Αξεσουάρ για bmw gs 1200 αεροψυκτο

L3f

Μέλος
Πωλούνται διαφορά αξεσουάρ για bmw gs 1200 αεροψυκτο δηλαδή μέχρι το 2012 λόγω πώλησης της μηχανής έχουμε και λέμε:


1)Τριβαλιτσο αλουμινίου μαζί και η βάση για το top case περασμένες με μεμρανη όλες όποτε είναι σε άριστη κατάσταση μαζί με κλειδί και για τις 3 στη μεγάλη υπάρχει και η βάση για μπιτονακι η νερά η πυροσβεστήρα. Τιμή :900 ευρώ για όλα








2)Σελες από απλό gs απλό μπρος πίσω φτιαγμένες ανατομικες φοβερά αναπαυτικες και του οδηγου και του συνόδηγου.Του οδηγού λίγο πιο κοντή από του adventure οπότε βολεύει για όσους δεν πατάνε καλά τιμή:200 ευρώ






3)Τσάντακια touratech για τα κάγκελα(θα πλυθούν πριν δοθούν) τιμή:70 ευρω





4)Kaoko cruise control τιμή:60 ευρώ

5)Προστατευτικά καλάμιών σα καινούργια τιμή:50 ευρώ




6)Προστατευτικο μπροστινής μπιλιας συστήματος διεύθυνσης Τιμή:40 ευρώ



7)Ζελατινα Bmw adventure γνησια φίμε με κάποια μικρό γδαρσιματα από κλαδιά για αυτό και η χαμηλή τιμή. Τιμή:70 ευρώ



8)Flaps φίμε σε άριστη κατάσταση τιμή :30 ευρώ




9)Επέκταση ζελατίνας touratech αφαιρούμενη η οποία κλειδώνει τιμή:60 ευρώ



10)Επέκταση λεβιέ φρένου wunderlich αχρησιμοποιητη τιμή:30 ευρώ



11)Φαναρι Bmw γνήσιο χωρίς γρατζουνιές χτυπήματα μαυρίσματα και τέτοια τιμή:150 ευρώ


 

L3f

Μέλος
μήπως έχεις τις δυο αντιριδες που στηρίζουν κάθετα την βάση του top case ?
Όταν λες αντιριδες που έχει αντιριδες? Αφού μπαίνει κατευθείαν η βάση με 4 βίδες πάνω στην βάση με τά χερούλια.
 

alexopoulos.s

Flying Farmer
Περιοχή
Volos / Palaiochori Kalampakas
Όνομα
sotirios
Μοτό
R 1200GS 08
up για το Προστατευτικο μπροστινής μπιλιας συστήματος διεύθυνσης Τιμή:40 ευρώ
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Όταν λες αντιριδες που έχει αντιριδες? Αφού μπαίνει κατευθείαν η βάση με 4 βίδες πάνω στην βάση με τά χερούλια.
Αυτές


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

L3f

Μέλος
Αυτές


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλημέρα αυτές είναι για την πλαστική βαλίτσα δεν είναι για την μεταλλική...απο το απλό gs Δυστυχώς όχι δεν τις έχω
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Καλημέρα αυτές είναι για την πλαστική βαλίτσα δεν είναι για την μεταλλική...απο το απλό gs Δυστυχώς όχι δεν τις έχω
για μεταλλική είναι αλλά και οποιεσδήποτε αν έχεις μου κάνουν
 

L3f

Μέλος
Μια ανακεφαλεωση έχουν μεινει το τριβαλιτσο η επέκταση που κλειδώνει και το φανάρι.
 

L3f

Μέλος
Πουλήθηκε και η επέκταση ζελατίνας εκτός forum παραμένει διαθέσιμο το τριβαλιτσο μαζί με την βάση του top case και η σέλα
 

L3f

Μέλος
Παρακαλώ πολύ να κλείσει η αγγελία λόγω του ότι έχουν δοθεί τα περισσότερα πράγματα ώστε τα υπόλοιπα να τα βάλω ξεχωριστά για να μην γίνονται μπέρδεματα
 
Top Bottom