Αναζητηση εξοπλισμου/ρουχισμου ΚΡΗΤΗ

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
οπως ξερεται ολοι, μια ελειψη την εχουμε απο μαγαζια οσων αφορα τον εξοπλισμο αναβατη..

Λοιπον, εχω βρει δυο παντελονια Revit, το θεμα μου ειναι οτι δεν βρισκω μαγαζι στο Ηρακλειο ή στην Κρητη γενικοτερα να παω να τα δοκιμασω για να δω το νουμερο...μη παρω γουρουνι στο σακι και μετα να το φαει η ντουλαπα αν δεν το βολευτω..

Ξερετε ποιος φερνει revit ρουχα??οχι μονο στο ηρακλειο,γενικα στην κρητη,θα το συνδιασω με βολτα να παω να τα δω.
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Έχω μια BMW Rally 2 σε XL που μου έχει περισσέψει, θες να τη δοκιμάσεις; :p

Ο Μιχάλης με το 990 έχει στολή Rev'it στα μέτρα σου, ζήτα του να την δεις.

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Έχω μια BMW Rally 2 σε XL που μου έχει περισσέψει, θες να τη δοκιμάσεις; :p

Ο Μιχάλης με το 990 έχει στολή Rev'it στα μέτρα σου, ζήτα του να την δεις.

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
o παπαγιανακης?
αν ναι- ειναι πολυ αδυνατος μπροστα μου :p
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
o παπαγιανακης?
αν ναι- ειναι πολυ αδυνατος μπροστα μου :p
Large είναι η στολή του, εγώ φοράω XL (έχω κιόλας αν θες να δοκιμάσεις) αλλά για XL δεν σε κόβω, το L θα σου είναι μια χαρά.
Άντε, έλα Αστρίτσι να πιούμε καμιά ρακή...

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Large είναι η στολή του, εγώ φοράω XL (έχω κιόλας αν θες να δοκιμάσεις) αλλά για XL δεν σε κόβω, το L θα σου είναι μια χαρά.
Άντε, έλα Αστρίτσι να πιούμε καμιά ρακή...

Σεντ φρομ CBFone (ADV)
Σε dainese δοκιμασα προχτες και ειμαι για no.56..
αν βρω παρεα θα ανεβω πιο βραδακι ;)
 
Reactions: yns

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Αμα κοιτάξει λιγο σε ιντερνετικό μαγαζί έχει πίνακα για ολα τα μεγέθη . Μετριέται λοιπόν και βγάζεις το νούμερο που χρειαζεσαι . Αν το παραγγείλεις και δεν σου κανει το ξαναστέλνεις πισω και σου στέλνουν αλλο


Sent from katemofono 990
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Αμα κοιτάξει λιγο σε ιντερνετικό μαγαζί έχει πίνακα για ολα τα μεγέθη . Μετριέται λοιπόν και βγάζεις το νούμερο που χρειαζεσαι . Αν το παραγγείλεις και δεν σου κανει το ξαναστέλνεις πισω και σου στέλνουν αλλο


Sent from katemofono 990
Συμφωνώ, από πίνακα πάνω κάτω βρίσκεις, το θέμα είναι ότι το κάθε μοντέλο κάθεται αλλιώς πάνω στον κάθε σωματοτυπο και δυστυχώς Κρήτη δεν μπορείς να δοκιμάσεις διαφορά μοντέλα. Το gas στα Χανιά συνεργάζεται με το motoraid οπότε μπορεί να σου φέρει ότι θες κι αν δεν σου κάνει να σου φέρει κι άλλο νούμερο, το ίδιο όμως μπορείς να κάνεις κι αν το παραγγείλεις, να το στείλεις πίσω και σου στέλνουν άλλο.
Δεν μπορείς όμως δυστυχώς να δοκιμάσεις πολλά και διάφορα μοντέλα
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Συμφωνώ, από πίνακα πάνω κάτω βρίσκεις, το θέμα είναι ότι το κάθε μοντέλο κάθεται αλλιώς πάνω στον κάθε σωματοτυπο και δυστυχώς Κρήτη δεν μπορείς να δοκιμάσεις διαφορά μοντέλα. Το gas στα Χανιά συνεργάζεται με το motoraid οπότε μπορεί να σου φέρει ότι θες κι αν δεν σου κάνει να σου φέρει κι άλλο νούμερο, το ίδιο όμως μπορείς να κάνεις κι αν το παραγγείλεις, να το στείλεις πίσω και σου στέλνουν άλλο.
Δεν μπορείς όμως δυστυχώς να δοκιμάσεις πολλά και διάφορα μοντέλα
Ε ναι εγω λεω εφόσον έχεις αποφασίσει πλεον τι θες και αν δεν σου κανει το νούμερο το αλλάζεις
 

kverop

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
BMW C650GT 2014
Αμα κοιτάξει λιγο σε ιντερνετικό μαγαζί έχει πίνακα για ολα τα μεγέθη . Μετριέται λοιπόν και βγάζεις το νούμερο που χρειαζεσαι . Αν το παραγγείλεις και δεν σου κανει το ξαναστέλνεις πισω και σου στέλνουν αλλο


Sent from katemofono 990
Φίλε μου εμένα στη revit άλλο έδειχνε ο πίνακας και άλλο ήμουν στο Sand 2. Τελικά δεν έκατσε στο σώμα μου ούτε το L, ούτε το XL!!!!
Όπως λέει και ο σύντροχος παραπάνω, είναι θέμα μοντέλου. Σε άλλο revit όλα ήρθαν κουτί.
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Μιας και κουβεντιάζουμε στο Ηράκλειο δεν έχει κανένα μαγαζί με είδη μοτοσυκλέτας;


Sent from katemofono 990
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Μιας και κουβεντιάζουμε στο Ηράκλειο δεν έχει κανένα μαγαζί με είδη μοτοσυκλέτας;


Sent from katemofono 990
Έχει 1 αλλα δεν έχει ποικιλία... Σε 50 τετραγωνικά τι να πρώτοχωρέσεις;;;;



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Alanis

Μέλος
Όνομα
Lefteris
Μοτό
KTM990ADV S
Ρίξε μια μάτια στο automotoracing έχει βάση στην Ανδαλουσία τα στέλνει δωρεάν και νομίζω και επιστροφή ειναι δωρεάν απο ένα ποσό και πάνω . Αν εισαι 33-34 σε τζην θες L πάντως πιστεύω


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom