Αναζητείται κούνια

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Για λογαριασμό φίλου που περιμένει παιδάκι οσονούπω, οποίος έχει κούνια για κοριτσάκι κατα προτίμηση και μπορεί και θέλει να την χαρίσει ας μου στείλει ένα μήνυμα, ευχαριστώ.
Ειναι σε δύσκολη οικονομική κατάσταση και βοηθάμε οι κοντινοί του όπως μπορούμε.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Υπάρχει διαθέσιμη μαζί με καινούριο στρώμα.
Είναι ξύλινη με το ένα μπροστά κάγκελο μεταβλητού ύψους.
Και καροτσάκι εάν χρειαστεί αργότερα.:secret:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για λογαριασμό φίλου που περιμένει παιδάκι οσονούπω, οποίος έχει κούνια για κοριτσάκι κατα προτίμηση και μπορεί και θέλει να την χαρίσει ας μου στείλει ένα μήνυμα, ευχαριστώ.
Ειναι σε δύσκολη οικονομική κατάσταση και βοηθάμε οι κοντινοί του όπως μπορούμε.
Και μπράβο σας :friendship:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Κρίμα, τις έδωσα. Πες τι άλλο μπορεί να χρειάζεστε μπας κ έχω.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Για λογαριασμό φίλου που περιμένει παιδάκι οσονούπω, οποίος έχει κούνια για κοριτσάκι κατα προτίμηση και μπορεί και θέλει να την χαρίσει ας μου στείλει ένα μήνυμα, ευχαριστώ.
Ειναι σε δύσκολη οικονομική κατάσταση και βοηθάμε οι κοντινοί του όπως μπορούμε.
Χαίρομαι πολύ να ξέρεις πρώτον που βοηθατε οι φιλοι και δεύτερον που προχώρησε το ζευγάρι τη ζωή του παρότι είναι ζορισμενοι οικονομικά.
 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
Καταρχάς να σας ευχαριστώ όλους σας για την τεράστια ανταπόκριση στο ζήτημα, πραγματικά έχω βουρκωσει γιατι αποδεικνύεται ότι στις μέρες μας υπάρχει ακόμα αλληλεγγύη για τον συνάνθρωπο. Οτιδήποτε χρειαστεί ο φίλος θα ενημερώσω γτ δυστυχώς είχε μια εσωστρέφεια όλο αυτό τον καιρό για την κατάστασή του. Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ που είστε τόσο υπέροχοι Άνθρωποι.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μπράβο σε όλους σας!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Έβγαλα 2 ενδεικτικές φωτογραφίες για να δείτε το χρώμα. Δυστυχώς δεν είναι ροζ αλλά έχει ένα ουδέτερο τιρκουάζ που είναι unisex.

Tην έχουμε συσκευασμένη στο υπόγειο και περιμένει και είναι κρίμα να μένει έτσι. Αν την θέλετε μένουμε Άνω Γλυφάδα στην Αττική.

 

Hellmarine

Μέλος
Περιοχή
Ζωγράφου
Όνομα
Δημος
Μοτό
Bmw f800gs
kordix σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, έχει μπει ήδη στην διαδικασία ο thenos να μου την στείλει οπότε αν δεν προκύψει κάτι θα παραλάβω από αυτόν
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Υπάρχει καλό παιδικο κάθισμα αυτοκινητου ολόκληρο (με πλατη) με μικρή φθορά στον ένα βραχιονα
 

Diam

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
YAMAHA XT 600E
Οτι χρειαστει ο φιλος να ενημερωσεις εδω.
Η κορη εφτασε τα 3,5 και εχω αρκετο αποθεμα απο βρεφικα κλπ .
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
kordix σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, έχει μπει ήδη στην διαδικασία ο thenos να μου την στείλει οπότε αν δεν προκύψει κάτι θα παραλάβω από αυτόν
Σύμφωνα με το σχέδιο θα μεταφερθούν στον Αγ. Στέφανο Αττικής με την Padis and son μεταφορική αφού συσκευαστούν καταλλήλως... ;)
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
kordix σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου, έχει μπει ήδη στην διαδικασία ο thenos να μου την στείλει οπότε αν δεν προκύψει κάτι θα παραλάβω από αυτόν
Μπράβο στον Θένο, μπράβο σε όλους σας .
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Συσκευάσθηκε και ταξιδεύει προς Αθήνα με την Padis μεταφορική...
Εύχομαι με το καλό το νέο μέλος στα παιδιά και ότι χρειαστούνε και μπορούμε να βοηθήσουμε εδώ είμαστε...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Συσκευάσθηκε και ταξιδεύει προς Αθήνα με την Padis μεταφορική...
Εύχομαι με το καλό το νέο μέλος στα παιδιά και ότι χρειαστούνε και μπορούμε να βοηθήσουμε εδώ είμαστε...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραίος μέγιστε
 
Top Bottom