Αντί για tkc 80, τότε τι;;

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
Εγώ δεν καταλάβαινα καμιά διαφορά είτε στο στεγνό είτε στο βρεγμένο τα είχα στο 800αρι και μάλλον θα τα βάλω και στο lc τώρα για στα tkc 70! ειδικά εάν έχει εξελιχθεί όπως διάβασα κάπου και δεν τρώγεται και κάπως περίεργα το μπροστινό. το προτείνω!!
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Εγώ δεν καταλάβαινα καμιά διαφορά είτε στο στεγνό είτε στο βρεγμένο τα είχα στο 800αρι και μάλλον θα τα βάλω και στο lc τώρα για στα tkc 70! ειδικά εάν έχει εξελιχθεί όπως διάβασα κάπου και δεν τρώγεται και κάπως περίεργα το μπροστινό. το προτείνω!!

Τελειωσαν αυτα απο το 2017
 

Hipi_lolo

Μέλος
Όνομα
Νικος
Μοτό
Xtz tenere 660
Τα δε λάστιχα για 100 χλμ που τα έχω δουλέψει,Αυτό που μου έκαναν μεγάλη εντύπωση ως τώρα, είναι ότι δεν κάνουν θόρυβο!!! Απίστευτη Αλλά μόνο στα 98-100χλμ συντονίζει και τα ακούς μετά τίποτα έως και τα 160 που το άνοιξα!


Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τώρα που θα έχεις κάνει κανένα χλμ παραπάνω πες μας εντυπώσεις!
Πάτησες καθόλου νερό...
Είμαι να τα παραγγέλνω άμεσα....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Τώρα που θα έχεις κάνει κανένα χλμ παραπάνω πες μας εντυπώσεις!
Πάτησες καθόλου νερό...
Είμαι να τα παραγγέλνω άμεσα....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Η αλήθεια είναι πως βροχή μου έχει τύχει μόνο μια φορά για λίγο όμως και ηταν σε κάτι ισάδια εξω απο Καρδίτσα, νορμάλ πράματα δλδ και δεν κατάλαβα κάτι...
Νιώθω όμως, οτι με τον αντίστοιχο σεβασμό που θα δείξει κάποιος σε οποιοδήποτε off road λάστιχο σε συνθήκες βροχής, το ιδιο θα κάνει και σε αυτά.
Δεν θα νιώσω ποτέ ανετα σε βροχή με ενα εκτός δρόμου λάστιχο και για αυτό το λόγο πάντα θα τα θεωρώ ας ''πουμε'' ολα τα ίδια στη βροχή.

Κατα τα άλλα είμαι απόλυτα ικανοποιημένος γιατί μου βγήκαν όπως ακριβώς τα υπολόγιζα, και πάνω απ'όλα έχουν αντοχή για οποιαδήποτε χρήση και ιδιαίτερα σε σκληρές συνήθηκες (πέτρες φυτευτές σαν μαχαίρια, ξερό χώμα κλπ) και ηταν και ο λόγος που τα έβαλα.
Στην λάσπη όμως υστερούν λόγο χάραξης πέλματος και σκληρής γόμας, αλλά είπαμε, δεν μπορούμε να τα έχουμε ολα σε 1.

Ελπίζω να σε βοήθησα:)
 

Hipi_lolo

Μέλος
Όνομα
Νικος
Μοτό
Xtz tenere 660
Η αλήθεια είναι πως βροχή μου έχει τύχει μόνο μια φορά για λίγο όμως και ηταν σε κάτι ισάδια εξω απο Καρδίτσα, νορμάλ πράματα δλδ και δεν κατάλαβα κάτι...
Νιώθω όμως, οτι με τον αντίστοιχο σεβασμό που θα δείξει κάποιος σε οποιοδήποτε off road λάστιχο σε συνθήκες βροχής, το ιδιο θα κάνει και σε αυτά.
Δεν θα νιώσω ποτέ ανετα σε βροχή με ενα εκτός δρόμου λάστιχο και για αυτό το λόγο πάντα θα τα θεωρώ ας ''πουμε'' ολα τα ίδια στη βροχή.

Κατα τα άλλα είμαι απόλυτα ικανοποιημένος γιατί μου βγήκαν όπως ακριβώς τα υπολόγιζα, και πάνω απ'όλα έχουν αντοχή για οποιαδήποτε χρήση και ιδιαίτερα σε σκληρές συνήθηκες (πέτρες φυτευτές σαν μαχαίρια, ξερό χώμα κλπ) και ηταν και ο λόγος που τα έβαλα.
Στην λάσπη όμως υστερούν λόγο χάραξης πέλματος και σκληρής γόμας, αλλά είπαμε, δεν μπορούμε να τα έχουμε ολα σε 1.

Ελπίζω να σε βοήθησα:)
Βοήθησες αρκετά..δλδ φτιάχνω καφέ και τα παραγγέλνω!
Σε ευχαριστω πολύ!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom