψαξα και στο νετ και είναι η ίδια, της SW Motech που πίστευα είναι τελείως διαφορετική!

Ευχαριστώ πάντως όλους σας, θα μπει στο πρόγραμμα η αγορά ενός μικρου tank bag ή ενός tail bag.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Βλέπω ότι της Givi εχει 3 βίδες, ενώ στο KTM έχει 4. Μπορεί όμως να σχετίζεται και με τη διαφορά στις τάπες των ρεζερβουάρ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν έχει, το έβγαλα!

Απ' ότι φαίνεται πάντως, είναι της Givi. Έψαξα και στο νετ και είναι η ίδια, της SW Motech που πίστευα είναι τελείως διαφορετική!

Ευχαριστώ πάντως όλους σας, θα μπει στο πρόγραμμα η αγορά ενός μικρου tank bag ή ενός tail bag.
Βρισκόμαστε και τσεκαρουμε με το δικό μου
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Παιδιά,
θέλω την βοήθειά σας!

Μπορεί κάποιος να αναγνωρίσει τα συγκεκριμένα tank ring στα ΚΤΜ? Φαίνονται ίδια αλλά δεν γράφουν τίποτα πάνω και σκέφτομαι να πάρω ένα μικρό tank bag, δεν ξέρω όμως τι μάρκα!



Ευχαριστώ!
Ειναι σιγουρα Givi Γιωργο, ειχα το ιδιο στο 1290s και ηταν πολυ βολικο και ευκολο στο κουμπωμα-ξεκουμπωμα του tank bag.
 
Top Bottom