Ανταλλαγη??

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
παιζει τετοιο θεμα στο φορουμ η δε το σηκωνει?

διοτι..ενδιαφερομαι να ανταλλαξω το μπουφαν μου,λογο επειδης χοντρυνα τα τελευταια 10 χρονια,με καποιον που αδυνατισε τα τελευταια χρονια.:p:D

βεβαια ημαν και νιος οταν τ αγορασα για να λεμε και του στραβου το δικιο..:cool:

dainese d-dry 500 no50 με κατι αντιστοιχο σε 52 ή 54??

αν τσουλήσει το θεμα θα βαλω και λεπτομεριες και φωτος.
 

StepaS

Μέλος
Περιοχή
Νάουσα
Όνομα
Vag
Μοτό
KTM Adventure 990 `09
Εγώ θα το πω κι αν θέλεις βρισε με κιόλας...!

Γιατί δεν το βλέπεις σαν ευκαιρία να αδυνατίσεις; Καλό θα κάνεις στον εαυτό σου...
Αν και τα 1-2 νούμερα πάνω δεν είναι και τόσο πολύ. Απλά όσο βολευομαστε και αφηνομαστε τόσο καβαλάμε τα νούμερα.
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
μωρε εννοειται το σκεφτομαι καθε μερα κ εγω,αλλα απελπιστικα τωρα μετα το πασκα ειδικα:cool:

αλλα και παλι γενικα δε με βολευει ακομα και στο υψος ή και στα μανικια γι αυτο λεω να τ αντ-αλλαξω.
χωραω στο 50,αλλα ειναι τιγκα,οσο δεν παει αλλο.
ειμαι γενικα για μεγαλυτερο πλεον,περα απο τα 5-10 κιλα που πηρα.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Επειδη πιθανον κι άλλα παιδια να εχουν την ιδια ερωτηση,κλειδωνω το τοπικ(ως σχολειο και για επομενους)για να ειναι ορατο...και θα ελεγα Μητσαρα να την βαλεις καλυτερα ως αγγελια στην σελιδα μας στο Facebook και σε καποιες αλλες που υπαρχουν γενικοτερα...Εδω στο Φορουμ εχουμε πει να αφησουμε απ'εξω τις Αγγελιες,οποιας μορφης-πλην Χαρισε το-και να ασχοληθουμε λιιιγο παραπανω με άλλα θεματα...:friendship:
ΥΓ.ασε τις διαιτες και πιασε τιμονι να χασεις κιλα ιδρωτα και να γουσταρεις μεσα απο τις βολτες στα βουνα...εσω ετοιμος :stm:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom