Αναζήτηση διαδρομής πέριξ Βόλβης

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων θα είμαι για το επόμενο 15μερο στη περιοχή της Απολλωνίας στη Θεσσαλονίκη. Αναζητώ λοιπον διαδρομή για μικρές εξορμήσεις στη γύρω περιοχή καθώς και αξιοθέατα μιας και ο καιρός βοηθάει.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

george_pan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
yamaha
Είναι η καλύτερη εποχή για βόλτα κάνε αυτήν την διαδρομή και θα με θυμηθείς.
Κοινόχρηστη διαδρομή

Αρναία στάση για καφέ η μία βόλτα γιατί είναι πανέμορφη και το δάσος χωλομοντας απλά τι να πω τέτοια εποχή τα χρώματα που θα δεις δεν υπάρχουν πηγαίνω κάθε χρόνο τέτοια εποχή πολλές φορες.

Στάλθηκε από το SM-A750FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
triumph tiger 800 2016
Σε ευχαριστώ, σήμερα ήμουν Ζαγκλιβερι αλλά δεν είχα πολύ χρόνο να συνεχίσω. Θα την κάνω Κυριακή και θα σου πω εντυπώσεις.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

george_pan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
yamaha
Σε ευχαριστώ, σήμερα ήμουν Ζαγκλιβερι αλλά δεν είχα πολύ χρόνο να συνεχίσω. Θα την κάνω Κυριακή και θα σου πω εντυπώσεις.

Στάλθηκε από το SM-A515F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τώρα που κοίταω τον χάρτη που σου ποσταρα βλέπω ότι από το c σημείο δεν πάει προς δήμο Ζερβοχωρίων που ήθελα να βάλω αλλά πάει από Διασταύρωση Παλαιοκάστρου. Όποια επιλογή και να διαλέξεις όμως είναι πανέμορφη.

Στάλθηκε από το SM-A750FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

george_pan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
yamaha

Στην ξαναανεβαζω διορθωμένη και ανεβαίνοντας όχι από Γαλάτιστα που έβαλα στην πρώτη διαδρομή γιατί δεν ειμαι σίγουρος αν ένα μικρό κομμάτι δρόμου είναι άσφαλτος η χώμα.

Δεν ξέρω και τι μηχανή έχεις.
Με τι σειρά τα αξιοθέατα είναι
Από Ολυμπιάδα και μετά που κόβεις δεξιά πάνω η διαδρομή είναι υπέροχη. Υπάρχουν οι καταρράκτες Βαρβάρας εάν θες να πας αλλά είναι χωματόδρομος. Μετά η Αρναία πολύ ωραία μικρή πόλη.Το δάσος του Χολομωτας απλά υπέροχο τέτοια εποχή όπως προείπα.Στην συνέχεια το χωριό Άγιος Πρόδρομος έχει πολλές ταβέρνες και Λιβάδι είναι ένα μικρό χωριό εάν θες μπαίνεις μέσα να το δεις είναι ωραίο. Αυτά καλά να περάσεις

Στάλθηκε από το SM-A750FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom