Απαράδεκτη εξυπηρέτηση απο κατάστημα με είδη μοτοσυκλέτας

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Τι είπες τώρα ρε φίλε! Ένα πμ και σε εμένα παρακαλώ και για το πρώτο και για το δεύτερο κατάστημα.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Δευτε λαβετε πμ... μολις ερθουν τα νεα σπο τον Κωστα θα το στειλω εγω ομαδικα.Οργανωθειτε ποιος θα παρει πισα κ ποιος πουπουλα.Αν και απο τη δομη κ μονο της συμπεριφορας σα να το εχω ψιλομαντεψει κ ειναι κλασσικη περιπτωση υπαλληλου που ειναι πληρωμενος εχθρος.
Ας τον εντοπιζε θα μου πειτε κ θα εχετε δικιο..



adv phone
 

kverop

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
BMW C650GT 2014
Δευτε λαβετε πμ... μολις ερθουν τα νεα σπο τον Κωστα θα το στειλω εγω ομαδικα.Οργανωθειτε ποιος θα παρει πισα κ ποιος πουπουλα.Αν και απο τη δομη κ μονο της συμπεριφορας σα να το εχω ψιλομαντεψει κ ειναι κλασσικη περιπτωση υπαλληλου που ειναι πληρωμενος εχθρος.
Ας τον εντοπιζε θα μου πειτε κ θα εχετε δικιο..



adv phone
Πασχάλη ισχύει οτι θα έπρεπε να τον έχω εντοπίσει. Το πρόβλημά μου είναι οτι πάντα προσπαθώ να μην είμαι προκατειλλημένος και να δίνω ευκαιρίες στους ανθρώπους. Συμβαίνει σε κάθε επάγγελμα να σου συμβαίνει μια στραβή.
Δεν περίμενα όμως ποτέ αυτή την κοροϊδία. Πιο πολύ με πείραξε που δεν νοιάστηκε ούτε στιγμή όταν του έλεγα οτι αν δεν παραλάβω θα ακυρωθεί το ταξίδι μου. Οτι θα μου χαλάσει σχέδια μηνών.
Και συζητώντας το θέμα τις τελευταίες μέρες μέσα στα φόρουμ, μαθαίνω τελικά οτι σε πολύ κόσμο έχει συμπεριφερθεί ανάλογα και μάλλον θα συνεχίσει έτσι.
Ούτε ο πρώτος ήμουν, αλλά ούτε και ο τελευταίος θα είμαι...
Αυτοί οι επαγγελματίες θα πρέπει είτε να απομονώνονται, είτε να μάθουν να σέβονται τον πελάτη.
 

chaosm

Μέλος
Στείλε μου και εδώ σε παρακαλώ γιατί θέλω να αγοράσω κάποια πράγματα μην πέσω στον ίδιο. Ευχαριστώ

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Πασχάλη ισχύει οτι θα έπρεπε να τον έχω εντοπίσει. Το πρόβλημά μου είναι οτι πάντα προσπαθώ να μην είμαι προκατειλλημένος και να δίνω ευκαιρίες στους ανθρώπους. Συμβαίνει σε κάθε επάγγελμα να σου συμβαίνει μια στραβή.
Δεν περίμενα όμως ποτέ αυτή την κοροϊδία. Πιο πολύ με πείραξε που δεν νοιάστηκε ούτε στιγμή όταν του έλεγα οτι αν δεν παραλάβω θα ακυρωθεί το ταξίδι μου. Οτι θα μου χαλάσει σχέδια μηνών.
Και συζητώντας το θέμα τις τελευταίες μέρες μέσα στα φόρουμ, μαθαίνω τελικά οτι σε πολύ κόσμο έχει συμπεριφερθεί ανάλογα και μάλλον θα συνεχίσει έτσι.
Ούτε ο πρώτος ήμουν, αλλά ούτε και ο τελευταίος θα είμαι...
Αυτοί οι επαγγελματίες θα πρέπει είτε να απομονώνονται, είτε να μάθουν να σέβονται τον πελάτη.
Κακως δεν εγραψα οτι με το "εντοπιζε" εννοουσα το αφεντικο του που δουλευει στην ακριβως διπλα πορτα κ ειναι πολυ καλος στις πωλησεις των μοτοσυκλετων.
Ελα ομως που η επιχειρηση του δεν εχει μονο αυτη την ασχολια,εχει το ρουχο αξεσουαρ αλλα και το συνεργειο.
Ισως ισχυει το πολλα καρπουζια σε μια μασχαλη.


adv phone
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Κι Θέλω, Μ έχει φάει η περιέργεια...:waiting:
 

ckalfas

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Χρήστος
Μοτό
BMW R 1200 GSA
KTM 640 ADV
Yamaha Virago 250
Επειδή το "κακό" ταξιδεύει επτά φορές πιο γρήγορα από το "καλό", ας ταξιδέψει και το καλό!

...και την λύση τελικά ποιος την έδωσε;
Τα καλά να λέγονται, έτσι δεν είναι;
 
Τελευταία επεξεργασία:

kverop

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
BMW C650GT 2014
Επειδή το "κακό" ταξιδεύει επτά φορές πιο γρήγορα από το "καλό", ας ταξιδέψει και το καλό!

...και την λύση τελικά ποιος την έδωσε;
Τα καλά να λέγονται, έτσι δεν είναι;
Αν οι διαχειριστές θεωρούν οτι δεν τίθεται θέμα διαφήμισης, πολύ ευχαρίστως να γράψω το όνομα του καταστήματος!
Αλλιώς όποιος θέλει με πμ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αν οι διαχειριστές θεωρούν οτι δεν τίθεται θέμα διαφήμισης, πολύ ευχαρίστως να γράψω το όνομα του καταστήματος!
Αλλιώς όποιος θέλει με πμ.
Όπως ο Χρήστος είπε παραπάνω....το καλό να λέγεται.
 
Top Bottom