Αξιοπιστία Transalp?

christof40

Μέλος
Όνομα
χριστοφορος
Μοτό
cbr r1 gsxr το γνωστο ninja
MHN κλεινεις τα φωτα θα χαιρετησει ο ανορθωτης συντομοτερα...
ισχυει αυτο,εγω τον καταργησα τον διακοπτη γιατι τον χρειαστηκα οταν ξαναεβαλα τα προβολακια
παντως με τον σειριακο ανορθωτη που εχω πανω δεν θα ειχα προβλημα
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
MHN κλεινεις τα φωτα θα χαιρετησει ο ανορθωτης συντομοτερα...
Αυτο ισχυει για τους ανορθωτες τυπου βραχυκυκλωματος (shunt type) που τραβανε φουλ ρευμα ολη την ωρα. Και παντως ο μαμα ανορθωτης του ΤΑ650 που ειναι τετοιου τυπου δεν φαινεται να παιρνει χαμπαρι, σε αντιθεση με τους μαμα ανορθωτες των ΤΑ600 και ΑΤ750.

Ο Χριστοφ οπως ειπε πιο πανωεχει βαλει σειριακο ανορθωτη (της SX Electronics) και αυτοι δεν εχουν θεμα καθως τραβανε καθε στιγμη οσο ακριβως ρευμα καταναλωνεται.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αυτο ισχυει για τους ανορθωτες τυπου βραχυκυκλωματος (shunt type) που τραβανε φουλ ρευμα ολη την ωρα. Και παντως ο μαμα ανορθωτης του ΤΑ650 που ειναι τετοιου τυπου δεν φαινεται να παιρνει χαμπαρι, σε αντιθεση με τους μαμα ανορθωτες των ΤΑ600 και ΑΤ750.

Ο Χριστοφ οπως ειπε πιο πανωεχει βαλει σειριακο ανορθωτη (της SX Electronics) και αυτοι δεν εχουν θεμα καθως τραβανε καθε στιγμη οσο ακριβως ρευμα καταναλωνεται.
Τέτοιο ανορθωτή φοράω και εγώ στη γριά μου εδώ και τρία χρόνια (SX Electronics) και μπορω να πω ότι είνια άριστος. Χαμηλές θερμοκρασίες, υποδειγματική λειτουργία και μέχρι σήμερα απροβλημάτιστος.
 
Top Bottom