Απαράδεκτη εξυπηρέτηση απο κατάστημα με είδη μοτοσυκλέτας

kverop

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
BMW C650GT 2014
Αφού συμφωνούμε όλοι οτι το καλό πρέπει όχι μόνο να το λέμε, αλλά και να το διαδίδουμε, το μαγαζί είναι το
motorparts στην Αθήνα. Εξαιρετική εξυπηρέτηση και άμεση αντιμετώπιση των δυσκολιών που προέκυψαν.

Να είναι καλά τα παιδιά.

P.s. και οπωσδήποτε ένα μεγάλο ευχαριστώ στο motomarket της Θεσσαλονίκης που Παρασκευή στις 21.00 το βράδυ αντί να κλείσουν για ΣΚ με περίμεναν για να πάρω μια πλάτη για το μπουφάν που ήρθε απο Αθήνα (λάθος δικό μου αυτό με την πλάτη!).
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Προς περαιτερω ενημερωση γραφω οτι το καταστημα βρισκεται στη Θεσσαλονικη, οποτε οι κυριως ενδιαφερομενοι ειναι οι κοντινοι.
Επισης,η συμπεριφορα ενος δεν σημαινει οτι ολη η επιχειρηση κινειται στα χναρια του
αλλα σιγουρα σημαινει οτι αυτος που πρεπει ΔΕΝ εχει τον πληρη ελεγχο της.
Και θα αναγκαστω να του το πω απο κοντα γιατι ειναι πολυ παλιος φιλος και συναθλητης στο τοτε enduro.
 

kverop

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
BMW C650GT 2014
Προς περαιτερω ενημερωση γραφω οτι το καταστημα βρισκεται στη Θεσσαλονικη, οποτε οι κυριως ενδιαφερομενοι ειναι οι κοντινοι.
Επισης,η συμπεριφορα ενος δεν σημαινει οτι ολη η επιχειρηση κινειται στα χναρια του
αλλα σιγουρα σημαινει οτι αυτος που πρεπει ΔΕΝ εχει τον πληρη ελεγχο της.
Και θα αναγκαστω να του το πω απο κοντα γιατι ειναι πολυ παλιος φιλος και συναθλητης στο τοτε enduro.
Πασχάλη να του το πεις, γιατί είναι πραγματικά κρίμα να αμαυρώνεται η εικόνα μιας επιχείρησης απο έναν υπάλληλο.
Παρόλα αυτά και ο ίδιος θα έπρεπε να ενδιαφερθεί περισσότερο για το πρόβλημα όταν ενημερώθηκε.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα να χρησιμοποιήσεις και τα στοιχεία μου στη συζήτηση που θα του κάνεις.
Κάθε βελτίωση στην εξυπηρέτηση απο ένα κατάστημα λειτουργεί προς όφελος όλων μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Eγω λεω να πειτε το μαγαζι για να ξερει ο κοσμος που να φυλαγεται,δουλεια με π.μ.δεν γινεται.

Καταλαβαινω τα προβληματα που υπαρχουνε στην προταση μου,αλλα ας προσεχε.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Eγω λεω να πειτε το μαγαζι για να ξερει ο κοσμος που να φυλαγεται,δουλεια με π.μ.δεν γινεται.

Καταλαβαινω τα προβληματα που υπαρχουνε στην προταση μου,αλλα ας προσεχε.
Παναγιώτη.....πίσω από το advride υπάρχει το όνομα μου.
Ο νομικός μου με έχει συμβουλεψει, να μην υπάρχουν τέτοια θέματα, γιατί θα μπλεξω.
Οπότε το τέλος της πρότασης.....μάλλον ισχύει και για το advride.
Προσέχουμε....για να υπάρχουμε σαν φόρουμ ταξιδιωτικό για πολλά- πολλά χρόνια!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Παναγιώτη.....πίσω από το advride υπάρχει το όνομα μου.
Ο νομικός μου με έχει συμβουλεψει, να μην υπάρχουν τέτοια θέματα, γιατί θα μπλεξω.
Οπότε το τέλος της πρότασης.....μάλλον ισχύει και για το advride.
Προσέχουμε....για να υπάρχουμε σαν φόρουμ ταξιδιωτικό για πολλά- πολλά χρόνια!
Συντροχε πισω απο το advride υπαρχεις εσυ κι αλλοι εξι συνυπευθυνοι μαζι σου βασει ιδιωτικου συμφωνητικου.
Το γιατι δεν γραφουμε το ονομα της επιχειρησης το εχω εξηγησει επαρκως παραπανω δεν καταλαβαινω προς τι η επιμονη κ μαλιστα απο ανθρωπο του χωρου οπως ο @Pan(dvs).

p.s.
Επισης αν απορειτε με το γιατι δεν παιρνουμε θεση και οι εφτα admin συγχρονως , να ξερετε οτι αυτο γινεται για πρακτικους λογους δλδ για οικονομια στη συζητηση.

adv phone
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Το γιατι δεν γραφουμε το ονομα της επιχειρησης το εχω εξηγησει επαρκως παραπανω δεν καταλαβαινω προς τι η επιμονη κ μαλιστα απο ανθρωπο του χωρου οπως ο @Pan(dvs).
Ποια επιμονη μωρε Πασχαλη?Μια φορα το ειπα και ειπα παραλληλα οτι καταλαβαινω τα προβληματα της προτασης μου.Αρα κατανοω οτι κατι τετοιο ειναι αδυνατο να γινει.

Τωρα το γιατι το ειπα ειναι αλλο θεμα.Πιθανοτατα γιατι τετοιες συμπεριφορες επαγγελματιων ειναι απαραδεχτες.

Κωστα καταλαβαινω απολυτα τη θεση του φορουμ και πολυ καλα κανετε.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ποια επιμονη μωρε Πασχαλη?Μια φορα το ειπα και ειπα παραλληλα οτι καταλαβαινω τα προβληματα της προτασης μου.Αρα κατανοω οτι κατι τετοιο ειναι αδυνατο να γινει.

Τωρα το γιατι το ειπα ειναι αλλο θεμα.Πιθανοτατα γιατι τετοιες συμπεριφορες επαγγελματιων ειναι απαραδεχτες.
Ναι ειναι απαραδεκτος o υπαλληλος κ οποιος τον εχει στη δουλεψη του.




Θα σημειωσω επισης πως θεωρω-ουμε οτι οποιος γραφει εχει διαβασει ολο το θρεντ post by post.Την.προταση να δημοσιοποιησουμε το καταστημα το λογο που η διαχειριση αδυνατει να το κανει και ολα τα σχετικα.
Εδω κολλαει το περι επιμονης.

:) :) :)

adv phone
 

kon/nos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Κωνσταντινος
Μοτό
r1200gs
Καλησπέρα,
Αν θα μπορουσα να εχω και εγω ενα πμ με το όνομα μιας και απο εβδομαδα θα βγω για αγορά στολής.
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Θα μου επιτρεψετε να πω και εγω την γνωμη μου...Εγω προσωπικά ειμαι της αποψης "Μηδενί δίκην δικάσεις πριν αμφί μύθον ακούσεις…"Σε καμμια περιπτωση δεν λεω ο ο φιλος Κωστας λεει ψεματα η παραθετει αλλιως τα γεγονοτα..Και πιστεύω οτι εχει δικιο και οτι τον πνιγει το αδικο...Αλλα νομιζω οτι ειναι εντελώς αδικο να δικαζουμε- καταδικαζουμε καποιον αλλον χωρις αυτος να μπορει να πει την γνωμη του...Ιδιως οταν εμεις το κανουμε ανυνωμα πισω απο το πληκτρολόγιο μας...Το εν λογω καταστημα δεν το γνωριζω ουτε ρωτησα να μαθω ποιο ειναι καθοτι εχω καταφερει -δυστυχως- να ανεβω στην ομορφη συμπρωτευουσα μονο δυο φορες...Επισης και εγω οπως και πολλοι αλλοι απο εμας την εχω παθει απο κακο καταστηματαρχη...Δεν νομιζω οτι ομως οτι σε ολες τις περιπτωσεις εχω εγω 100% δικιο και οτι υστερα μπορω να δυσφημω οποιον θελω ιδιως στις πλατες αλλων-στην περιπτωση μας των διαχειριστών-...Με τον τροπο αυτο μονο προβλήματα θα δημιουργήσουμε μεταξυ μας αλλα και στο φορουμ αυτο που ολοι γουσταρουμε...Και παλι η γνωμη μου ειναι αυτη και δεν περιμενω σε καμμια περιπτωση να ειναι αποδεκτή απο ολους...
 

kverop

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Κώστας
Μοτό
BMW C650GT 2014
Θα μου επιτρεψετε να πω και εγω την γνωμη μου...Εγω προσωπικά ειμαι της αποψης "Μηδενί δίκην δικάσεις πριν αμφί μύθον ακούσεις…"Σε καμμια περιπτωση δεν λεω ο ο φιλος Κωστας λεει ψεματα η παραθετει αλλιως τα γεγονοτα..Και πιστεύω οτι εχει δικιο και οτι τον πνιγει το αδικο...Αλλα νομιζω οτι ειναι εντελώς αδικο να δικαζουμε- καταδικαζουμε καποιον αλλον χωρις αυτος να μπορει να πει την γνωμη του...Ιδιως οταν εμεις το κανουμε ανυνωμα πισω απο το πληκτρολόγιο μας...Το εν λογω καταστημα δεν το γνωριζω ουτε ρωτησα να μαθω ποιο ειναι καθοτι εχω καταφερει -δυστυχως- να ανεβω στην ομορφη συμπρωτευουσα μονο δυο φορες...Επισης και εγω οπως και πολλοι αλλοι απο εμας την εχω παθει απο κακο καταστηματαρχη...Δεν νομιζω οτι ομως οτι σε ολες τις περιπτωσεις εχω εγω 100% δικιο και οτι υστερα μπορω να δυσφημω οποιον θελω ιδιως στις πλατες αλλων-στην περιπτωση μας των διαχειριστών-...Με τον τροπο αυτο μονο προβλήματα θα δημιουργήσουμε μεταξυ μας αλλα και στο φορουμ αυτο που ολοι γουσταρουμε...Και παλι η γνωμη μου ειναι αυτη και δεν περιμενω σε καμμια περιπτωση να ειναι αποδεκτή απο ολους...
Φίλε Τάκη θα συμφωνήσω με τα γραφόμενά σου.
Το θέμα είναι οτι όπως έγραψα και στον Πασχάλη, παραπάνω, στη συζήτηση που θα κάνει με τον ιδιοκτήτη του καταστήματος μπορεί να χρησιμοποιήσει τα στοιχεία μου. Συνεπώς δεν είμαι ανώνυμος.
Και όπως προέκυψε και μέσα απο τις συζητήσεις είτε στο advride είτε σε γειτονικά φόρουμ, δεν είμαι ο μόνος που έχει αντιμετωπίσει θέματα με το συγκεκριμένο υπάλληλο - υπεύθυνο του καταστήματος.
Άρα η δυσφήμιση προκαλείται απο το ίδιο το κατάστημα και θα πρέπει ο ιδιοκτήτης του να την αντιμετωπίσει στη ρίζα της αν θέλει να αλλάξει την εικόνα της επιχείρησής του.
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
θα βαλω κ εγω τον πονο μου εδω,δεν αντεχω αλλο θα σκασω.

ΦΑΡΣΟΚΩΜΩΔΙΑ
ΛΟΥΚΕΤΟ ΡΕ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΛΥΠΗΣΗ...

το στορυ:

τις 8/10 περνω τηλ επισημη αντιπροσωπεια σε μεγαλη επαρχειακη πολη, για ενα ανταλλακτικο.συγκεκριμενα 6 βιδες που δε τις βρισκεις ευκολα στο εμποριο.

-γεια σας

-γεια σας

-θελω τις ταδε βιδες,μοντελο τετοιο,χρονια τα παντα...

-ναι ξερετε δε τις εχω ετοιμοπαραδοτες..(και ποιος θα τις ειχε θα μου πεις ετσι οπως γιναμε.αλλα τεσπα.)

-ναι ενταξει τις θελω παρηγγηλε τες μου.

-θα κανουν 10 μερες να ερθουν και κανουν τοσο (πανακριβες εντωμεταξυ.)αμα θες τις βαζω με αεροπλανο αλλα εχει επιβαρυσνη.



-οκ.τις θελω.θα περιμενω 10 μερες,οχι αεροπλανο,ηδη ειναι ακριβες.το τηλ μου ειναι αυτο,παρε με οταν ερθουν.

περιμενω λοιπον τις 10 μερες να περασουν.

δεν περνει τηλ

την 11η τον περνω τηλ

-ναι μα μου ξερω γω μου λεει δεν ηρθαν ακομα,απο μερα σε μερα ερχονται και σε περνω εγω.

περνανε 2-3 μερες,περναει και η εβδομαδα.δεν περνει τηλ.περνω παλι τηλ,κανενα νεο μαστορα εχουμε,

-οχι τπτ ακομα,απο βδομαδα δευτερα τριτη σε περνω τηλ.

ερχεται τριτη δεν περνει τηλ.

τεταρτη ειχα κατι δουλειες λεω ας παω απο κει.

-γεια σου μαστορα ειμαι εγω με τις βιδες ειπα να περασω μπας και...εχω και τοσο καιρο χωρις μηχανη και τη χρειαζομαι.

-οχι τπτ ακομα μου λεει,αλλα αυριο μεθαυριο ερχονται.θα σε παρω τηλ΄.

ερχεται το αυριο μεθαυριο δεν περνει τηλ.

ξαναπερνω εγω,το σηκωνει καποιος εκει,μου λεει ναι για τις βιδες ε?

-ναι του λεω

-α!δε τις παραγγηλαμε,γιατι σου ειπαμε τιμη και ηταν ακριβες και τις αφησαμε.

μου φευγει το ακουστικο απο τα χερια,το ξαναπιανω,τον χεζω πατοκορφα,α κατσε μου λεει μηπως ηταν το αλλο παιδι,δε μου δινει το αλλο παιδι,αλλα μου λεει οτι κομπλε του ειπε οτι θα ερθουν οπου να ναι.

-παρε με τηλ του λεω,να με ενημερωσεις τουλαχιστον οτιδηποτε κ αν ειναι.πες μου θα κανουν αλλες 10 μερες,αλλα να ξερω του λεω.το εχεις το τηλ?αρχιδια ειχε.

ξαναδινω τηλ.

δεν περνει.

χθες λεω να μην παρω,δευτερα,ασε να παει τριτη.σημερα ξαναπερνω.

-πρεπει να χουν ερθει μου λεει,ειναι στη μεταφορικη.

-πως θα γινει να μαθουμε του λεω γιατι θα ερθω απο μακρυα να τις παρω.

-περνω την μεταφορικη και σε 3 λεπτα σε περνω,εχω και το τηλ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ ΠΟΤΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΓΑΜΩ!

-------------------------------------------------------------------------------------------

μεσολαβει 3ημερο εντωμεταξυ,28η κτλ...
-------------------------------------------------------------------------------------------



περνω σημερα το πρωι τηλεφωνο παλι..

-ρε μαστορα τι διαολο γινεται με κεινες τις βιδες?ειπαμε 10 μερες και παει ενας μηνας..και δε με πηρες και τις προαλες που ειπες θα με ενημερωσεις.

-παυση-

-μισολογα-

-να ξες δε σε πηρα γιατι δεν ειχαν ερθει και τι να σε επερνα.κατσε να δω μηπως ειναι στη μεταφορικη και μετα θα παρω στα κεντρικα να δω τι γινεται.

-αντε,παρε και παρε με.

αυτη τη φορα με περνει τηλ

- δεν εχει ερθει κατι μου λεει,αλλα επειδη εχω πολλες παραγγελιες,πες μου αριθμο πλαισιου να το τσεκαρω γιατι μπερδευομαι.

-(????!!!!)τεσπα του λεω αν και με δουλευεις,αυτος ο αριθμος πλαισιου,παρε με να μου πεις τι διαολο γινεται.και του το κλεινω.

και κλασσικα,δεν περνει τηλ ποτε, η ωρα 12:00 τον περνω 2-3 φορες τη μια μου το κλεινει μαλλον και μετα δε το σηκωνει ποτε...

ΤΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ,ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ..

ρε λουκετο ρε!ενοικιαστηριο!

μαθε γαμω το κεφαλι σου το ξερο,ποτε θα ερθουν,αν δεν ερθουν στην ωρα που σου ειπανε στα "κεντρικα",ασχολησου,μαθε τι γινεται,παρε κανα τηλ ρωτα,παρε με κ εμενα,ενημερωσε με.δε νομιζω να πνιγεστε και στη δουλεια αυτες τις μερες..

τοσο δυσκολα ειναι ρε πουστη μ ολα αυτα?τοσο παραλογα ζηταω?παραξενεψα εγω?ουτε τα βασικα πλεον?

εμενα σαν τι με βλεπει ας πουμε?

αυτο θελω να καταλαβω ρε γμτ.

αυτα τα ωραια μας.

του γαμεις η δε του γαμεις τπτ τωρα??



θυμιζω απο 8/10 παραγγελια που μου ειπε θα κανει 10 μερες να ερθει.



τραγικος ο τυπος...

μη ξαναλέω τα ιδια για λουκετα και κλεισιματα.

να τα πω καπου ηθελα που θα με νιωσουν.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Μητσαρα στο εμποριο δεν παιζει να βρουμε εδω Πατρα τις βιδες;Κυκλοφορουν ή μονο αντιπροσωπεια;Κι ετσι να ειναι,δωσε μου τυπο κ σχετικα κ παω Δευτερα πρωι στα παιδια εδω,ειναι φιλοι να δω τι παιζει :)
Οσο για τους εμπορους εκει...αστους να φερουν τις βιδες και το 2056 που θα σε παρει να σου πει ηρθαν πες του κρατησε τις για μην χρειασθει κ ξεβιδωσει ο προστατης σου να τις βαλεις...:p:D
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
θα βαλω κ εγω τον πονο μου εδω,δεν αντεχω αλλο θα σκασω.

ΦΑΡΣΟΚΩΜΩΔΙΑ
ΛΟΥΚΕΤΟ ΡΕ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΛΥΠΗΣΗ...

το στορυ:

τις 8/10 περνω τηλ επισημη αντιπροσωπεια σε μεγαλη επαρχειακη πολη, για ενα ανταλλακτικο.συγκεκριμενα 6 βιδες που δε τις βρισκεις ευκολα στο εμποριο.

-γεια σας

-γεια σας

-θελω τις ταδε βιδες,μοντελο τετοιο,χρονια τα παντα...

-ναι ξερετε δε τις εχω ετοιμοπαραδοτες..(και ποιος θα τις ειχε θα μου πεις ετσι οπως γιναμε.αλλα τεσπα.)

-ναι ενταξει τις θελω παρηγγηλε τες μου.

-θα κανουν 10 μερες να ερθουν και κανουν τοσο (πανακριβες εντωμεταξυ.)αμα θες τις βαζω με αεροπλανο αλλα εχει επιβαρυσνη.



-οκ.τις θελω.θα περιμενω 10 μερες,οχι αεροπλανο,ηδη ειναι ακριβες.το τηλ μου ειναι αυτο,παρε με οταν ερθουν.

περιμενω λοιπον τις 10 μερες να περασουν.

δεν περνει τηλ

την 11η τον περνω τηλ

-ναι μα μου ξερω γω μου λεει δεν ηρθαν ακομα,απο μερα σε μερα ερχονται και σε περνω εγω.

περνανε 2-3 μερες,περναει και η εβδομαδα.δεν περνει τηλ.περνω παλι τηλ,κανενα νεο μαστορα εχουμε,

-οχι τπτ ακομα,απο βδομαδα δευτερα τριτη σε περνω τηλ.

ερχεται τριτη δεν περνει τηλ.

τεταρτη ειχα κατι δουλειες λεω ας παω απο κει.

-γεια σου μαστορα ειμαι εγω με τις βιδες ειπα να περασω μπας και...εχω και τοσο καιρο χωρις μηχανη και τη χρειαζομαι.

-οχι τπτ ακομα μου λεει,αλλα αυριο μεθαυριο ερχονται.θα σε παρω τηλ΄.

ερχεται το αυριο μεθαυριο δεν περνει τηλ.

ξαναπερνω εγω,το σηκωνει καποιος εκει,μου λεει ναι για τις βιδες ε?

-ναι του λεω

-α!δε τις παραγγηλαμε,γιατι σου ειπαμε τιμη και ηταν ακριβες και τις αφησαμε.

μου φευγει το ακουστικο απο τα χερια,το ξαναπιανω,τον χεζω πατοκορφα,α κατσε μου λεει μηπως ηταν το αλλο παιδι,δε μου δινει το αλλο παιδι,αλλα μου λεει οτι κομπλε του ειπε οτι θα ερθουν οπου να ναι.

-παρε με τηλ του λεω,να με ενημερωσεις τουλαχιστον οτιδηποτε κ αν ειναι.πες μου θα κανουν αλλες 10 μερες,αλλα να ξερω του λεω.το εχεις το τηλ?αρχιδια ειχε.

ξαναδινω τηλ.

δεν περνει.

χθες λεω να μην παρω,δευτερα,ασε να παει τριτη.σημερα ξαναπερνω.

-πρεπει να χουν ερθει μου λεει,ειναι στη μεταφορικη.

-πως θα γινει να μαθουμε του λεω γιατι θα ερθω απο μακρυα να τις παρω.

-περνω την μεταφορικη και σε 3 λεπτα σε περνω,εχω και το τηλ.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ ΠΟΤΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΓΑΜΩ!

-------------------------------------------------------------------------------------------

μεσολαβει 3ημερο εντωμεταξυ,28η κτλ...
-------------------------------------------------------------------------------------------



περνω σημερα το πρωι τηλεφωνο παλι..

-ρε μαστορα τι διαολο γινεται με κεινες τις βιδες?ειπαμε 10 μερες και παει ενας μηνας..και δε με πηρες και τις προαλες που ειπες θα με ενημερωσεις.

-παυση-

-μισολογα-

-να ξες δε σε πηρα γιατι δεν ειχαν ερθει και τι να σε επερνα.κατσε να δω μηπως ειναι στη μεταφορικη και μετα θα παρω στα κεντρικα να δω τι γινεται.

-αντε,παρε και παρε με.

αυτη τη φορα με περνει τηλ

- δεν εχει ερθει κατι μου λεει,αλλα επειδη εχω πολλες παραγγελιες,πες μου αριθμο πλαισιου να το τσεκαρω γιατι μπερδευομαι.

-(????!!!!)τεσπα του λεω αν και με δουλευεις,αυτος ο αριθμος πλαισιου,παρε με να μου πεις τι διαολο γινεται.και του το κλεινω.

και κλασσικα,δεν περνει τηλ ποτε, η ωρα 12:00 τον περνω 2-3 φορες τη μια μου το κλεινει μαλλον και μετα δε το σηκωνει ποτε...

ΤΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΣΟ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ,ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ..

ρε λουκετο ρε!ενοικιαστηριο!

μαθε γαμω το κεφαλι σου το ξερο,ποτε θα ερθουν,αν δεν ερθουν στην ωρα που σου ειπανε στα "κεντρικα",ασχολησου,μαθε τι γινεται,παρε κανα τηλ ρωτα,παρε με κ εμενα,ενημερωσε με.δε νομιζω να πνιγεστε και στη δουλεια αυτες τις μερες..

τοσο δυσκολα ειναι ρε πουστη μ ολα αυτα?τοσο παραλογα ζηταω?παραξενεψα εγω?ουτε τα βασικα πλεον?

εμενα σαν τι με βλεπει ας πουμε?

αυτο θελω να καταλαβω ρε γμτ.

αυτα τα ωραια μας.

του γαμεις η δε του γαμεις τπτ τωρα??



θυμιζω απο 8/10 παραγγελια που μου ειπε θα κανει 10 μερες να ερθει.



τραγικος ο τυπος...

μη ξαναλέω τα ιδια για λουκετα και κλεισιματα.

να τα πω καπου ηθελα που θα με νιωσουν.

Mηπως ο βρωμοστομος φιλος απο το Αιτωλικο,θελει να μου στειλει με μηνυμα,ποιες ακριβως βιδες χρειαζεται,μπας και τις εχουνε ετοιμοπαραδοτες στα Γιαννενα?:D


ΥΓ Βλεπω οτι βρεθηκε και αλλος εθελοντης.Δες τι σε βολευει και πες μας,
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
@Μητσάρας , Μήτσο το 1ο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό, είναι ότι ο τύπος δε μπορεί να παραγγείλει καν.... ;)
Για ψάξε μήπως χρωστάει σε όποιον φοράει παπούτσια....:cool:

Και πες στα Γιάννενα και στην Πάτρα τι ακριβώς θες, και θα στις βρούνε ;)
 
Top Bottom