Αναζητηση στολής για χωματινες ανησυχιες

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μετά την πτώση στο πουρνάρι, κοίταξα για πάνα βρακάκι με ενισχύσεις και απορροφητικότητα για τις περιπτώσεις που η διαδρομή γίνει απαιτητική.

Η απάντηση "φόρεσε τα περισσότερα που μπορείς" είναι προφανής, αλλά λέμε τώρα, είναι τραγική υπερβολή κάτι τέτοιο που λέω να κλικάρω στο καλάθι;

 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Ερωτηση Χειμωνιατικη

Σεταρισμα πανω μερους

Ισοθερμικο-Θωρακας-μπλουζα-εντουρομπουφαν

Εχεις δοκιμασεις κανεις κατι για το κρυο πανω απο τον θωρακα εκτος του softshell που εχει αναφερθει???
Σε προσφατη χωματινη βγηκα βραδυ απο χωμα και μεχρι να παω σπιτι την ακουσα.
Δεύτερο ζεστό ισοθερμικο στεγνό πού το έχεις στην εργαλείοθηκη και το φοράς μόλις ΒΓΕΙΣ από τα δύσκολα μαζί με ένα αδιάβροχο πανω απο όλα και ΕΊΣΑΙ ΟΚ.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εννοείται ότι πρέπει να το πάρεις...αλλά ότι και να φορέσεις τα πουρνάρια πάντα θα νικούν..
Μετά την πτώση είχα μιά καλή μελανιά (χωρίς να έχει κάνει ζημιά στο μυ από κάτω) στο σημείο που φαίνεται το μαξιλάρι στο μπούτι. Παραγγέλθηκε το απόγευμα, αχρείαστο να'ναι.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Υπάρχει κάποια θήκη μόνο για την 2η ζελατίνα της μάσκας;Βρίσκω μόνο θήκες για μάσκες όχι για ζελατίνες.
Κάτι τέτοιο δηλαδή...?
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Όχι.Δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι τέτοιο.Αλλά για την ζελατίνα της μάσκας θέλω.Όταν τις έχεις εκτός μάσκας είναι πολύ εύκαμπτες και ίσως σπάσουν ή γρατζουνιστούν.
Βρήκα κάτι


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Υπάρχει κάποια θήκη μόνο για την 2η ζελατίνα της μάσκας;Βρίσκω μόνο θήκες για μάσκες όχι για ζελατίνες.
Οι δικές μου... Είχαν θηκη μέσα στην συσκευασια
Υφασμάτινη θηκουλα για τις γρατσουνιές
 

Vasilisser

Μέλος
Περιοχή
Γέρακας
Όνομα
Vasilisser
Μοτό
Xmax300
Καλημέρα παίδες! πολύ χρήσιμες η συμβουλές σάς πραγματικά..είμαι στην αναζήτηση εξοπλισμού μίας και τώρα θα ασχοληθώ με το εντουρο απλώς επειδή με ξέρω φροντίζω πρώτα για την ασφάλεια και μετά την απόκτηση κυρίας!γενικά δεν έχω κάποιον δικό μου πού ασχολείται με το συγκεκριμένο χόμπι ..θα ναι εύκολο λέτε ως προς το να βρω κάποιους να ακολουθώ? μένω Γέρακα και είμαι λάτρεις της φύσης οπότε σκέφτηκα να τα συνδυάσω έτσι!
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Καλημέρα παίδες! πολύ χρήσιμες η συμβουλές σάς πραγματικά..είμαι στην αναζήτηση εξοπλισμού μίας και τώρα θα ασχοληθώ με το εντουρο απλώς επειδή με ξέρω φροντίζω πρώτα για την ασφάλεια και μετά την απόκτηση κυρίας!γενικά δεν έχω κάποιον δικό μου πού ασχολείται με το συγκεκριμένο χόμπι ..θα ναι εύκολο λέτε ως προς το να βρω κάποιους να ακολουθώ? μένω Γέρακα και είμαι λάτρεις της φύσης οπότε σκέφτηκα να τα συνδυάσω έτσι!
Ναι σε ολα. Ορεξη να εχεις.
 
Top Bottom