Ανοιξιάτικη κατασκήνωση στα Κρητικά βουνά.

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Οποιος εχει αναγκη να μιλησει με κινητο, εαν παει λιγο δυτικα προς το φαραγγι που καταληγει στην λιμνη του Ζαρου(αξιζει τον κοπο και υπαρχη και χρονος) στα 150 με 200 μετρα απο την εκλησια συναντατε τον ορειβατικο δρομο Ε4 στριβετε δεξια ανεβαινοντας στο βουνο, βορεια,σε καμια 500 μετρα πιανει η cosmote.
Λεβεντες καλη επιτυχια σε ολους και σε ολα.
Γεια σου λεβεντη Γιαννη!!!
Θα σε δουμε καθολου η θα εισαι συνεχεια Ηρακλειο εκεινες τις μερες;;;
 
Περιοχή
Αχαρνές Αττικής
Όνομα
Ξανθή
Μοτό
BMW 650gs 2004
ADV stickers, σημαία, τα πάντα όλα, να φανεί η πρώτη και εννοείται μάχιμη μάζωξη της Κρήτης του ADVride.gr ! Όρεξη και διάθεση για περιπέτεια φέρτε και τα άλλα τα βρίσκουμε στη πορεία.

Συμμετοχές για την κατασκήνωση μέχρι τώρα:
1) Markas, Διπλός, σκηνή
2) yns, σκηνή
3) paschalis Μουσαφίρης, καταφύγιο
4) gsmaniac Μουσαφίρης, καταφύγιο
5) Phoenix Μουσαφίρης, καταφύγιο
6) ErevoS Μουσαφίρης, καταφύγιο
7) nikos από Παρασκευή Σκηνή (εσένα θα σε χώσουμε για δυο τρεις δουλίτσες με τα άλλα ρεμάλια της Παρασκευής) :yew:
8) jmar, καταφύγιο
9) giamil Μουσαφίρης, καταφύγιο
10) MOYTPO Μουσαφίρης, καταφύγιο
11) Don Sakis Μουσαφίρης, καταφύγιο
12) tattoopanther Μουσαφίρης, καταφύγιο
13) ...
Έλα να βλέπουμε να πυκνώνουν οι μουσαφιραίοι!


Υπόψιν, για ευκολία, συγκεντρώνω στο πρώτο ποστ τις βασικές πληροφορίες τις εκδρομής για να μη ψάχνετε.
Το 13) Doctor -ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!!! το καλό για μας..............................:yew:

.........να' χει και η Κική παρέα....................;)
....................τον έψησα........................:D:p........όχι που θα μου γλύτωνε...........
:friend:
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Το 13) Doctor -ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!!! το καλό για μας..............................:yew:

.........να' χει και η Κική παρέα....................;)
....................τον έψησα........................:D:p........όχι που θα μου γλύτωνε...........
:friend:
Σε ειχα στανταρακι ;)
Ξανθη on the road catering service..........
Ξανα αρεσκω τα μαλλα!!!!!

Υ.Γ Θα εχω κεκακι χαντ μειντ της μαμας..... συμπληρωσε τα υπολοιπα!!!!
 

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Το 13) Doctor -ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!!! το καλό για μας..............................:yew:

.........να' χει και η Κική παρέα....................;)
....................τον έψησα........................:D:p........όχι που θα μου γλύτωνε...........
:friend:
Έτσι!!! ;)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Θα εχω αξιο και εκπαιδευομενο αντιπροσωπο,(Jmar) και ανοικτο το τηλεφωνο.
Γιαννη δες αν βολεψει να βρεθουμε Κυριακη απογευμα 7-8 κοντα στο καραβι των Αθηναιων..
Αν οχι θα ερθω το πρωι στο Σπιτικο να φτιαξουμε ξεροτηγανα για τους τεμπεληδες..
Aποκλειεται να ερθουμε κατω και να μη σε δουμε!
fixxed!!!
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Οποιος εχει αναγκη να μιλησει με κινητο, εαν παει λιγο δυτικα προς το φαραγγι που καταληγει στην λιμνη του Ζαρου(αξιζει τον κοπο και υπαρχη και χρονος) στα 150 με 200 μετρα απο την εκλησια συναντατε τον ορειβατικο δρομο Ε4 στριβετε δεξια ανεβαινοντας στο βουνο, βορεια,σε καμια 500 μετρα πιανει η cosmote.
Λεβεντες καλη επιτυχια σε ολους και σε ολα.

Κάπου θα βρεθούμε ... Αδελφέ ..


Sent from my iPad using Tapatalk
 

spitiko

Μέλος
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Tiger 1050abs
Φίλοι μοτοσικλετιστές κατα την διάρκεια που συστεγάζομασται στο GSFORUM γνώρισα πολλούς απο σας σε καφέδες, σε φαγητό, στους εθνικούς δρόμους, στα βουνά αθάνατα και μη πίτες, κοιμήθηκα σε σπίτια συν φορουμιστων και πολλα αλλα, διδακτικά, διαπαιδαγώγησα, διασκέδασα αλλα ποτε δεν μου πέρασε απο το μυαλό οτι οι σημερινές συνθήκες θα ερχόταν και να μην μπορούμε να συνυπαρξουμε σε πενθήμερο διακοπών στην πόλη μου και πέριξ και εγω να ειμαι 130 χλμ μακριά λόγω οτι το ένα έγινε δυο.
Εγω θα ειμαι νοερά μαζι σας και ανοικτός σε όλες της επόμενες διοργανώσεις άμα κάτσει.
Σας εύχομαι απο καρδιάς να περάσετε όπως το έχετε φανταστεί και όσο το έχετε ανάγκη.
 

black_hawk

Μέλος
Περιοχή
Κερκυρα
Όνομα
Θανασης
Μοτό
R 1200 GS
.. ποτε δεν μου πέρασε απο το μυαλό.. οτι το ένα έγινε δυο...
Το "ενα" = "δυο" (και "δεκα-δυο" ενδεχομενως) αλλα και ολα ΕΝΑ! (Η διαδρομη ανεκαθεν και εξ'ορισμου! ηταν και ειναι ΑΜΦΙΔΡΟΜΗ! ;):ok:)
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Φίλοι μοτοσικλετιστές κατα την διάρκεια που συστεγάζομασται στο GSFORUM γνώρισα πολλούς απο σας σε καφέδες, σε φαγητό, στους εθνικούς δρόμους, στα βουνά αθάνατα και μη πίτες, κοιμήθηκα σε σπίτια συν φορουμιστων και πολλα αλλα, διδακτικά, διαπαιδαγώγησα, διασκέδασα αλλα ποτε δεν μου πέρασε απο το μυαλό οτι οι σημερινές συνθήκες θα ερχόταν και να μην μπορούμε να συνυπαρξουμε σε πενθήμερο διακοπών στην πόλη μου και πέριξ και εγω να ειμαι 130 χλμ μακριά λόγω οτι το ένα έγινε δυο.
Εγω θα ειμαι νοερά μαζι σας και ανοικτός σε όλες της επόμενες διοργανώσεις άμα κάτσει.
Σας εύχομαι απο καρδιάς να περάσετε όπως το έχετε φανταστεί και όσο το έχετε ανάγκη.
Γεια σου Γιάννη είσαι ψυχάρα ..
Δεν θέλει στεναχώρια για τίποτε ..
Το έχουμε ξαναπεί με αυτούς που είναι να βρεθείς θα βρεθείς ...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευχαριστώ
Φίλοι μοτοσικλετιστές κατα την διάρκεια που συστεγάζομασται στο GSFORUM γνώρισα πολλούς απο σας σε καφέδες, σε φαγητό, στους εθνικούς δρόμους, στα βουνά αθάνατα και μη πίτες, κοιμήθηκα σε σπίτια συν φορουμιστων και πολλα αλλα, διδακτικά, διαπαιδαγώγησα, διασκέδασα αλλα ποτε δεν μου πέρασε απο το μυαλό οτι οι σημερινές συνθήκες θα ερχόταν και να μην μπορούμε να συνυπαρξουμε σε πενθήμερο διακοπών στην πόλη μου και πέριξ και εγω να ειμαι 130 χλμ μακριά λόγω οτι το ένα έγινε δυο.
Εγω θα ειμαι νοερά μαζι σας και ανοικτός σε όλες της επόμενες διοργανώσεις άμα κάτσει.
Σας εύχομαι απο καρδιάς να περάσετε όπως το έχετε φανταστεί και όσο το έχετε ανάγκη.
Καλα σου λεει ο κεντιδιας.....δεν υπαρχει λογος για στεναχωρια.
παντα υπηρχαν διαφορετικα γουστα και αισθητικη!!!
Να εισαι γερός φιλαρακι..
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Το 13) Doctor -ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!!! το καλό για μας..............................:yew:

.........να' χει και η Κική παρέα....................;)
....................τον έψησα........................:D:p........όχι που θα μου γλύτωνε...........
:friend:
Πολύ το χάρηκα Ξανθη και Σταύρο!!! :friendship: Έτσι, να πυκνώνουν και οι γυναίκες Adventure να μη νομίζει ο κόσμος πως είναι αποκλειστικά αντρικό προνόμοιο!;):)

Ξέχασα και το καλό νέο της υπόθεσης.........................:yew:

.
..............................Ο Doctor θα κοιμηθεί και σε σκηνάκι !!!!!:mad::rage::eek::woot::wacky::hungry::p:laugh:
Αυτά είναι!
:hailbig:
Παίζει και να κοιμηθείτε καλύτερα από αυτούς που θα πάνε στο καταφύγιο + εκκλησία:sleep::sleep::sleep:. Να ντυθείτε απλά καλά γιατί έχει λίγο κρύο το βράδυ, να το ξέρετε! :confused::confused::confused::confused::confused:
Αυτό ισχύει βέβαια για όλους γιατί μέχρι να πάμε για ύπνο, το γλέντι θα είναι έξω.:photo:
Συμμετοχές για την κατασκήνωση μέχρι τώρα:
1) Markas, Διπλός, Σκηνή!
2) yns, Σκηνή!
3) paschalis Μουσαφίρης, καταφύγιο
4) gsmaniac Μουσαφίρης, καταφύγιο
5) Phoenix Μουσαφίρης, καταφύγιο
6) ErevoS Μουσαφίρης, καταφύγιο
7) nikos από Παρασκευή Σκηνή (εσένα θα σε χώσουμε για δυο τρεις δουλίτσες με τα άλλα ρεμάλια της Παρασκευής) :yew:
8) jmar, καταφύγιο
9) giamil Μουσαφίρης, καταφύγιο
10) MOYTPO Μουσαφίρης, καταφύγιο
11) Don Sakis Μουσαφίρης, καταφύγιο
12) tattoopanther Μουσαφίρης, Σκηνή!
13) The Doctor + ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ Μουσαφίριδες, Σκηνή!
14) ...

Επίκνωσαν οι Μουσαφιραίοι, αμάν αμάν, πρέπει να κάνουμε καλό κουμάντο yns να δούμε πως θα ταίσουμε τόσα στόματα!


Υπόψιν, για ευκολία, συγκεντρώνω στο πρώτο ποστ τις βασικές πληροφορίες τις εκδρομής για να μη ψάχνετε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Επίκνωσαν οι Μουσαφιραίοι, αμάν αμάν, πρέπει να κάνουμε καλό κουμάντο yns να δούμε πως θα ταίσουμε τόσα στόματα!

Υπόψιν, για ευκολία, συγκεντρώνω στο πρώτο ποστ τις βασικές πληροφορίες τις εκδρομής για να μη ψάχνετε.
Δεν πειράζει, ας μην φάμε, δεν θα βαρύνουμε και θα πηγαίνουμε και πιο γρήγορα την άλλη μέρα (μπας και βγει η διαδρομή)... :p
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
2 διευκρινήσεις ,,

1. Εμένα με τάξανε σολομό .. Αν δεν έχει θα φύγω .
2. Είπα ότι θα μείνω σε σκηνή ,,,,αλλά αν βρω τα σκούρα αυτη τη φορα θα μπω καταφύγι να αγκαλιαστώ με καναν αδιευκρίνιστο
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
Φίλοι μοτοσικλετιστές κατα την διάρκεια που συστεγάζομασται στο GSFORUM γνώρισα πολλούς απο σας σε καφέδες, σε φαγητό, στους εθνικούς δρόμους, στα βουνά αθάνατα και μη πίτες, κοιμήθηκα σε σπίτια συν φορουμιστων και πολλα αλλα, διδακτικά, διαπαιδαγώγησα, διασκέδασα αλλα ποτε δεν μου πέρασε απο το μυαλό οτι οι σημερινές συνθήκες θα ερχόταν και να μην μπορούμε να συνυπαρξουμε σε πενθήμερο διακοπών στην πόλη μου και πέριξ και εγω να ειμαι 130 χλμ μακριά λόγω οτι το ένα έγινε δυο.
Εγω θα ειμαι νοερά μαζι σας και ανοικτός σε όλες της επόμενες διοργανώσεις άμα κάτσει.
Σας εύχομαι απο καρδιάς να περάσετε όπως το έχετε φανταστεί και όσο το έχετε ανάγκη.
Κρίμα Γιάννη που δε θα σε δούμε να μας φιλέψεις αυτά τα τρομερά γλυκά σου και τις επίσης γλυκές κουβέντες σου.
Σίγουρα οι μοτοπαρέες όλο και κάπου θα βρίσκονται και όποτε είναι να γίνεται αυτό, θα γίνεται με καλή καρδιά.
Γιαυτό, την άλλη βόλτα με το καλό Γιάννη να βρεθούμε και να περάσετε και εσείς τέλεια (που είναι σίγουρο).
 

Markas

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
BMW F800GS
Yamaha WR250R
2 διευκρινήσεις ,,

1. Εμένα με τάξανε σολομό .. Αν δεν έχει θα φύγω .
2. Είπα ότι θα μείνω σε σκηνή ,,,,αλλά αν βρω τα σκούρα αυτη τη φορα θα μπω καταφύγι να αγκαλιαστώ με καναν αδιευκρίνιστο :pointu::pointu::pointu:
Παίζει και να κοιμηθείς καλύτερα από αυτούς που θα πάνε στο καταφύγιο + εκκλησία:sleep::sleep::sleep:.
Να ντυθείτε όλοι καλά γιατί έχει λίγο κρύο το βράδυ, να το ξέρετε! :confused::confused::confused::confused::confused:
Αυτό ισχύει βέβαια για όλους γιατί μέχρι να πάμε για ύπνο, το γλέντι θα είναι έξω.:photo:
Συμμετοχές για την κατασκήνωση μέχρι τώρα:
1) Markas, Διπλός, Σκηνή!
2) yns, Σκηνή!
3) paschalis Μουσαφίρης, καταφύγιο
4) gsmaniac Μουσαφίρης, καταφύγιο
5) Phoenix Μουσαφίρης, καταφύγιο
6) ErevoS Μουσαφίρης, καταφύγιο
7) nikos από Παρασκευή Σκηνή! (εσένα θα σε χώσουμε για δυο τρεις δουλίτσες με τα άλλα ρεμάλια της Παρασκευής) :yew:
8) jmar, καταφύγιο
9) giamil Μουσαφίρης, καταφύγιο
10) MOYTPO Μουσαφίρης, καταφύγιο
11) Don Sakis Μουσαφίρης, καταφύγιο
12) tattoopanther Μουσαφίρης, Σκηνή!
13) The Doctor + ΤΡΕΛΛΟΚΟΡΙΤΣΟ Μουσαφίριδες, Σκηνή!
14) ...

Επίκνωσαν οι Μουσαφιραίοι, αμάν αμάν, πρέπει να κάνουμε καλό κουμάντο yns να δούμε πως θα ταίσουμε τόσα στόματα!


Υπόψιν, για ευκολία, συγκεντρώνω στο πρώτο ποστ τις βασικές πληροφορίες τις εκδρομής για να μη ψάχνετε.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom