Ανταλλακτικά για honda xrv 750.

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Καλό μήνα σε όλους.
Επειδή η μηχανή αντικαταστάθηκε με άλλη δίνω κάποια πραγματακια που έχω από το Άφρικα.
Επισυνάπτω τα λινκ από το car για φωτογραφίες και λεπτομέρειες.
Εννοείται ότι θέλετε να ρωτήσετε..ελεύθερα
Σέλα μεταχειρισμένη:Σέλα για Honda xrv750 - Car.gr
Τιμή για την ομάδα 60€.
Σετ επισκευής καρμπυρατέρ καινούργιο:
https://www.car.gr/parts/view/322596439-set-episkefis-karbyrater-honda-xrv-750-rd0a?fromfeed=1.Τιμη 30€
Ζελατινα ΟΕΜ μεταχειρισμένη:https://www.car.gr/parts/view/322596567-anemothwrakas-gnisios-honda-africa-xrv-750?fromfeed=1
Τιμη 40€.
Αντλία βενζίνης καινούργια japan μαζί με βάση λαστιχένια(γνήσια)και σωληνάκι βενζίνης(καινούργιο γνήσιο).https://www.car.gr/parts/view/322596513-antlia-venzinis-japan-kainoyrgia-honda-xrv-750?fromfeed=1
Τιμή 50€.
Επέκταση φρενου-10€ Προέκταση ποδοφρενου honda xrv 750 - Car.gr
Αποστάτες εμπρός φτερού 25mm.. δωρεάν
Διακόπτης. Βεντιλατερ 10€
Ευχαριστώ.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Μπάμπη....θα κατέβεις Αθήνα??? Θέλω το σετ για το καρμπυρατέρ οπωσδήποτε αλλιως να μου το στείλεις!!!!! Πλζζζ

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Πήρα το bmw για ασφάλτινα ταξιδακια κ ένα xr 400 για λίγο χωματακι..Το xr δεν μπορώ ακόμη να το βγάλω λόγω προβλήματος μεταβίβασης..Αλλά θα το ξεμπλέξω..που θα πάει
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Καλημέρα σε όλους.
Ότι έχει περισσέψει από το Άφρικα.. χαρίζεται.Η μαμά ζελατίνα σίγουρα,χούφτες μαμά και κάποιες άλλες που είχα πάρει από τον φίλο Αποστολή.Λαμακια για σήκωμα εμπρός φτερού..Και ότι άλλο βρω.Θα ανεβάσω φωτογραφίες πιο μετά.
Αν γίνεται να μπει η αγγελία στο "χαριζονται'
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Λοιπόν:
1)Πατάκια φαρδιά2)Χουφτες3)Σαμπρέλες καινούργιες εμπρος-πισω3)ντιζα γκαζιου-συμπλεκτη4)τακάκια πισω5)προστατευτικό αλυσίδας,6)σφυγκτητες μαμά για τα προστατευτικά καλαμιών,7)φτεράκι-προστατευτικο πίσω αμορτισέρ ,8) προστατευτικά εμπρός τροχού για σηκωμένο φτερό..
και ανταπτορες για σηκωμα φτερού 2,5εξ
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Ωραίος ο φίλος!
:ok::ok:
Εάν κάνουν τα λαμάκια για το ψήλωμα του μπροστινού φτερού και τα πατάκια, σε Transalp θα τα ήθελα παρακαλώ. Κάτι άλλο δεν νομίζω να ταιριάζει :)
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Ναι ταιριάζουν.Φτερο στο Άφρικα είχα βάλει από transalp..Οπότε στα κρατάω.Στειλε μου τον αριθμό σου να συνεννοηθούμε
 

Koutalianos

Μέλος
Περιοχή
Βόρεια Εύβοια
Όνομα
Μπαμπης
Μοτό
Honda xrv 750,2002
Ίσως χρειαστεί κόψιμο το φτερό σου στο πίσω μέρος..Στο Άφρικα έβρισκε στο βύθισμα στο ψυγείο..αλλά θα το δεις επί τοπου
 

John400

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Xrv750
Καλησπέρα και μπράβο για την κίνηση
θα ήθελα τα πατάκια και τον οδηγό της αλυσίδας…
 
Top Bottom