Αποστατες Rox Risers 50 MM (Ø28MM)

AlxT

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
990 Adv '09
Καλησπέρα,

αν κάποιος έχει ενα ζευγάρι απο τους παραπάνω ας στείλει ενα ΠΜ :) (σε ότι χρώμα ναναι)

Ευχαριστώ!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρα!
Έχεις πμ.
 

Jb990

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ktm 990 adventure 2007
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν οι συγκεκριμένοι αποστάτες μπαίνουν σε 990 adv χωρίς να χρειάζεται να γυρίσεις την γκαζιερα ή να αλλάξεις σωληνάκια υψηλής!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν οι συγκεκριμένοι αποστάτες μπαίνουν σε 990 adv χωρίς να χρειάζεται να γυρίσεις την γκαζιερα ή να αλλάξεις σωληνάκια υψηλής!
Στο 950 που δοκίμασα φτάναν οριακά και δεν θα τους άφηνα πανω δίχως μετατροπή...
Στο 990 έχουν αλλά μήκη...?
 

Jb990

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ktm 990 adventure 2007
Στο 950 που δοκίμασα φτάναν οριακά και δεν θα τους άφηνα πανω δίχως μετατροπή...
Στο 990 έχουν αλλά μήκη...?
Δεν γνωρίζω! Σίγουρα μετράει και η ρύθμιση που έχει κάνει ο καθένας.εβαλες κάποιους άλλους?
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν γνωρίζω! Σίγουρα μετράει και η ρύθμιση που έχει κάνει ο καθένας.εβαλες κάποιους άλλους?
Για τους συγκεκριμένους χωρίς μετατροπή φτάνουν οριακά ντίζες γκαζιού και σωληνάκι φρένου.
Έφτιαξα κάποιους κυλινδρικούς τριών εκατοστών σε μηχανουργείο μαζί με ένα ζευγάρι μεγαλύτερες βίδες και έβαλα αυτούς.
 

Jb990

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ktm 990 adventure 2007
Για τους συγκεκριμένους χωρίς μετατροπή φτάνουν οριακά ντίζες γκαζιού και σωληνάκι φρένου.
Έφτιαξα κάποιους κυλινδρικούς τριών εκατοστών σε μηχανουργείο μαζί με ένα ζευγάρι μεγαλύτερες βίδες και έβαλα αυτούς.
Οκ σε ευχαριστώ!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω αν οι συγκεκριμένοι αποστάτες μπαίνουν σε 990 adv χωρίς να χρειάζεται να γυρίσεις την γκαζιερα ή να αλλάξεις σωληνάκια υψηλής!
Εγώ έχω 30χιλ αποστάτες και όταν γυρνάω το τιμόνι οι ντιζες είναι οριακά. Δεν τεντωνουν, αλλά μου δίνει την αίσθηση ότι είχα μεγαλύτερους αποστάτες θα είχα πρόβλημα.
990 του '07.
 

Jb990

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ktm 990 adventure 2007
Εγώ έχω 30χιλ αποστάτες και όταν γυρνάω το τιμόνι οι ντιζες είναι οριακά. Δεν τεντωνουν, αλλά μου δίνει την αίσθηση ότι είχα μεγαλύτερους αποστάτες θα είχα πρόβλημα.
990 του '07.
Θυμάσαι ποιους έχεις βάλει?και εγώ 990 του 07 έχω!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Jb990

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Ktm 990 adventure 2007

AlxT

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
990 Adv '09
Τελικα αλλαχτηκε το τιμόνι με ενα ψηλότερο καθως το μαμα στραβωσε λίγο απο μια ψιλη μου μαζεψα .. μπορει να κλείσει, ευχαριστω!
 
Top Bottom