Ανορθωτής Series R/R

Antreas990

Μέλος
Περιοχή
Σούνιο
Όνομα
Ανδρέας
Μοτό
Ktm 990 adventure
Πάντα... Αυτά φοβάμαι από Αμερική κ γι αυτό δεν παίρνω τπτ από εκεί. Τώρα από κει και πέρα είδα και ebay από Ιταλία τον sh και πιο φθηνό. Τώρα αν είναι ο ίδιος δεν ξέρω. Αλλά με τον κωδικό αυτό Ιταλία Γερμανία είναι κάπου στα 80-90
Μπορείς να το πάρεις σκέτο από eBay και τις φίσες από triumph
https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://triumphparts.calmoto.com/p/Triumph__/Link-Lead--Regulator-456777-gt-468703/43491948/T2500676.html&ved=0ahUKEwinj7mT0IzPAhUDUhQKHQIdDkYQFghCMAo&usg=AFQjCNFaTlPCnQ62miXEXw1PkJuoI-GsAw&sig2=yh68q6p8S8urKeSYcS19YQ
 

chaosm

Μέλος
Οι φισες είναι για κόψε ραψε στον sh; έχουμε κάποιο link με όλα τα καλούδια;
 

nick_VFR

Κουλάδι όνομα και πράμα
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda VFR 800 V-tec
Husqvarna TE 610
...ναι αλλά, από Αμέρικα παίζει κι ο αστάθμητος παράγοντας "τελωνείο", σωστά;
Πάει καιρός από τότε, αλλά νομίζω ότι από το συγκεκριμένο μαγαζί είχα αγοράσει πριν από χρόνια έναν ανορθωτή FH020AA. Υπάρχει περίπτωση να δεχτεί να δηλώσει χαμηλότερη αξία (λιγότερα από 100 $ ) στο πακέτο προκειμένου να γλιτώσουμε τελωνείο, αν το ζητήσουμε. ;)
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Και εγω φοραω τονSX και δουλευει αριστα. Σταθερες τασεις που τις παρακολουθω με βολτομετρο και χαμηλες θερμοκρασιες. Επισης στα θετικα οτι την τοποθετηση την κανει ο ιδιος στο μαγαζι του χωρις επιπλεον χρεωση για οσους δεν θελουν να βαλουν χερι

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
 

chaosm

Μέλος
Άρα έχουμε και λέμε ότι ο sx και ο sh θέλουν κόψε ραψε καλώδια. Ενώ ο Νάκος είναι plug and play; Σωστά;

Και κάτι τελευταίο φισες που έβαλε πριν ένας φίλος για triumph είναι και για ktm αυτές;
 
Τελευταία επεξεργασία:

chaosm

Μέλος
Τώρα μίλησα με τον Νακο. Έχει το 950 και αυτός. Εκεί που κλειδώνει εκεί μένει. Έχει ψυχτρα πάνω από r1. Δεν υπάρχει περίπτωση να δώσει παραπάνω volts. Θα δω διαφορά μου είπε. Η τιμή είναι 90 ευρώ και έρχεται με φισες. Κουμπώνεις και τέλος. Δεν έχει κόψε ραψε. Θα ψάξω και λίγο τα άλλα και βλέπουμε.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Και εγω φοραω τονSX και δουλευει αριστα. Σταθερες τασεις που τις παρακολουθω με βολτομετρο και χαμηλες θερμοκρασιες. Επισης στα θετικα οτι την τοποθετηση την κανει ο ιδιος στο μαγαζι του χωρις επιπλεον χρεωση για οσους δεν θελουν να βαλουν χερι

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk
Απλα προς ενημερωση σημερα τα κακαρωσε ο SX, μετα απο 6 χρόνια λειτουργίας. Τον έβαλα το 2014. Αυτή τη στιγμή βγάζει παραπάνω ρευμα και υπάρχει κίνδυνος να βράσω τη μπαταρία. Πρέπει να βρω εναλλακτική αύριο Σάββατο, γιατί Δευτέρα Πρέπει να κινείται.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Απλα προς ενημερωση σημερα τα κακαρωσε ο SX, μετα απο 6 χρόνια λειτουργίας. Τον έβαλα το 2014. Αυτή τη στιγμή βγάζει παραπάνω ρευμα και υπάρχει κίνδυνος να βράσω τη μπαταρία. Πρέπει να βρω εναλλακτική αύριο Σάββατο, γιατί Δευτέρα Πρέπει να κινείται.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
παρε απ τον νακο..εβαλα εγω στο καπο και τα ρευματα μπομπα...
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
παρε απ τον νακο..εβαλα εγω στο καπο και τα ρευματα μπομπα...
Μέχρι να το παραγγείλω και να έρθει Αθήνα θα πάει Τετάρτη και το μηχανακι το καβαλάω κάθε μέρα. Σκέφτομαι τη Δευτέρα να βγάλω τη φυσά για να μη φορτίζει τη μπαταρία και μου την κάψει και πάω σφαίρα μετά τη δουλειά στον sx που είναι δίπλα. Ευτυχώς που τ8 πήρα χαμπάρι γρήγορα.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Top Bottom